Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Włamania do mieszkań
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Faia



Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 138
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie nie wiem - relacje od członka rodziny. Ale z tego co słyszałam to grono męskie co najmniej 3 osoby. U nas było dwóch - jeden młody (około 17 lat), który prosił o jedzenie i starszy - temu już nie otworzono. Każdy był w innym bloku i widziano ich jak potem razem rozmawiali - tzn. jeden starszy i jeszcze jeden (nie ten około 17 lat).

Baron --> ja zadzwonię, oni się utlenią a policja mi wystawi rachunek za bezpodstawne wezwanie?
_________________
http://www.scgama.pl/ - polecam kierowcom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
adi10



Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 1

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do damian87pl!!!
jak nie masz pojęcia o pewnych rzeczach to lepiej nie pisz i poważnie zmień tego informatora bo jest bardzo mało wiarygodny!!! A co do twojego stwierdzenie cytuję: "Ale jesli rzeczywiście ktos był dłużny to był jakos tłumaczyło kradzież i włamanie, bo w taki przypadek trudno uwierzyć" - że to jednak był przypadek. A ty się lepiej zajmij swoimi sprawami a nie wtykaj nosa do cudzych co g.... o nich wiesz.Dłużny to może ty jesteś komuś, ale nie oczerniaj innych ludzi.Zmieniłbyś zdanie jakby ciebie okradziono.Człowiek za ciężko zarobione pieniądze sobie coś kupi a taki "nierób" albo ukradnie ci auto albo włamie się na chatę i cię okradnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flow



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 486

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faia napisał:
Dokładnie nie wiem - relacje od członka rodziny. Ale z tego co słyszałam to grono męskie co najmniej 3 osoby. U nas było dwóch - jeden młody (około 17 lat), który prosił o jedzenie i starszy - temu już nie otworzono. Każdy był w innym bloku i widziano ich jak potem razem rozmawiali - tzn. jeden starszy i jeszcze jeden (nie ten około 17 lat).

Baron --> ja zadzwonię, oni się utlenią a policja mi wystawi rachunek za bezpodstawne wezwanie?

Faktycznie, zauważyłem że ostatnio więcej takich "nieznajomych" chodzących po klatkach na Dywizji się zrobiło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adi10 sugerujesz że poszkodowany miał nowy samochód i coś nowego cennego, lub dużó gotówki w mieszkaniu?
Bo normalnie to złodzieje nie wracają w te samo miejsce bo ktoś po kradzieży jest czujny przez jakiś czas. Dlatego dla mnie jest to dziwne, bo nie słyszałem żeby ukradzione auto było nowe czy drogie (właściwie o aucie nikt za dużo nie wspomina).
Jeśli poczułeś się urażony to przepraszam, ale na forum był tylko motyw długu nikt nic innego nie zasugerował. A to przecież dobry powód do kradzieży (choć pewnie dla złodzieja każdy powód jest równie dobry).
_________________
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
J. Piłsudski do socjalistycznego rządu II RP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"drogie" to pojęcie względne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faia napisał:
Baron --> ja zadzwonię, oni się utlenią a policja mi wystawi rachunek za bezpodstawne wezwanie?


Nikt ci nie wystawi rachunku, wiadomo jak szybko pracuje Polska policja, masz telefon,kamere,aparat zrob zdjecie nagraj film jako dowod i pasuje !!! jak kazdy tak bedzie myslal ze - a bo przyjada i mi nieuwierza itp. albo wystawia rachunek to wiadomo ze nikt nie bedzie dzwonil i kazdy oleje takie sprawy, zreszta trzeba dac im cos do roboty inaczej beda siedziec na dupach i cieszyc sie z ludzkiej martwicy, ile razy widzialem rozlany olej na ulicy normalnie powinnien ktos zadzwonic po straz pozarna niech to zasypia piachem, jak ma byc lad i porzadek jak nikogo nic nie interesuje i nie interweniuje tylko narzekac kazdy umie !!!
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Faia



Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 138
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co nagram film, zrobię zdjęcie i oni specjalnie dla mnie będą po całym Knurowie szukać paru osobników, żeby się ich grzecznie wypytać po co chodzą po klatkach i poproszą ich, żeby tego nie robili bo wywołuje to niepokój wśród mieszkańców Knurowa? Niestety ja chyba nie żyję w tym samym świecie co Ty - przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.
_________________
http://www.scgama.pl/ - polecam kierowcom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... nie beda szukac ale z pewnoscia czesciej beda kontrolowac ten teren a sama prezencja policji juz swoje zrobi .... wazne zeby ludzie interweniowali zanim stanie sie tragedia a nie czekaja az ktos lezy na ziemi dopiero wtedy dzwonia to juz jest moim zdaniem za pozno.
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do barona, piszesz, ze nie raz widziales rozlany olej na ulicy, czy kiedykolwiek zadzwoniles po straz pozarna - nie pytam, zeby podwazyc Twoj apel, ale chcialbym sie dowiedziec jaka byla reakcja dyspozytora, czy wyslal tam jakis zastep, czy Cie poprostu olał.

ja juz kilka razy informowalem odpowiednie sluzby o roznych zdarzeniach: pożar (straz przyjechała), leżący człowiek na ławce (i tak jak mi polecił kolega - dyspozytorowi powiedziałem, ze ten człowiek mówi coś po niemiecku, pogotowie dość szybko przyjechało - ja niestety nie mam kursu pierwszej pomocy, dlatego też sam nie interweniowałem), nadmierny hałas (4 noc z rzędu impreza w środku tygodnia, prośby nie pomogły, a jak sie zjawila policja wszystko ucichło - mimo iż mundurowi okazali sie znajomymi imprezujacych), raz o ok 2 w nocy będąc na podkarpaciu zadzwonilem na 112 i odziwo dyspozytor podał mi adres najbliższej calodobowej stacji benzynowej, rowniez jak trzeba to i zglaszam roznego rodzaju wnioski, o wykonanie remontow czy naprawy bieżącej, dotyczace mojego miejsca zamieszkania (to naprawde daje efekty, zglaszam awarie i jest naprawa - nie wiem czemu ludzie boja sie cokolwiek zglosic, zmienic - przeciez placa fundusz remontowy).

wystarczy odrobina dobrej woli, zarowno ze strony potencjalnego zglaszajacego zdarzenie jak i dyspozytora
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrumx



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W święta kolejne na WP II
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamykajcie domy i mieszkania !
Na Chrobrego jakis kuta.... wszedl do domu w bialy dzien (wlascicielka wtedy rozmawiala przez tel) pochodzil po pokojach i ukradl pare rzeczy !


W bialy dzien ! Skur... maja odwage , jakbym takiego u mnie w mieszkaniu dorwal chyba bym utlukl mlotkiem !

Zamykajmy domy i mieszkania , dawajmy te mini alarmy ma drzwi wejsciowe by jak ktos wejdzie "glosno PIPCZYLY"

Z tymi ludzmi trzbea walczyc i to ostro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartosz-ko



Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 341
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powazny napisał:
Zamykajcie domy i mieszkania !
Na Chrobrego jakis kuta.... wszedl do domu w bialy dzien (wlascicielka wtedy rozmawiala przez tel) pochodzil po pokojach i ukradl pare rzeczy !


Wnioskuje, że drzwi nie były zamknięte na zamek? Jeśli tak, to gratuluję ;>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faia



Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 138
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bartosz-ko - Niektórzy ludzie, a zwłaszcza starsi byli przyzwyczajeni do tego, że można było mieć otwarte drzwi cały boży dzień i nikt, poza dobrze znanymi sąsiadami bez pukania i dzwonienia by nie wszedł. Niektórzy dalej naiwnie w to wierzą, ale czasy niestety się zmieniły.
Nic nie pozostaje, poza tłumaczeniem i nakłanianiem zwłaszcza osób starszych by były bardziej ostrożne i dbały o swoje bezpieczeństwo i swoje dobra.
_________________
http://www.scgama.pl/ - polecam kierowcom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faia napisał:
bartosz-ko - Niektórzy ludzie, a zwłaszcza starsi byli przyzwyczajeni do tego, że można było mieć otwarte drzwi cały boży dzień i nikt, poza dobrze znanymi sąsiadami bez pukania i dzwonienia by nie wszedł. Niektórzy dalej naiwnie w to wierzą, ale czasy niestety się zmieniły.
Nic nie pozostaje, poza tłumaczeniem i nakłanianiem zwłaszcza osób starszych by były bardziej ostrożne i dbały o swoje bezpieczeństwo i swoje dobra.


Otoz to ... starsi ludzie czasem zapomna zamknac drzwi itd.

Zenujace jest ,ze taki ZLODZIEJ jeden z drugim nie boi sie wejsc do czyjegos domu !
Ja bym chu.... zabil ... normalnie blagalby o litosc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loretka



Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 30

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym tygodniu chodzą jacyś po farskich z tego co słyszałam, na razie rządzą sobie na cudzych ogródkach- kto wie kiedy się posuną dalej. Takie kradzieże sa głównie na WP oraz w świeżo budowanych domach w Gierałtowicach. Przykład na pewnym właścicielu: kilka dni obserwują dom, patrzą kiedy i na jaki czas wyjeżdża i szybko korzystają z okazji przez drzwi tarasowe. Wszystko wynoszą-omijają pokój dziecinny-niestety przeliczyli się bo właściciel czegoś zapomniał z domu i nie zdążyli wszystkiego ukraść co mieli przygotowane. Zabrali kasę i coś jeszcze-nie pamiętam co. Pojazd uciekał podobno w podskokach po dziurach. To jest żenada-jak już ktoś zauważył. Jak tak można :/

Mojej mamie ukradli rower sprzed przychodni i wszystko by szło jakoś strawić (i tak był stary) ale z fotelikiem? Wychodzi z dzieckiem a tu po rowerze. I jak wrócić do domu jak jest daleko a przykładowo zapomniało się zabrać kasy na bilet? :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka