Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki kupić laptop?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Johnny



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 105

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 5:36 pm    Temat postu: Jaki kupić laptop? Odpowiedz z cytatem

Witam


Planuje kupic laptop ( glownie internet + czasem jakas gra //Bez nowosci// )

Mam pytanie czy ktos zna sie na laptopach i moglby mi doradzic?

Dziekuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w czasopismach typu komputerswiat czasem sie ukazują testy, porównania itd. Ja polecam Asus-y bo tanie i dostepne w na polskim rynku, choc czasem jakos wyswietlaczy nie jest zadowolająca.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Nie Gru 31, 2006 4:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głownie internet i e-booki to moze jakis uzywany ci sie przyda. Po co kupowac taki ktorego wogole nie wykorzystasz...

polecam np uzywanego w dobrym stanie maca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Johnny



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 105

PostWysłany: Nie Gru 31, 2006 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uzywane czesto nie maja gwarancji ... albo jak sa odnawaine to maja 3 miesiace


a z laptopami jest ze jak cos padnie ( np . mobo ) to juz wydatki sa spore czesto prosciej nowego kupic - dlatego bym wolal cos z gwarancja


no i zeby nie bylo grafy w styly GMA900 bo czasem moge otrzebowac na tym odpalic gre jakas czy cos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Gru 31, 2006 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Johnny: Może to co napisze poniżej Ci pomoże.
Ja osobiście używam obecnie 2 laptopów.
Pierwszy (do opchnięcia) to ACER TravelMate 2413 NWLMi, sprzęt jest całkiem konkretny niedawno przeszedł maleńką modyfikację (choć ma jeszcze rok gwarancji), wymieniona została matryca na nowszą i lepszą, dołożona kość pamięci 512 Mb DDR2 firmy Kingstone i wymieniony HDD na 40 GB Hitachi TravelStar. Sprzęt nadaje się zarówno do prac biurowych, internetu, a dzięki grafice Intel 915 GM nawet wymagające gierki dają rade.

Drugiego laptopa opisywał nie będę bo chyba nie trzeba. To Toshiba Tecra A7-112 więcej nie powiem ale do tego sprzętu nie mam żadnych zastrzeżeń.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Johnny



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 105

PostWysłany: Nie Gru 31, 2006 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nooom toshiba bardzo fajna Smile
niezle sie musiales wykosztowac ^^

a co do acera , to 95% osob ma jak najgorsze zdanie o tej firmie - serwis/wykonanie/materialy itp


Edycja:

nazintegrowanym 915 sobie raczej nie pograsz ^^ zreszta jak na chyba kazdym GMA - no chyba ze grasz w przedpotopowe gry Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flow



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 486

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Johnny co ty gadasz! Acer to porządna firma, miałem już dwa laptopy z Acera i do dziś nic się nie zwaliło. Mój kolega ostatnio kupywał Acerka bo mu poradziłem za jakieś 4 tysiaki noi jest zadowolony ale to już ma porządny sprzęt Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Johnny



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 105

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flow napisał:
Johnny co ty gadasz! Acer to porządna firma, miałem już dwa laptopy z Acera i do dziś nic się nie zwaliło. Mój kolega ostatnio kupywał Acerka bo mu poradziłem za jakieś 4 tysiaki noi jest zadowolony ale to już ma porządny sprzęt Smile



moze mialesc szczescie poprostu Smile a moze uzywasz pasywnie Smile

ale 99% specjalistow twierdzi ze acer to jest porazka cena > jakosc
przegladalem specjalistyczne fora na ktorych pisza ludzie na co dzien zajmujacy sielaptopami ( sprzedawcy/serwisancie/uzytkownicy ) i masakryczna wiekszosc co do tego jest zgodna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również uważam, że ACER to konkretna acz niedoceniana marka na polskim rynku informatycznym. Wielu moich znajomych używa tej marki i są zadowoleni.
Co do gier to owszem najnowsze tytuły na tym nie polecą, ale te gry w które ja gram śmigają bardzo fajnie (ostatnio nawet poszpilałem w Need 4 Speed Most Wanted i całkiem przyjemnie się grało).

Z laptopami jak z innymi rzeczami jeden woli Acera inny IBM a jeszcze inny HP lub Della czy inne ustroństwo. Ilu fachmanów tyle opinii ot i cała prawda o tym zagadnieniu.
Wybór należy do nas, a czasem nie warto dawać wiary artykułom "specjalistów", czasem wystarczy popytać wśród ludzi i zasięgnąć języka.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
gemis



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 274
Skąd: Knurów ul.Łokietka

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 1:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od ponad roku używam Acera TravelMate 4061 i co do wydajności nie mam zastrzeżeń, ale co do wykonania owszem. Raz Laptopik wędrował do serwisu z powodu pęknięcia na zawiasach Sad

Ogólnie laptopy acera mają dobry stosunek możliwości do ceny. Chce się wytrzymały sprzęt kupuje się IBM-a ( Tytanowa obudowa ) ale za to się płaci i to słono. Do domowych zastosowań Acerki są ok.

Znajomy kupił niedawno Asusa ( nie pamiętam jaki model, coś na sempronie oparte ) i jego wykonanie też pozostawia troche do życzenia, więc sądze, że po prostu w tańszej cenie trzeba to przełknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka