Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zamykane śmietniki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arc napisał:
Jak pewnych wartości się po prostu człowiek nie nauczy to i będzie "bawił się" w śmietniku, z nudów podpalał go, a z potrzeby obsikiwał. I nie pomogą żadne kluczyki, zamykania itp.



Pozdr
Arc

no a co zrobić kiedy się taki aksjologii nie wyuczył i lubi głupie zabawy? Dać mu klapsa albo prztyczka w nos? Stąd kluczyk - idealne rozwiązanie. Czasami musimy wybierać między większym a mniejszym złem. Zresztą teraz eksperyment się zaczyna, także pożyjom - uwidiom
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Jimi



Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 612
Skąd: Knurów - Mieszka I

PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raqoo napisał:

Codziennie widywałem auta podjeżdżające pod śmietnik, o różnych porach dnia i jak ludzie z bagażnika wyciągali worki z śmieciami. (Śmietnik na ul. Lotników)
Niestety sam nie mogłem początkowo uwierzyć by komuś się chciało tak kombinować.
Czy to słuszne rozwiązanie wydaję mi się, że na wnioski to należy poczekać.
Ja widzę jeden pominięty plus z tej sytuacji. Dzieci teraz mają utrudniony dostęp do "placu zabaw" i może dzięki temu nie będą wynosić "skarbów" by je następnie porzucić gdziekolwiek.


wiesz raz mi się zdarzyło że wyrzuciłem śmieci na Lotników (mały woreczek) mimo że mieszkam na Mieszka I. Powód mojego zachowania był taki że wracałem z koleżanką z domku i odwiozłem ją i przy okazji wyrzuciłem w tamtejszym śmietniku śmieci. Zostałem tak opier**** jakbym pół Knurowa zabił Sad Przeprosiłem oczywiście za to, no ale część towarzystwa uznała że jeszcze jestem bezczelny Neutral Jak sobie teraz pomyśle o tych ludziach to mnie szlak trafia. a co do zamykania śmietników, to chciałbym aby na mojej ulicy były one zamykane. Jak już wyżej napisano, dzieci przestałyby wynosić różne skarby. No i był by koniec odgłosów zgniatanych puszek o 6 nad ranem ^^
_________________
You say Bruno Mars, I say Guns'n Roses
You say Hannah Montana, I say nirvana
You say Owl City, I say Bon Jovi
You say Taylor Swift, I say AC/DC
You say Justin Bieber, I say Fuck You
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i żeby nie trzeba długo czekać zamknięty śmietnik na trzy spusty, godz. koło 16.00 - Kapelanów Wojskowych . I co ??
Straż Pożarna i niezły ogień -- tak to kluczyk uchronił śmietnik przed bezmyślnym czyimś postępowaniem.

Pozdr
Arc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arc napisał:
No i żeby nie trzeba długo czekać zamknięty śmietnik na trzy spusty, godz. koło 16.00 - Kapelanów Wojskowych . I co ??
Straż Pożarna i niezły ogień -- tak to kluczyk uchronił śmietnik przed bezmyślnym czyimś postępowaniem.

Pozdr
Arc

nie uchroni, statystycznie zmniejszy ilość incydentów. Takie cuda to tylko w erze. Na pewno za to wyeliminuje zgniataczy puszek.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zgred



Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 128

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł by zamykac śmietniki jest dobry..... przynajmniej nie dostane opierniczu od poławiacza pereł, że wywalam swoje śmieci do kontenera pod swoim blokiem, bo takowy delikwent już zdąrzył przeorac kontener, do którego chcę właśnie rzucic worek ze śmieciami...

.....tylko nie potrafię zrozumiec jednego... po jaką cholerę burzy się już istniejące śmietniki i stawia na to miejsce nowe, droższe, blaszane, wyglądające jak bunkry i pozamykane na 100 spustów???
Nie taniej byłoby okratowa istniejace i dospawa skobel?

Tak sę wszyscy ponoc licząc z każdy groszem, ale wywalają kasę tak lekkomyślnie Sad
Cóż... kryzys.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmietnikowi koło mojego bloku został dorobiony tylko dach i kraty Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zgred



Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 128

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem zgadza się, że zdarzają się mądrzy przedstawiciele "blokowych zarządów" i małym kosztem mają ten sam efekt.

U mnie na osiedlu, nie dośc, że mamy śmietnik jak berlin.... z jakimś dodatkowym pomieszczeniem na nadgabaryty.... to już mam zmieniony 4 raz klucz do zamków... bo ktoś świetnie się bawi wciskając w zamki np. szpilki, czy kawałki zapałek, bądź wyłamują wkładki w zamkach....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pietas



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 282

PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden duży ogromny plus: żadnych pijackich awantur o 3 w nocy w śmietniku, żadnych gniecionych puszek o 5 rano.
Jeśli komuś przeszkadza że ktoś podjedzie autem ( z domku ) i wyrzuci śmieci to dlaczego nie zadzwonisz na policje i nie podasz numerów? Kiedyś na zebraniu jakimś w LWSM było to poruszone, i pan ze SM powiedział, że wystarczy zadzwonić podać numery rej i oni się tym zajmą . (przynajmniej w teorii)
Dodam jeszcze że ostatnio na Kapelanów też zamknęli śmietnik ( na prośbę mieszkańców, była lista z podpisami) i już po kilku godzinach przed śmietnikiem była sterta worków.. jak się okazuje mieszkańcy sąsiednich czteropiętrowców zamiast chodzić 20 metrów dalej do swojego śmietnika wolą przyjść pod wieżowiec i zostawić pod śmietnikiem.
Tak więc nie zawsze winni są ludzie z domków.
A to że ktoś zostawi worek pod śmietnikiem.. no cóż , to świadczy tylko i wyłącznie o nim. Dla mnie to tak samo jakby wyrzucił ten worek za okno, przecież dozorczyni posprząta.
Może nie jesteśmy godni nazywania się cywilizowanymi ludźmi...??

Proszę państwa, a ilu z nas ma psy, po których sprząta na trawnikach? Na obsikane śmietniki narzekamy, ale posprzątać po sobie i swoich pupilach już nie potrafimy.

Menele nie będą mieć puszek to zaczną nam rozbierać samochody, proste.Albo kraty ukradną.

A jeśli chodzi o pożary śmietników.. pilnujcie swoje dzieci , bo to one zazwyczaj są głównymi sprawcami. (choć nie zawsze)

A może dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzić większy podatek od domków? bo zaśmiecone rowy i lasy nie biorą się z osiedli. Tylko że w Polsce pieniądze z wyższego podatku i tak nie poszłyby na sprzątanie lasu .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka