Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zamek szyfrowy na drzwiach
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
antybiotyk



Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 16

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 3:10 pm    Temat postu: Zamek szyfrowy na drzwiach Odpowiedz z cytatem

Czego się boi nasz Prezydent Miasta.....?
A może kogo...?
Czy coś mu zagraża ...?
- wiele pytań nasuwa mi się po tym co zobaczyłem.
Kochani na drzwiach prowadzących do gabinetu pana A. Ramsa jest zainstalowany zamek szyfrowy!!!!
Widziałem wiele gabinetów znaczących działaczy samorządowych, ale muszę przyznać, że takiej próżności na poziomie Prezydenta niewielkiego miasta jakim jest Knurów - jeszcze nie!!!

Co o tym myślicie mieszkańcy Knurowa???
Czy On się może Was boi???
- ale znam trochę Knurów i Knurowian to przecież bardzo pożądni i zacni obywatele
Chciałbym abyśmy o tym podyskutowali, chyba, że administrator zdejmie ten temat!!!
pozdrawiam mieszkańców Knurowa....,
mieszkaniec sąsiedniego miasta Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahah a co ci zamek przeszkadza? kto dzisiaj klucze ze soba nosi ja mam w domu na drzwiach 20 lat juz zamek cyfrowy ale mysle zmienic na odcisk palca bo ten cyfrowy jest nie na topie umnie w urzedzie wszyskie wejscia sa na karty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 4:16 pm    Temat postu: Re: Zamek szyfrowy na drzwiach Odpowiedz z cytatem

antybiotyk napisał:
Czego się boi nasz Prezydent Miasta.....?
A może kogo...?
Czy coś mu zagraża ...?
- wiele pytań nasuwa mi się po tym co zobaczyłem.
Kochani na drzwiach prowadzących do gabinetu pana A. Ramsa jest zainstalowany zamek szyfrowy!!!!



hmmm ten zamek jest zamontowany już od chyba 4 lat...
krótko po tym jak Adaś został prezydenciuniem ...

otwieraniem drzwi do prezydenciunia zajmuje się sekretarka...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antybiotyk



Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 16

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba a raczej napewno nie przeszkadza nikomu zamek szyfrowy na drzwiach do prywatnej posesji czy mieszkania,
ale gabinet Prezydenta Miasta z zamkiem szyfrowym powinien zastanowić ...!
I nie istotne czy jest on od niedawna czy od czterch lat.
Przypomina mi się historia z pewnym dyrektorem do którego przyszli "wierzyciele" ze światka przestępczego. Po tamtej wizycie wspomniany dyrektor też założył sobie zamek szywrowy na drzwiach.
Wracam do mojego pytania:
Czego lub kogo obawia się Prezydent Knurowa???
Mam nadzieje, że nie swoich wyborców ...!
Jeżeli powyższe wykluczę z toku rozumowania to zostaje..., może próżnośc???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

antybiotyk napisał:

Czego lub kogo obawia się Prezydent Knurowa???
Mam nadzieje, że nie swoich wyborców ...!
Jeżeli powyższe wykluczę z toku rozumowania to zostaje..., może próżnośc???


no takie pytania proponuję zadać bezpośrednio Prezydenciuniowi...

może odpowie na nie... chociaż wątpie...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antybiotyk



Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 16

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłbym zaszczycony gdyby Pan Prezydent zechciał odpowiedzieć ale wiem, ze to niemozliwe (sprawa jest dla niego delikatna) ale może ktoś z otoczenia Prezydenta, może jakiś rzecznik prasowy urzędu lub sekretarka.

Chyba, że Wy drodzy Forumowicze rozumiecie coś z tego i pomożecie mi znaleźć odpowiedź na poniższe pytanko:

"Czego się boi Pan Prezydent a może kogo ???"
- chyba nie swoich wyborców ...?!
Zachęcam Wszystkich do pisania na ten tema, może wspólnie uda nam się uzyskać jakąś odpowiedź od Władz Miasta.


Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rudolf



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 52

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę ze dosć wcześnie zaczęła się kampania wyborcza - kilka miesiecy po wyborach - no, takiego przyspieszenia jeszcze nie widziałem Smile

Ale poważnie mówiąc, problem wymyśliłeś sztuczny i śmieszny - mam dla Ciebie propozycję: zajmij się czymś pożytecznym, poważnniejszym i merytorycznym.
Wave
_________________
Rudolf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rudolf napisał:
Widzę ze dosć wcześnie zaczęła się kampania wyborcza - kilka miesiecy po wyborach - no, takiego przyspieszenia jeszcze nie widziałem Smile

Ale poważnie mówiąc, problem wymyśliłeś sztuczny i śmieszny - mam dla Ciebie propozycję: zajmij się czymś pożytecznym, poważnniejszym i merytorycznym.
Wave



hmm jakoś nie rozumiem co ten wątek ma wspólnego z wyborami... Dontknow
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antybiotyk



Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 16

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wave
Moje wypowiedzi nie były absolutnie zabarwione politycznie.
Zamek na drzwiach Prezydenta to fakt (przypominam)!!!!

Dla mnie żenujący fakt, ale może się mylę. Jeżeli ktoś ma inne zdanie to zapraszam do dyskusji: wolnej od polityki, ale zasadnej i merytorycznej.

Pozdrawiam T...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprostu sie boi taki juz ten nasz prezydent 70% poparcia a sie boi hehe.A na odpowiedż z miasta nie ma co liczyć nigdy nie odpowiadają.Dobrze że ci tego tematu nie zdjeli bo mi już kilka zdjeli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
hmmm ten zamek jest zamontowany już od chyba 4 lat...
krótko po tym jak Adaś został prezydenciuniem ...


Cytat:
Obietnice były w promocji...
05.01.2007
Knurowscy handlowcy są skonsternowani. Cztery lata temu prezydent Adam Rams obiecywał im, że w mieście nie powstanie żaden nowy duży sklep, tymczasem przy ulicy Szpitalnej z kopyta ruszyły prace zmierzające do powstania marketu Tesco. Dotarliśmy do protokołu spotkania kupców z władzami miasta, sprzed czterech lat.

http://gliwice.naszemiasto.pl/wydarzenia/684542.html

Zamek szyfrowy przed obietnicą, czy po obietnicy założył Think
Rozwiązanie tej zagadki ułatwi odpowiedz na pytanie:
KOGO I CZY MA POWODY SIĘ BAĆ Dontknow
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ala napisał:

http://gliwice.naszemiasto.pl/wydarzenia/684542.html


Smile dziennikaraka z prawdziwego zdarzenia: "przy niegdysiejszym sklepie Lider Prace"... brawo Pani Joanno H.Smile
a tak na serio to DZ sporo obniżył loty, zwłaszcza po mariażu z TŚ...

pozdrawiam
bart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 2:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prace jak prace... Syzyfowe. Winna korekta.
Ale w artykule Joasi H. znalazłem ciekawą informację, że LP zobowiązał się zrobić skrzyżowanie i nie wywiązał się. Jak to w Knurowie - bez konsekwencji.
W sprawie Tesco wadza kluczy w sposób pożałowania godny (Zwierzyńska: chodziło o inną lokalizajcę). Jakby robiło wielką różnicę, czy toto powstanie koło Machoczka albo przy Szpitalnej. Niby pod publikę nie chcą Tesco, ale nie mogą zabronić a tylcem zapraszająco cieszą się, że przybędzie inwestorów w strefie. Zdecydujcie się wreszcie, wodarze z Bożej łaski!
Rok temu zapobiegli sprzedaży gruntu przez AWR pod hipermarket i obtrąbili wtedy wielki sukces, bo sprzeciwili się hipermarketowi a przyciągnęli strefę. Teraz jak hipermarket powstanie w strefie, znowu wielki sukces! O kupców się nie martwię, ich brosia a klienci zyskają. Ale kluczenie wadzy wkurza mnie.
Zamek szyfrowy: symboliczna sprawa. Są prezydenci, którzy deklarują, że drzwi ich gabinetów pozostaną "szeroko otwarte". A co komunikuje nasz prezio? Won, durnie, od proga i wara, bo mam ważne tajemnice! Ciekawe, czy dokumenty wymagające specjlanej ochrony w UM są zabezpieczone chociaż metalową kratą na kłódkę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antybiotyk



Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 16

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamek szyfrowy na drzwiacgh gabinetu prezydenckiego i nowe hipermarkety budowane poza społeczną konsultacją a napewno za plecami tych którzy w Knurowie z hanlu się utrzymują i co najważniejsze tworzą miejsa pracy w mieście.
To proszę Państwa powoli wyłania nam się obraz osoby sprawującej najwyższy urząd w mieście.
Pozwolę sobie na małe podsumowanie, ale nie chcę kończyć dyskusji ...

Prezydent Knurowa a może styl sprawowanej przez niego władzy jest nieprzyjazny obywatelom - nie ma właściwej komunikacji
z mieszkańcami a problemy np. knurowskich kupców zostają za zamkniętymi drzwiami Pana Prezydenta (zamek szyfrowy).
Taka mała rzecz (zamek) a jednak świadczy o czlowieku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komunikacji nie ma żadnej od ponad czterech lat. Jest tylko propaganda. Na nowej stronie UM rozrastają się wyłącznie podstrony o inwestycjach i współpracy europejskiej. Bezczelnie nie umieszcza się żadnych ważnych informacji z prac rady miejskiej. Już na poprzednim forum wytykałem Ramsowi arogancję i brak konsultacji. Ale on sam - i to mnie zdziwiło - ma w tej sprawie dokładnie odwrotne o sobie zdanie. Twierdzi, że spotyka się z mieszkańcami i pilnie wsł*** w ich głos. Jakoś ta deklaracja (złożona po wygranych wyborach) przeszła bez echa a 70 procent popracia uznaje się teraz za potwierdzenie dobrych cech kandydata. Już nawet zacząłem wątpić, że może uprzedzony jestem, ale widzę, że ciągle przybywa ludzi, którzy potwierdzają tę moją "krzywdzącą" dla Ramsa opinię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka