Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zamykane śmietniki
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
remik19



Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 450
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 7:39 pm    Temat postu: Zamykane śmietniki Odpowiedz z cytatem

Dziś zauważyłem, że montowane są kraty do śmietnika przy ulicy Armii Krajowej.Fajnym rozwiązaniem by było gdyby wszystkie śmietniki w Knurowie były zamykane,przynajmniej był by porządek i nie było by gniecenia puszek o 1.00 w nocy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
kobra21



Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 18

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zamykane smietniki to jeszcze większy syf. Przy bloku w którym mieszkam też jest zamykany smietnik i teraz ci którzy nie mają kluczy zostawiają smieci przed smietnikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamk1988



Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 329
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka śmietników na pewno jest już na klucz, np na Dywizji czy Puszkina, jednak większość jest otwarta i właściciele domków jednorodzinnych sobie na tym korzystają Think

Kobra jeżeli jest zamykany śmietnik to każdy dostaje kluczyk, jak chcesz więcej to idziesz i dorabiasz.
_________________
Non omnis moriar


Ostatnio zmieniony przez adamk1988 dnia Czw Lis 12, 2009 8:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kobra21



Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 18

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkańcy Fińskich maja najblizej do śmietnika na Mieszka I i do liceum z czego chetnie korzystja i zostawija swój dobytek przed smietnikiem Shame on you
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kobra21



Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 18

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adamk1988 kluczyki każdy ma tylko chyba trudno je ze soba nosić, niestety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartosz-ko



Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 341
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kobra21 napisał:
Mieszkańcy Fińskich maja najblizej do śmietnika na Mieszka I i do liceum z czego chetnie korzystja i zostawija swój dobytek przed smietnikiem Shame on you


Sknerość coniektórych ludzi nie przestaje mnie zadziwiać Very Happy Jak to jest że stać ich na jednorodzinne domki, a nie są w stanie zapłacić za wywóz śmieci?

Pomysł z zamykanymi śmietnikami jak dla mnie jest bardzo dobry. Na Piłsudczyków już chyba od roku tak jest i skończyło się wybebeszanie kontenerów i rozwalanie śmieci po całym śmietniku i okolicy przez meneli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzeJ



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 43
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kobra21 napisał:
adamk1988 kluczyki każdy ma tylko chyba trudno je ze soba nosić, niestety


quźwa, kobra21

co Ty tu wygadujesz? trudno Ci wziąć kluczyk jak idziesz z domu ze śmieciami? czegoś tu chyba nie rozumiem.
a klucze od domu nosisz ze sobą czy masz zamek szyfrowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak u was, ale u mnie jedyna poprawa z zamykanym śmietnikiem to to, że "żule" tam nie przebywają. Syf jak był tak jest. Jeszcze właśnie na dodatek ludzie zostawiają rzeczy przed śmietnikiem...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bartosz-ko



Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 341
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kobra21 napisał:
adamk1988
a klucze od domu nosisz ze sobą czy masz zamek szyfrowy?


Co ty. Klucze zostawia się w zamku, albo nie zamyka się drzwi wogóle, żeby nie trzeba było szukać Smile . Nie wiedziałeś o tym?

Syfu nie ma, a jeśli jest to napewno mniejszy niż z przed zamykania. rzeczy przed śmietnikiem też raczej nie. Tyle że w pobliżu nie ma żadnych domków jednorodzinnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwelinaKnw



Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 277

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie u mnie jest to samo Thumbsup Jeszcze większy syf, do tego drzwi są strasznie ciężkie i nie zawsze (kiedy mam dużo smieci) daje rade ich otworzyc Sad ...ale oczywiscie pod smietnikiem worka nie zostawiam, zeby nie bylo Mr. Green Krotko mowiac: uwazam, ze to nie byl najlepszy pomysl Neutral

Pozdrawiam Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
remik19



Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 450
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja popieram ten pomysł,nie słyszę przynajmniej o 1.00 w nocy odgłosu miażdżonych puszek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kobra21



Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 18

PostWysłany: Pią Lis 13, 2009 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzeJ napisał:
kobra21 napisał:
adamk1988 kluczyki każdy ma tylko chyba trudno je ze soba nosić, niestety


quźwa, kobra21

co Ty tu wygadujesz? trudno Ci wziąć kluczyk jak idziesz z domu ze śmieciami? czegoś tu chyba nie rozumiem.
a klucze od domu nosisz ze sobą czy masz zamek szyfrowy?


Ja klucze nosze i śmieci wrzucam do śmietnika, ale niestety nie wszyscy tak robią D'oh!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walusss



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 383
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 13, 2009 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie ale o czym wy mówicie? ze w śmietniku ma być elegancko jak u sąsiada w domu? dajcie spokoj, wiadomo trzeba dbać o to ale bez przesady, moim zdaniem zamykane drzwi na klucz to rewelacja a klucz posiadają Ci którzy placą za wywóz tych śmieci oczywiscie wszystko wliczone jest w czynsz za mieszkanie. Sami wiecie ze niektórzy ludzie nie mają wstydu i tak to potem wygladą ze pozostawiane są worki przed smietnikiem bo u siebie w domu juz nie mam miejsca, a najczęsciej robią to ci z domków jednorodzinnych jadąć na osiedle zabiera worek i zostawia pod smietnikiem oszczędzając wtedy to ze nie musi dzwonic do firmy której musi zaplacic za wywóz...
_________________
"...jedni wyciągają ręce po pomoc, a przywódcy na ekranach wciąż ściskają sobie dłonie.
Kiedy ludzie się obudzą wreszcie i zobaczą, że dokoła nich cały świat płonie.... "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pią Lis 13, 2009 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kobra21 napisał:
Mieszkańcy Fińskich maja najblizej do śmietnika na Mieszka I i do liceum z czego chetnie korzystja i zostawija swój dobytek przed smietnikiem Shame on you


z tego co mi wiadomo pala smieci w domu !!! Mr. Green
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
CryForTheMoon



Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 185

PostWysłany: Pią Lis 13, 2009 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na batorego po zamknięciu śmietnika jest mniejszy syf fakt ale raz widziałem jak pan który zbierał puszki otworzył te drzwi szybciej niż ja kluczem więc jak żul chce wejść to wejdzie kiedy mu się podoba :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka