Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Domy MTBS przy ul. 1-go Maja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joasiap



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 151

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przegląd lokalny - nie przejdzie. Wszyscy wiedzą czemu.... Nie wiem jak to wygląda, bo nie brałam nigdy udziału w takim losowaniu, ale może dostaliście coś na piśmie; Jakąś decyzję, informację. Może cos tam pisze o mozliwości odwołania się czy coś.... Myślę, że w UMie czy w TBS TG nic nie zdziałacie. Musicie się zwrócić do intytucji "wyżej".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
kaczka



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie!!! chyba przesadzacie!ja tez nie wylosowałam mieszkania...chociaż sam pan prezydent to kolega mojego tatusia...i nici. Losowało lokal 5 osób i jednej się udało...odpadłam...i trudno.
Za to na inny lokal ucziciwie udało sie wylosować mieszkanie mojej znajomej i nie chciałabym żeby przez Wasze jakieś podejrzenia uczciwi byli pozbawiani tego co udało im sie zdobyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie losowanie, jakie znajomości, i komu się będzie chciało odkręcać procedury które się stały. A jeżeli się ponownie ktoś zarządzi kolejne losowanie to jaka gwarancja ze nie znajdzie się 30 rodzin / osób nie zadowolonych z wyniku i co ??? znowu losowanie ??? PARANOJA !!!
poza tym co zamierzacie nagłośnić w mediach ??? wałki , znajomości, powinowactwo ??? pół o ile nie więcej Knurowa to znajomi lub znajomi znajomych. Jaki to więc argument że ten zna tego a tamten tamtego Smile
Dajcie na luz i szukajcie innych rozwiązań, lub czekajcie na ?kolejne ocalenie pn. TBS .

Pozdr
Arc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 1:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie wierzę, żeby to sie udało odkręcić. Ale urzędnicy (a wiem, że niektórzy czytają forum) powinni z tego wątku wyciągnąć wnioski i następne losowania organizować tak, żeby nikt nie miał zastrzeżeń co do ich uczciwości. Najlepiej zresztą, zeby sami zainteresowani przed następnym losowaniem ustalili jak ma ono wyglądać... choć coś czuję że skończy się kolejną falą nowych, niezadowolonych użytkowników forum Wink
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może od razy do Faktu albo Superexpressu dajcie znać.

Trochę niewyspany jestem, ale pewnych rzeczy nie rozumiem. Jak w tak ważnej sprawie jak losowanie mieszkania ktoś może losować za kogoś? Nawet jeżeli to jest członek rodziny? Czy nie można wziąć dnia urlopu? Potem żale, że ktoś wyciągnął pełną kopertę a "mój brat, kuzyn, siostrzeniec itp... jest mniej przebojowy, ma mniej szczęścia i dostał pustą".

Czy losowanie wyglądało tak, że do jednego mieszkania były 2 koperty i jedna osoba wyciągnęła taką z kartką "GRATULUJEMY", a druga "Niestety nie tym razem, spróbuj jeszcze raz za kilka lat"?
Tak to sobie wyobrażam, czytając Wasze posty i zasypiając przed kompem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaca



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 18

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiecie kiedy bedą wpłacane kaucje i partycypacja?Chodzi mi o to czy może ktoś słyszał w urzędzie...muszę się przygotować Dancing Dancing Dancing
_________________
pozdro - jaca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
djbit



Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 91

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie racje, nie chodzi tutaj o mieszkania i ponowne losowanie, bo szkoda ludzi, którzy losowali uczciwie. Jedynie chcemy żeby w przyszłości losowanie było bardziej uczciwe. Typu piłki z kartką w środku, a nie koperty na stole:).

Miejmy nadzieje, że ktoś wyciągnie z tego wnioski i kolejny raz będzie inaczej, wszyscy wszystko widzą, mieszają kulkami itd. Wtedy wiadomo, że oszukać nie można, a koperty na stole to prawie prehistoria -po prostu inne czasy:).

Do urzędników:
Jeżeli miało być uczciwie, to trzeba było to zorganizować z głową wtedy by nie miał nikt pretensji, a tak wiedząc ile czasu było na rozsądne przygotowanie tego można stwierdzić - szkoda gadać!

Jak ktoś twierdzi, że bzdury gadam jak mój kochany sąsiad, to niech zachowa to dla siebie, ja mam swoje zdanie.

Pozdrawiam serdecznie


Ostatnio zmieniony przez djbit dnia Sob Lut 16, 2008 3:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie brałem udziału w tym cyrku ale temat przeczytałem cały, szczerze wątpię w to aby powtórzono losowanie Think no chyba że ktoś posiada niezbite dowody na przekręty w trakcie losowania.
Z tego co wyczytałem to sama forma losowania prosi sie o pomstę do nieba i z tym powinno sie coś zrobić aby taka żenada się już nie powtórzyła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kopiec88



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 480
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko w Knurowie ostatnim czasy jest nie tegos ! Jak nie przenoszenie wszystkiego na Wojska Polskiego (stadion Concordii) to TBS - pewnie personalia 90 % to społeczność WP - reszta okolic - z Kolonii pewnie nikt TBS nie wylosował...

Cóż - panuje jakaś dziwna zmowa ludzi W Knurowie - a jak już ktoś się oburzy to wielkie HALO !


Ostatnio zmieniony przez kopiec88 dnia Nie Lut 17, 2008 12:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
stokrota41



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 193

PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że gdyby zrobić kolejne losowanie np. z sierotką Marysią albo kuleczkami czy innymi dupsami - to i tak znajdą się tacy którzy nie wylosują mieszkania i znowu zaczną głupoty pisać na forum i będą podnosić zarzuty: sierotka Marysia to była Marycha, więc losowanie unieważnić, albo kuleczki byłu bordowe a miały być czerwone. Ludzie! co niektórzy popadają w obłęd w tej zajadłości. Nie starałam się i nie będę starać o żadne TBS-y, więc mnie to bezpośrednio nie dotyczy - ale niektóre posty są po prostu śmieszne. Nie umiecie przegrywać z honorem i to jest żałosne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pesio



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 68

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ludzie! co niektórzy popadają w obłęd w tej zajadłości" - tu nie chodzi o żadną zajadłość, tylko o to jak to sie wszystko odbyło. Stokrotka nie byłaś na tym losowaniu, nie widziałaś co się działo więc wybacz, ale jesteś niestety w błędzie. Ja byłam na losowaniu i mam nadzieję, że to było ostatnie losowanie na tak głupich zasadach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrota41



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 193

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, nie byłam na losowaniu. Moim zdaniem nie ma złotego środka, który mógłby wszystkich zadowolić. Mieszkań jest za mało i zawsze Ci, którzy zostali na lodzie będą doszukiwać się kombinowania u innych, bo dzięki temu poczują się lepiej i w jakimś stopniu usprawiedliwienie, że nie wylosowali mieszkania. Nawet gdyby teraz zrobić kolejne losowanie, to na pewno kolejni, którzy się nie załapali będą pisac na forum o jawnej niesprawiedliwości i pokrzywdzeniu. Najsprawiedliwiej byłoby wybudować tyle mieszkań aby dla każdego wystarczyło....
_________________
Absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kopiec88



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 480
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stokrota41 napisał:
Fakt, nie byłam na losowaniu. Moim zdaniem nie ma złotego środka, który mógłby wszystkich zadowolić. Mieszkań jest za mało i zawsze Ci, którzy zostali na lodzie będą doszukiwać się kombinowania u innych, bo dzięki temu poczują się lepiej i w jakimś stopniu usprawiedliwienie, że nie wylosowali mieszkania. Nawet gdyby teraz zrobić kolejne losowanie, to na pewno kolejni, którzy się nie załapali będą pisac na forum o jawnej niesprawiedliwości i pokrzywdzeniu. Najsprawiedliwiej byłoby wybudować tyle mieszkań aby dla każdego wystarczyło....



Uwierz - jakby były kuleczki - wszyscy byli by zadowoleni !

Poza tym - nie powinno być takiego czegoś jak mieszkania 1 do 1 - gdzie przy innych było np. 1 do 6.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
stokrota41



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 193

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby były kuleczki -to Ci z kolei którzy nie wylosowali -też oburzaliby się na forum dając inne dobre rady na losowanie.
A co do mieszkań 1:1 - to nie każdy chce mieszkać na parterze lub poddaszu - większość woli 1 piętro - i jak to pogodzić? O ile słyszałam to na "trójki" (ponad 70 metrów) też nie było zbyt wielu chętnych (wiadomo: czynsz zabójczy). Jak z tego problemu wyjdziesz? Nie da się zrobić tak jak proponujesz -każdy wbierał jedno mieszkanie, w którym chciałby zamieszkać. Nie ma tu złotego środka i z przegraną trzeba się umieć pogodzić, niestety....
_________________
Absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kopiec88



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 480
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stokrota41 napisał:
Gdyby były kuleczki -to Ci z kolei którzy nie wylosowali -też oburzaliby się na forum dając inne dobre rady na losowanie.
A co do mieszkań 1:1 - to nie każdy chce mieszkać na parterze lub poddaszu - większość woli 1 piętro - i jak to pogodzić? O ile słyszałam to na "trójki" (ponad 70 metrów) też nie było zbyt wielu chętnych (wiadomo: czynsz zabójczy). Jak z tego problemu wyjdziesz? Nie da się zrobić tak jak proponujesz -każdy wbierał jedno mieszkanie, w którym chciałby zamieszkać. Nie ma tu złotego środka i z przegraną trzeba się umieć pogodzić, niestety....



Tak to powiem Ci, że mieszkanie na parterze chciałem (tzn. członek mojej rodziny, za którego losowałem) i w odpowiedzi dostałem, że jedyne co mi zostaje do losowania to mieszkania C12 - czemu nie mogłem dostać parteru ? Bo z 8 mieszkań praktycznie wszystkie były 1 do 1 - dziwna sprawa !

Co do kulek - i losowania - jakby kulki były złe to by nie losowali z nich np. Mistrzostw Europy lub Ligi Mistrzów - więc bez głupot !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka