Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ginekolog (dobry) w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Julkaaa



Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 27

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 10:23 pm    Temat postu: Ginekolog (dobry) w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Poszukuję na JUŻ ginekologa ,ponieważ mój jest na urlopie. Byłam u dwóch, którzy zbyli mnie bardzo szybko. A czego się spodziewałam - cudów? Przecież prywatnie tam nie szłam. Odczułam ,że niepotrzebnie im czas zajmuję. No cóż moje zdrowie mój problem. Całe szczęście, że dolegliwości - silne bóle i inne... (mam torbiel jajnika 50 mm) trochę zmalały więc jakoś na tabletkach przeciw bólowych wytrzymuję. Jutro spróbuję dostać się do pani dr.Zakrzewskiej ale czy z kasy chorych człowiek się dostanie?
_________________
Julkaaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Mania2311



Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 302
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 10:29 pm    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę do Arabskiego i osobiście jestem zadowolona Polecam również Bębna Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kasy to najszybciej do Kowalczewskiego na Kaziemirza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
srebrny_motylek



Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 110
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie wspominam miło zakrzewskiej Sad
mam ciary jak słyszę to nazwisko brrrrr
bezduszna kobieta- takie mam o niej zdanie

Beben i Arabski- polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julkaaa



Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 27

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 7:26 pm    Temat postu: Ginekolog (dobry) w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Postanowiła, że jednak poczekam aż mój ginekolog wróci. Ból się zmniejszył,lecz nadal biorę tabletki przeciw bólowe. I myślę, że jakoś dotrwam do 23 września - no chyba że znów dostane atak, wtedy jadę prosto do szpitala na izbę przyjęć
Kiedyś chodziłam do Pani dr.Zakrzewskiej, bardzo sobie ją chwaliłam. Życie doprowadziło do zmiany lekarza rodzinnego i przychodni, teraz należę do Unii Brackiej.
Ja po swoich pierwszych wizytach NIE POLECAM ani dr.Bębna ani dr.Kowalczewskiego. Pierwszy ma u mnie mały plus bo chociaż przepisał tabletki przeciw bólowe, a drugiego to bym na nauki jeszcze raz wysłała. Wmówił mi ,że część moich objawów nie ma nic wspólnego z moją chorobą. A wczoraj na discovery world była opowiedziana podobna historia do mojej, gdzie kobieta miała te same dolegliwości co ja. Niestety ona też musiała się nacierpieć zanim ją zoperowano -pękła jej torbiel w jajniku.
A nasi lekarze mówili mi, że jak sam pęknie to dobrze.
Lekarze mówią jedno, w internecie piszą całkiem coś innego.
Więc kto ma rację? Niestety -nie wiem bo medycyny nie kończyłam !!!
_________________
Julkaaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonakaminska76



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 273

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z biegiem lat nauczyłam się nie ufać lekarzom, w moim przypadku szczególnie ortopedom.

Co do dr Zakrzewskiej, to nie mogę powiedzieć, że jest bezduszna. Jako osoba niepełnosprawna zawsze mnie bardzo dobrze, miło traktuje. Czasu i uśmiechu mi nie szczędzi. Owszem ma i "gorsze" dni ale jakoś podczas wieloletniej opieki nigdy mi nie dała odczuć.

Lekarze którzy w Knurowie są polecani to tylko i wyłacznie ci co prywatnie przyjmują. Cóż za zbytek łaski być miłym, gdy ci za to płacą i to nie małe pieniądze!
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Julkaaa



Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 27

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 12:04 am    Temat postu: Ginekolog (dobry) w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Witam !!!
Minęło kilka dni, mój ginekolog powrócił z urlopu. Dostałam skierowanie na dopochwowe badanie - wiadomo od reki się tego nie zrobi. I znów swoje muszę odczekać. Nadal ta torbiel mnie boli, więc dalej biorę tabletki przeciw bólowe, i jakoś żyję.
Mam mieć laparoskopie. I tu mam dylemat -Nie wiem który szpital wybrać tu na miejscu w Knurowie czy tam gdzie operuje mój ginekolog czyli w Zabrzu (leczę się w ośrodku górniczym)???????
Kto wie jakim jest lekarzem dr.Wyszyński???
_________________
Julkaaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julkaaa



Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 27

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 4:40 pm    Temat postu: Ginekolog (dobry) w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Balbina czemu "Nie polecam " Nie rozumiem ???
_________________
Julkaaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytałaś, to odpowiedziałam. Mam nienajlepsze wspomnienia związane z porodem pod okiem tego lekarza. W ogóle myślałam że już go w Knurowie nie ma, bo dawno nie słyszałam tego nazwiska. Czy w Brackiej jest tylko on jeden? Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julkaaa



Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 27

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 10:11 am    Temat postu: Ginekolog (dobry) w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Dzięki za rozszerzoną odpowiedź. Tak tylko on jest w brackiej. Nikt nie odpisuje na moje pytania dlatego jeszcze raz wielkie dzięki. Naprawdę mam dylemat z tym moim zabiegiem, nie wiem czy dać się tu w Knurowie czy w Zabrzu operować.
_________________
Julkaaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt Ci nie doradzi bo to dotyczy Twojego zdrowia i decyzja musi należec do Ciebie. Ja np. wybrałabym szpital bliżej domu, a w Knurowie na ginekologii mamy naprawdę dobrych lekarzy. To wiem a autopsji. Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrumx



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Sro Paź 30, 2013 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak się chodzi prywatnie do lekarza i chce się żeby ten lekarz był przy porodzie z jakimi kwotami należy się liczyc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martk123



Dołączył: 28 Gru 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , mam takie zapytanie . Chodzi mi o lekarza ginekologa ze szpitala w Knurowie . Nie za wysoki ciemniejsza karnacja i ciemne włosy ? Tak od 30-40 lat ? chodzi mi o jego nazwisko ? Kojarzycie może ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinas



Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 119

PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się że chodzi Ci o dr Arabskiego Wink www.aramedica.pl Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka