Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa hipermarketu TESCO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam P.



Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 13

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 9:53 pm    Temat postu: Tesco Odpowiedz z cytatem

W Tesco juz towar wykładają i świeci się tam przez całą noc.No fakt dokonany,ja tam nic nie mam do Tesco i do tych prduktów ze sklepów.No to tez fakt, że klienci niszcza wiekszosc towarów.Nieraz jednakwidziałem,jak DOROŚLI pija w sklepie napój9coca-cola mała,albo jakiś mały sok) i wyżucaja butelke w sklepie.Anajśmieszniejszego mężczyzne widziałem w Intermarche jak se podjadał kapuste kiszona z beczki,na poczatku pomyślałem, że chgce skosztować,ale jak tak juz nabrał do ust kilkanaście razy tą kaspuste nie umiałem wytrzymac i zaczałem sie smiac Mr. Green Dziecko by tego nie zrobiło!!!
_________________
Adam P.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to kwestia wychowania, moralności i czystości własnego sumienia. Sama byłam zszokowana, widząc w starym Liderze kobietę, która zważyła sobie pomidory, wydrukowała naklejkę z ceną, po czym... dolożyła do woreczka jeszcze kilka pomidorów!!! Liar Evil or Very Mad Violent Violent Violent Violent

Natomiast co do nowego Tesco - rzeczywiście, nocami świeci Mr. Green Dzisiaj zauważyłam świeżutko namalowane pasy na jezdni, znaki są wciąż pozakrywane - no poza tym jednym, "parking - centrum handlowe" Roflguy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytam do otwarcie już wkrótce... grunt, żeby sie nie spieszyli z tym parkingiem Very Happy ...świeta już ich nie gonią Smile a w Rybniku pęd aby otworzyć przed świętami spowodował, że kostka, którą jest parking wyłożony do dziś w niektórych miejscach "tańczy i śpiewa" jak się po niej jedzie samochodem Mr. Green

MRUCZanka: zgadzam się całkowice, że to kwestia wychowania - przykłady, które podałem były z udziałem dzieci ale czasem dorośli nie lepiej się zachowują.
Autentyk z Reala: kobieta bierze masło - odpakowuje - paznokciem nabiera odrobinę i kosztuje Very Happy po czym odkłada i berze do koszyka takie samo ale nieodpakowane.... można stracić apetyt... Shocked

Jeżeli tam pisze "Parking - Centrum Handlowe" to może tam w przyszłości jeszcze coś będzie Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego takie centrum handlowe jak z merkury rynek Wink
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOM - ale dałeś przykład. Ohyda. A jak jeszcze pomyślę, że to ciaprok z baby był, co po wyjściu z wc rąk nie myje to chyba będę robił sobie kanapki z szynką albo z serem albo z pomidorem na chlebie posmarowanym znanym kremem czekoladowym. Przynajmniej jest hermetycznie zamknięty. Co i tak od dziś będę sprawdzał.

Innym takim przykładem ludzkiej pazerności czy braku kultury jest wybieranie gratisów, np. magnesów z Da...nków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
TOM - ale dałeś przykład. Ohyda. A jak jeszcze pomyślę, że to ciaprok z baby był, co po wyjściu z wc rąk nie myje to chyba będę robił sobie kanapki z szynką albo z serem albo z pomidorem na chlebie posmarowanym znanym kremem czekoladowym. Przynajmniej jest hermetycznie zamknięty. Co i tak od dziś będę sprawdzał.

Innym takim przykładem ludzkiej pazerności czy braku kultury jest wybieranie gratisów, np. magnesów z Da...nków.


Sorry Smile ale mówiąc o zaletach supermarketów nie można nie wspomnieć o ich negatywnych aspektach. W malym sklepie wszystko widać albo wręcz sprzedawca podaje towar a w dużych tej kontroli nie ma na aż tak wysokim poziomie - bo i trudno by było to zrobić.
Tak samo wkurza mnie, że niektóre duże sklepy udostępniają produkty otwarte do samodzielnego brania np. kiszona kapusta czy kiszone ogórki... to kupuje tylko w Realu Smile bo tam jest stanowisko z pracownikiem sklepu, który ma odpowiednie badania lekarskie etc bo jak widzę klientów, ktrzórzy nabierają to, pomagając sobie palcami Smile bo mam dość Smile a jak za dużo nałoży do odkłada z powrotem Smile
Sorry Mr. Green ale nigdy nie twierdziłem, że supermarkety sa idealne Smile, dlatego praktycznie wszystko sprawdzam jak biorę do koszyka, łącznie z tym czy dżem ma wklęsłą pokrywkę a Nutella nienaruszoną folię pod pokrywką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba tak trzeba będzie robić... łącznie z otwieraniem masła i patrzeniem,czy ktoś nie wcisnął weń palucha D'oh! Confused Niemniej jakoś wolę kupować w supermarketach niż w takich bezpośrednich sklepach... więkasz aanonimowość, większy wybór,większy luz w wyborze, można 10 razy obejść pólkę i na spokojnie się zastanowić, czy to co chcę kupić, jest rzeczywiście tego warte....
Też mi się wydaje, że będzie tam coś więcej wybudowane, niźli sam blaszak Tesco. Czas pokaże Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MRUCZanka napisał:
Chyba tak trzeba będzie robić... łącznie z otwieraniem masła i patrzeniem,czy ktoś nie wcisnął weń palucha D'oh! Confused Niemniej jakoś wolę kupować w supermarketach niż w takich bezpośrednich sklepach... więkasz aanonimowość, większy wybór,większy luz w wyborze, można 10 razy obejść pólkę i na spokojnie się zastanowić, czy to co chcę kupić, jest rzeczywiście tego warte....
Też mi się wydaje, że będzie tam coś więcej wybudowane, niźli sam blaszak Tesco. Czas pokaże Smile


Dla mnie supermarkety mają jeszcze jedną istotną zaletę, są czynne o wiele dłużej niż zwykłe sklepy. Kiedy się pracuje do 16:00 i do tego podróż powrotna około 30min to po prostu nie ma się czasu na zrobienie większych zakupów a co za tym idzie trzeba je rozłożyć na dni... w przypadku dużych sklepów problem nie istnieje i można spokojnie tak jak mówisz 10 razy obejść regał i pomyśleć o zakupach a nie o tym, że sprzedawca sterczy nade mną i spogląda na zegarek. Istotne jest też, że jeździ się koszykiem po jednym sklepie a nie taszczy siaty po sklepach.

Chociaż taki sklepik typu Żabka itp. pod blokiem jest też nie bez znaczenia. Mimo, że zwykle jest drożej niż w supermarketach to w sam raz można wyskoczyć do niego po zapomniany/brakujący produkt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No trudno się nie zgodzić w tym temacie Smile Ja coprawda nie mam Żabki czy innego minimarkeciku pod nosem, muszę przez pola lecieć do Tesco Shocked Crybaby A rzeczywiście, taki sklepik blisko jest niesamowicie ważnym elementem wyposażenia kuchni, bo jak się zapomni makaronu to zawsze można podskoczyc kupić torebeczkę Dancing
Godziny otwarcia takiego sklepu mają rzeczywiście spore znaczenie, nie ukrywam, że raz zdażyło mi się zrobić pełne zakupy w Tesco w Silesii o godzinie 23 w nocy D'oh! Kiedy indziej byłoby to niemożliwe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak troszke z innej beczki Razz otwarcie Forum w Gliwicach 31 maj bodajże Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sunnygirl



Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 17
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a otwarcie tesco podobno 1 maja...
_________________
I'm walking through the desert
And I am not frightened although it's hot
I have all that I requested
And I do not want what I haven't got
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ sunnygirl - koło MSP-2 jest tanliczka Tesco z naklejką - otwarcie 26.04.

@Mruczanka - nie byłoby szybciej zrobić te nudle w domu niż z Jęczmiennej zaiwaniać? Przynajmniej sobie zrobisz makaron 4 jajeczny tzn 4 jajka na kg mąki a nie jak jest w sklepach na cetnor.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sunnygirl napisał:
a otwarcie tesco podobno 1 maja...

Pisałem już, że otwarcie 26 kwietnia Smile podstrona 11 na samym dole :>
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sunnygirl



Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 17
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
koło MSP-2 jest tanliczka Tesco z naklejką - otwarcie 26.04.


aha :/ ktoś mi mówił że 26 ma być otwarte dla "VIPów", a 1 maja dla pozostałych

znowu uwierzyłam w plotkę Smile
_________________
I'm walking through the desert
And I am not frightened although it's hot
I have all that I requested
And I do not want what I haven't got
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja się na otwarcie raczej nie załapię, szkoda, nie będę fetować razem z wami Mr. Green ;>Roflguy Dancing Powrócę i ocenię stan pobojowiska dopiero po dłuuuuuuuuuuugim tygodniu Dancing Chociaż, jeśli mieliby rzeczywiście otworzyć 26.04 to nie wykluczone, że a nóż, widelec,luknę tam w celu zrobienia zapasów na wyjazd ;> Dancing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 12 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka