Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Domy MTBS przy ul. 1-go Maja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bananek



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 234

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kopiec88 napisał:
Tak to powiem Ci, że mieszkanie na parterze chciałem (tzn. członek mojej rodziny, za którego losowałem) i w odpowiedzi dostałem, że jedyne co mi zostaje do losowania to mieszkania C12 - czemu nie mogłem dostać parteru ? Bo z 8 mieszkań praktycznie wszystkie były 1 do 1 - dziwna sprawa !


A czy dla niepełnosprawnych, konkretne mieszkania nie były tak czasem bez losowania (czyli owe 1:1)?

Jeżeli ktoś miał wiedzę (nieoficjalną), na które mieszkanie nikt nie złożył wniosku, to wystarczyło, aby to mieszkanie wybrać i dostać przydział mieszkanie bez problemu (1:1).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
joasiap



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 151

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powinno byc tak: losowanie ( kulek, których nie da się poukładać na biurku ) w trzech turach. jedna na mieszkania z jednym pokojem. druga - na dwa pokoje, trzecia na 3 pokoje ( 4-o pokojowych chyba nie ma w tbs... ). Bez zapisywania sie na konkretne mieszkanie. Ktoś by wylosował na ostatnim pietrze, a nie chciał - podoba sie albo rezygnujesz. Ewentualnie zamieniaj sie z kimś kto wylosował nizej. Takie to proste, a tak urzędasy potrafią utrudnić.


Ps. Nie gdybaj stokrotko. Bo ci to nie wychodzi. Shame on you
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

losowanie UFA jest robione na pokaz a nie dla zwyklych ludzi a moze byscie chcieli maszyne taka jak maja w lotto by bylo na pokaz Brick wall
paranoja przegrywac trzeba sie nauczyc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrota41



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 193

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joasiup - wiekszość na tym forum -to jest GDYBANIE -nawet to, co piszesz - to tylko kolejna wersja losowania, która na pewno wielu się też nie spodoba. Nie ma złotego środka i zawsze ktoś będzie niezadowolony.
_________________
Absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaczka



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj...co za masakra na tym forum!!! kuleczki!!!! nie kumam. Wygląda na to ludziska że jesteście ślepi....były koperty i tyle...Pretensje o nic. Chyba byliście przy tym losowaniu i widzieliście...a jak nie to macie problem z oczkami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
czytać tego nie idzie. Jak można być aż tak zawistnym o to że innym się udało. Violent
Skonczcie ZAMULAĆ bo nudni jesteście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pesio



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 68

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pretensje o nic??!! - no może dla Ciebie kaczka. Jakby to Ciebie dotyczyło to też by cię szlak trafiał wiedząc, że to było nieuczciwe losowanie.
Faktem jest, że czasu się już nie cofnie - można tylko wyciągnąć z tego zdarzenia wnioski. A moje są takie, aby więcej nie brać udziału w takiej nieczystej grze o tak wielką stawkę jaką są mieszkania. Szkoda tylko nerwów i całego tego stresu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To gdzie byliscie podczas losowania przesież sami tam byliscie widzieliscie a teraz mowicie ze kopery sa zle wszystko bylo nie tak, lecz gdybyscie wylosowali to wtedy by bylo ok Applause
jakos ja bylam na losowaniu nie dostalam lecz umie sie z tym pogodzic wylosowalam pusta koperte i tyle a wy przstancie sie tak rozczulac bo to nic nieda trzeba zaczac myslec gdzie mozna teraz zlozyc wnosek i poczekac na nowa szanse Wave Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaczka



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wyobraź sobie że mnie tyczyło!!! byłam, niewylosowałam i trudno!!! złóż sobie wniosek w gliwicach...nie prowadzą rejonizacji, non stop coś budują i z pewnością są większe szanse niż w Knurowie. Ja tak zrobiłam.
I przestańcie marudzić Not talking
Nudni już jesteście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja slyszalem od kolegi jak bylo losowane jego mieszkanie. 3 osoby wylosowaly koperty a na koncu przyszla osoba ktora sie spoznila.

no i spytajcie sie kto wylosowal mieszkanie? chyba sie domyslacie. wiec ni jak nie widze jak w tym wypadku np moglo dojsc do oszustwa... zagrali jak oszusci na gieldzie w 3 karty ?Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaca



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 18

PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do przyszłych najemców mieszkań-nie wiecie czy teraz idzie wejść na teren budowanych mieszkań i pooglądać co i jak tam wygląda?Ciekaw jestem najmniejszych szczegółów jak kolor drzwi,kafelek etc,etc...Udało się komuś to zobaczyć?Bardzo prosze o odpowiedź Smile
_________________
pozdro - jaca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin87



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 74

PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na teren budowy nie wejdziesz zostaniecie wyproszeni niestety musicie czekac az budynki zostana oddane Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 2:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he he - "losowanie " umrę ze śmiechu !!!
Znam osobiście 2 ( słownie : dwie ) osoby , który zapłaciły komu trzeba , żeby być " wylosowanym" Brick wall Brick wall Brick wall

Hie hie hie nie podam z oczywistych powodów kto komu i ile , chociaż ile to w sumie można powiedzieć........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin87



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 74

PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kopiec88 napisał:
Tak to powiem Ci, że mieszkanie na parterze chciałem (tzn. członek mojej rodziny, za którego losowałem) i w odpowiedzi dostałem, że jedyne co mi zostaje do losowania to mieszkania C12 - czemu nie mogłem dostać parteru ? Bo z 8 mieszkań praktycznie wszystkie były 1 do 1 - dziwna sprawa !


fajne mieszkanko jest te c12 (bud C mieszkanie 12 ) tylko widok na domek z tyłu :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaca



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 18

PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wie już ktoś może kiedy KONKRETNIE będzie oddawany budynek C?Podobno w maju,ale którego?
_________________
pozdro - jaca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin87



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 74

PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaca napisał:
Wie już ktoś może kiedy KONKRETNIE będzie oddawany budynek C?Podobno w maju,ale którego?

Jutro głowny odbior jest to znaczy w czwartek 14 maja ale pytanie czy przejdzie on Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka