Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ginekolog (dobry) w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żona chodzi do Bębna i jest zadowolona,Arabski tez jest ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
ewa



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 10

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chodziłam kiedyś do dr Kowalczewskiego, nie wspominam tych wizyt dobrze, lubiłam dr Świerczynę, ale mi podpadł, Jeszcze miałam okazję poznać dr Arabskiego, ale nie mam zdania, bo byłam tylko raz. Teraz chodzę do dr Zakrzewskiej i jestem zadowolona. Może na pierwszej wizycie nie była faktycznie zbyt miła, ale teraz już jest ok, a może to ja się przyzwyczaiłam.. Jednak nie chodzi mi tylko o to kto jest miły, a kto nie. Za jakiś czas mam wizytę u pani doktor i jestem ciekawa co mi powie nt. moich obaw..
i wtedy będę miała zdanie, jaki z niej lekarz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, czy Wam zależy na DOBRYM lekarzu cz na MIŁYM lekarzu? odnoszę wrażenie, że to drugie. Nie piszecie o fachowości, skuteczności tylko czy się uśmiecha i jest sympatyczny. Dziwne to jakieś. Ja rozumiem że wizyta u ginekologa jest dla wielu pań wstydliwa i potrzebują jakiegoś rozładowania tego stresu, ale czy idąc do dentysty zastanawiacie się czy jest miły i sympatyczny? Not talking No śmiem wątpić. Ja od wielu lat chodzę do Pani Zakrzewskiej i nie mogę nic złego o niej powiedzieć. Może czasami jest naburmuszona, ale jak się wchodzi do przychodni po nocnym dyżurze to można mieć wszystkiego powyżej uszu, no nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loretka



Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 30

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 1:56 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Mi zależy na tym by był to dobry lekarz. Jeśli chodzi o dr. Zubika to bywając tak rzadko w naszym szpitalu mam prawo nie wiedzieć co gdzie jest a on się po prostu wtedy na mnie wydarł- dlatego też piszę że jest wredny.

Dr. Arabski też ma swoje wady, ale jest dobrym lekarzem. W końcu kto z nas jest bez wad? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gollop



Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 95

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie - jakiego lekarza ginekologa-połoznika jeszcze polecacie bo do dr. Bębna próbowałam się zapisać ale terminy ma dopiero na 2 połowę maja a ja obecnie jestem w 12 tygodniu ciązy i nie moge tak długo czekać. POMÓŻCIE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olka69



Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 208
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciezko jest kogos polecac,bo jednym lekarz pasuje innym nie. Ja chodze np.do doktor Zakrzewskiej i zlego slowa nie moge o Niej powiedziec, natomiast innym, Pani doktor moze nie odpowiadac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gollop napisał:
Witam, mam pytanie - jakiego lekarza ginekologa-połoznika jeszcze polecacie bo do dr. Bębna próbowałam się zapisać ale terminy ma dopiero na 2 połowę maja a ja obecnie jestem w 12 tygodniu ciązy i nie moge tak długo czekać. POMÓŻCIE

Ja wiele lat temu wybrałam dr Zakrzewską i nie narzekam. Prawdą jest jednak że słyszałam również niepochlebne opinie o niej. No tak to jest że sama musisz wybrać. Prywatnie do Zakrzewskiej nie ma zapisów tylko idziesz i jesteś przyjęta w tym dniu. Ceekasz raptem kilka godzin. Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joasiap



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 151

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez chodzę prywatnie do doktor Zakrzewskiej. Prywatnie. Prowadziła moją ciążę. Byłam i jestem bardzo zadowolona. Dużym plusem dla mnie jest to, że Pani Z. pamięta wszystkich i wszystko, nawet jak ktoś robi sobie dłuższą przerwę. Jest bardzo miła, delikatna - chodzę na wizyty bez najmniejszego stresu.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że jak jest w wszystko ok to lekarz też wydaje się bardzo profesjonalny. Gdy pojawiają się problemy to różnie to potem bywa. Tak naprawdę to nasz szpital jest świetny dla bezproblemowych ciąż i porodów.
Gdy chcemy zabezpieczenia i pewności - najlepiej wybrać ginekologa, który może skierować do kliniki połoznictwa i ginekologii w katowicach.

Gollopku - ale będzie wszystko ok:)
_________________
Wiesz, dlaczego upadamy? Żebyśmy mogli się pozbierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anioleczek21



Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 2
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Think Wedlug mnie kazdy lekarz jest dobry w tym co robi ale odradzam doktora Talika on jest beznadziejny w tym co robi Ja prywatnie chodze do pani doktor Sobiech!!!!

I jestem z niej bardzo zadowolona!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotruś



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 233
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak sie zapłaci dobra sumke to kazdy lekarz jest milutki i dobry gorzej jest gdy przyjmuje nas z kasy chorych lub w szpitalu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gollop



Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 95

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki wam za odpowiedzi, może faktycznie spróbuje do Pani dr Z. możecie mi tylko powiedzieć gdzie ona przyjmuje??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Knurowie na 1-go Maja, idąc od skweru przy liceum to 2-gi dom po prawej stronie. O ile pamietam przyjmuje w piątki od 16 czy 17,oo. Sprawdź. Na Domku jest tablica informacyjna. Życzę powodzenia i zdrówka Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anioleczek21



Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 2
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pani zakrzewska przyjmuje takze na kozielka razem z pania sobiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakozak



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 8:47 pm    Temat postu: Doktor Kowalczewski Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że pan doktor Kowalczewski jest naprawdę dobrym i miłym lekarzem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julkaaa



Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 27

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 10:11 pm    Temat postu: Ginekolog (dobry) w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Witam ! Nie czytała postów od początku, pisaliście może coś o dr. Wyszyńskim? Znacie go? Dobrym ginekologiem jest?
_________________
Julkaaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka