Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Widzieliście co odwalają w Krywałdzie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RemyPL



Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 4

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2007 9:09 am    Temat postu: Widzieliście co odwalają w Krywałdzie? Odpowiedz z cytatem

To trzeba zobaczyć na własne oczy! Obok pełnej dziur i wąskiej drogi szykuja nielicznym w tym miejscu mieszkańcom Sunshine Boulevard!! Chodnik jest szerszy od połowy jezdni. Na moje oko droga została jeszcze dodatkowo zwężona. Czy ktoś ma tam rozum we łbie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
hildek



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 46

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2007 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czlowieku, czy Ty masz rozum we lbie. To jest droga rowerowa, a pokaż mi wąską droge rowerową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DEMON



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 270
Skąd: z piekła

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2007 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze to bardziej mogliby się zająć tamtą drogą a nie kolejną ścieżką rowerową, droga chyba ważniejsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrix



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 6

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2007 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się bardzo cieszę że nasze miasto zaczęło robić cokolwiek dla Krywałdu. Fakt ul. Zwycięstwa jest w fatalnym stanie, ale czy ta droga należy do miasta, czy do powiatu ... Jednak miasto powinno reagować na takie sprawy np. w powiecie. Jeszcze w lepszym stanie jest droga dojazdowa do kościoła w Krywałdzie - wszyscy wiemy jest jak ser szwajcarski, gdy pada robi się rozlewisko - a ta już z pewnością należy do naszego miasta. Może w końcu coś zaczną robić w Krywałdzie władze naszego miasta, ten chodnik mam nadzieje jest tego początkiem ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2007 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hildek napisał:
a pokaż mi wąską droge rowerową.
Skrzyżowanie ulicy Kosmonautów z ulicą 1 Maja od BP leci ścieżka rowerowa która za szeroka nie jest i tuż przy skrzyżowaniu na środku ścieżki stoi słup - z tego co pamiętam z sygnalizacją.
Wielkie brawa dla architekta za głupotę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2007 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@matrix - zdegradowałeś ul. Zwycięstwa do rangi drogi powiatowej, tymczasem jest to droga wojewódzka na 924
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RemyPL



Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 4

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie hildek! Na drodze na której codziennie przemieszczają się setki ciężkich ciężarówek przewożących węgiel (a teraz dodatkowo materiał na autostradę budowaną niedaleko Czerwionki) bezpieczeństwo dla przechodniów stanowi przede wszystkim szeroka i niedziurawa droga! Dla jakich rowerzystów jest ta ścieżka rowerowa?? Ilu ich mieszka w okolicy budowanego bulwaru?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oriana



Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 137

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O co Wy sie rzucacie?!Słychac narzekanie na to ze w Knurowie brak sciezek rowerowych a jak juz gdzies je w koncu robią to jest źle.I bardzo dobrze ze takową robią.Nie wydaje mi sie zeby to było kosztem jezdni a taka sciezka jest potrzebna bo dosc duzo osob jezdzi rowerem tą trasą a nierzadko są to osoby starsze.Taka sciezka zwiekszy bezpieczenstwo.Przyjzyjcie sie jakie Tiry i auta tam jezdzą i jakie jest natężenie ruchu.Duzo osob lubi tam polozyc cięzej nogę na gazie i wyprzedzac .I sama jadąc czasem rowerem boję się czy kiedys cos mnie nie potraci...
_________________
**WiEcZnIe KoChAc**WiEcZnIe ZyC**WoLnĄ ByC**SoBą ByC**
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DEMON



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 270
Skąd: z piekła

PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natężenie ruchu jest duże, a droga fatalna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benny



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RemyPl Violent Ty chyba należysz do tej wąskiej grupy mieszkańców, którzy gnieżdżą się w centrum miasta i nie widzą nic prócz komputera i gdzie tylko ruszą tyłek tam jest bezpiecznie.
Czy zdajesz sobie sprawę ilu ludzi dziennie odwiedza "wyspę" na rowerze ?
Ul. Zwycięstwa jest wąską drogą i tym samym bardzo niebezpieczną, poruszają się nią i młodzież i dorośli i staruszkowie, więc czemu nie ma tam być drogi rowerowej ?
Bo TY tak chcesz ? Nie ! Na szczęście jesteś w mniejszości ! podaj adres swój może radni skierują 3/4 budżetu w twoją okolicę ślepcze ... ugryź się w jęzor ... i daj sobie po łapach nim z czymś takim wypalisz.
Choć jestem z centrum nie widzę w tym nic złego.
Chwała Radzie za to, bo nikomu przedtem się tego nie udało zrobić ... tak trzymać. Thumbsup
_________________
A Ty znów bez czapeczki .... !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko jest, na mecze na mosir chyba rowerem bede jezdzil Wink
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Repus



Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 21

PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejeżdżam autem przed krywałd parę razy dziennie i zgodzę się że natężenie ruchu się zwiększa. Ale moim zdaniem bardzo dobrze że poszerzyli chodnik! i zrobili tą scieżke rowerowa! Ponadto zrobili zatoczkę dla autobusów i teraz nie powodują korków!
Perspektywa rozbudowanego systemu scieżek rowerowych jest piekna, pozatym zawsze moglibyśmy nie mieć ani tego ani tego!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RemyPL



Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 4

PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mieszkam w centrum tak jak benny więc mam gdzieś jego durne uwagi. Mam takie jedno pytanie do wszystkich bedących za tym co tam się dzieje. Od kiedy to urządza się ścieżki rowerowe na chodnikach dla pieszych??? Staruszki, o których ktoś pisał, na rowerach tam nie jeżdżą. Chodzą właśnie po chodniku!! Jeżdżą za to często po właściwej drodze a nie chodniku rowerzyści bez świateł, których tam ciężko wyminąć!! Benny może lubi jeździć rowerem ale widzę, że nie ma pojęcia o miejscu o którym jest mowa. Ja tam jeżdżę rano i wieczór do i z pracy i modlę się tylko, zeby kogoś tam niechcący nie walnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 1:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RemyPL napisał:
Od kiedy to urządza się ścieżki rowerowe na chodnikach dla pieszych???

Urządza się chodnik i równolegle do niego ścieżkę rowerową, tak jak np. wzdłuż ul 1 Maja. Tutaj będzie zapewne identycznie, dlatego robią to takie szerokie.
RemyPL napisał:

Staruszki, o których ktoś pisał, na rowerach tam nie jeżdżą.

Robiłes jakieś badania że jesteś tego taki pewny? Ja tam staruszki na rowerach widuję wszędzie Very Happy

RemyPL napisał:

Jeżdżą za to często po właściwej drodze a nie chodniku rowerzyści bez świateł, których tam ciężko wyminąć!!

Bo rowerem generalnie nie wolno jeździć po chodniku (z malymi wyjątkami). Oczywiście bez świateł też nie wolno jeździć Razz A z tym ciężkim wymijaniem to nie przesadzaj, nie ma tam takiego ruchu żebyś miał poważniejsze problemy z wyprzedzeniem. Ale rozumiem - sam fakt że musisz przez takiego rowerzystę zwolnić jest niesamowicie frustrujący...

RemyPL napisał:

Ja tam jeżdżę rano i wieczór do i z pracy i modlę się tylko, zeby kogoś tam niechcący nie walnąć.

Znam to uczucie. Teraz zrobią tą ścieżkę to znaczna część takich tzw. "batmanów" zniknie z jezdni, powinieneś się z tego cieszyć.

PS. A ja i tak nie będę z tej ścieżki korzystał Super
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RemyPL



Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 4

PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech Ci będzie Panie LeBoucher! Smile Ale powiem, że staruszki widziałem tam tylko na chodniku Smile Widzę tylko jeden plus tego chodnika. Ktoś o tym juz wspomniał. Dobrze, że zrobili wysepkę na przystanek autobusowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka