Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nieoczekiwane zmiany w Zarządzie Powiatu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Czw Lut 05, 2015 4:16 pm    Temat postu: Nieoczekiwane zmiany w Zarządzie Powiatu Odpowiedz z cytatem

Dużo piszemy o mieście a zapominamy o powiecie gdzie też są nasi reprezentanci. Dziwi mnie postępowanie Pana starosty Dombka, który rozgrywa dziwne warcaby polityczne, mianując Pana Wójtowicza do zarządu Powiatu a następnie przymusza(chyba) do rezygnacji, bo podkrada Pana Zarzeckiego Platformersom (w innych barwach) Pana Nieszporka. Jestem ciekaw jak długo się utrzyma taki układ sił politycznych. Obserwując Pana Dombka (PSL) zauważyłem jedno rozgrywa polityczną układankę w sposób dziwny...być może stołkowy, nie myśląc o obietnicach wyborczych i tworzeniu spójnej koalicji która mogłaby realizować obietnice wyborcze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
matador007



Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 120

PostWysłany: Czw Lut 05, 2015 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas obietnic wyborczych już minął, teraz to czas obietnic...stołkowych, zresztą nad poprawnością poczynań p. Starosty czuwała mieszkanka Nieborowic, poseł Szumilas. Czego tu oczekiwać od takich osób...

Ostatnio zmieniony przez matador007 dnia Czw Lut 05, 2015 11:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Czw Lut 05, 2015 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedni robią kariery, a inni tylko nóżkami tupią ze złości bo znowu zostali pominięci.
Ot cała prawda Wave
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pią Lut 06, 2015 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ala napisał:
Jedni robią kariery, a inni tylko nóżkami tupią ze złości bo znowu zostali pominięci.
Ot cała prawda Wave

Alu śmieszna naprawdę jesteś...nic sensownego nie jesteś w stanie przedstawić..po analizuj trochę...chyba że jesteś ograniczona...to rozumiem i przepraszam, że o to poprosiłem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pią Lut 06, 2015 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal napisał:
Alu śmieszna naprawdę jesteś...nic sensownego nie jesteś w stanie przedstawić..po analizuj trochę...chyba że jesteś ograniczona...to rozumiem i przepraszam, że o to poprosiłem Wink


I po co te ataki ad persona? Pomaga ci to w czymś?
Ciesze się, że mogłam pomóc.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OK



Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 213
Skąd: Koziełka

PostWysłany: Pią Lut 06, 2015 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ala napisał:
Jedni robią kariery, a inni tylko nóżkami tupią ze złości bo znowu zostali pominięci.
Ot cała prawda Wave

I bardzo dobrze że robią polityczne kariery, gorzej jeżeli jedynym wyznacznikiem kierowania spółką (publiczną) jest koniczynka w klapie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka