Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa hipermarketu TESCO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paskud



Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 163
Skąd: z nikąd

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byq napisał:
Dobra czy ktoś zauważył to co ja ? Tzn. : na sklepie pisze czynne 6-24 : Mr. Green a przed wjazdem do "hipermarketu" że od 7-23 Liar hmmmnn. Think Ktoś tu ludzi ładuje w "bambuko" Liar

Ten sklep to bedzie i jest jeden wielki przekręt Violent
Po za tym patrzcie zawsze na rachunki ! - sprawa najważniejsza Wink Applause


oj chyba szybko mnie tam nie zobaczą... Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
zdenek



Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 6
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdziłem paragon i zgadzało się co do grosza.

Czego nie mogę powiedzieć o sklepie Irys na ul.Dworcowej. W Irysie oszukują zarówno na wadze która jest specjalnie zasłonięta jak i drobnych z reszty. Kradną wszyscy, właścicielka sklepu i jej pracownice. Kilkakrotnie musiałem interweniować przy wypłacie reszty, tłumaczyli to "pomyłką". Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michal.L



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 24
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chcialem kupic olej na kartce na polce niby kosztowal 9,99!!! podchodze do kasy 11,99 jebnolem tym babce na lade i poszlem Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michal.L napisał:
ja chcialem kupic olej na kartce na polce niby kosztowal 9,99!!! podchodze do kasy 11,99 *** tym babce na lade i poszlem Evil or Very Mad

Federacja Konsumentów przypomina: jeżeli na półce, gdzie leżał towar, była inna cena niż przy kasie, to sprzedawcę obowiązuje cena z półki. - Taka sytuacja, że wymusza się na kliencie zakup innego towaru, jest stosowaną praktyką nieuczciwej konkurencji, od której klient ma prawo się odwołać lub złożyć skargę w Państwowej Inspekcji Handlowej - mówi Katarzyna Jodłoś z kaliskiego oddziału FK.
podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Finansów w sprawie szczegółowych zasad uwidaczniania cen towarów i usług oraz sposobu oznaczania ceną towarów przeznaczonych do sprzedaży z dnia 10 czerwca 2002 r. (Dz. U. 99, poz. 894)

Jadę do Tesco Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Który paragraf i punkt ?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 1:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, tylko z kim się naparzać o opakowanie za parę złotych? Kasjerki zbierają gromy, ale nie są winne, że wielu promocyjnych towarów nie wprowadzono do systemu. Fatalnie świadczy to o menedżerach tego sklepu, centrala powinna ich ostro pogonić do roboty. Mi kasa odrzuciła trzy produkty (ser, wypiek i chipsy). Załoga marnuje ten sklep, który jest niczego sobie. Ale falstart z bazą towarów w systmie mają strasznie haniebny, już nawet rozruch tego nie tłumaczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dziś odwiedziłem Tesco.
Wrażenia :
- sklep wydaje się większy w środku niż z zewnątrz
- dobry wybór towarów spożywczych [choć duża ilość markowych "Tesco"]
- pewnym minusem jest brak produktu po które pojechałem DVD-R tzn. były ale bardzo wątpiłem w ich jakość.

Jednak najbardziej z pierwszej wizyty zapamiętam że musiałem wchodzić drugimi drzwiami ("na około") gdyż jedne nie działały Mr. Green Jaki sklep takie wykonanie Super
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziulka



Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 33

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bedąc na zakupach w nowym Tesco w knurowie...zapamiętałam beznadziejna obsługe na serach i wędlinach Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie troche z wszystkim i z niczym.... chcialem kupis zeszyt A4 ale nie bylo, stoisko z artykulami papierniczymi bardzo skromne niestety, na inne nie zwracalem uwagi specjalnej tak ze nie bede ocenial, no ale sklepik przedewszystkim na spozywcze nastawiony jest Smile

a co do obslugi na serach i wedlinach, zalezy co ma znaczyc beznadziejna obsluga, fakt troche dllugo to trwa ( tez sie tym wkurzalem) ale raczej nie jest to wina obslugi tylko tego ze jest ich tam za malo Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robilam zakupy 27 kwietnia, koło 17.30 był tłok niesamowity, chcąc zakupić na szybko grilla za 9.90 musiałąm chyab z pół godizny czekać w kolejce, bo panie taaaaaaaaaak wooooooolnoo skanowałyyyyyyyyyy ceeeeeeeeennnnyyyyyy zzzzzz produuuuuuuktóóóóóóóóówwww a częśc w ogóle się nie nabijała na kasę D'oh! No więc zakupiłam grill z węglem ale bez rozpałki... Cóż, może teraz wsyzscy ochłonęli po tym boomie otwacia i może wreszcie mają wszytsko nabite na komputer... Nie wiem, nadal wolę robić zakupy w Marszu Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Raven



Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 2
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na forum można zobaczyć skan pozwolenia na budowę jednak mam pytanie czy TESCO ma pozwolenie na użytkowanie ??
Pytam bo pierwszy raz w życiu widzę aby nad parkingiem supermarketu przebiegała tak gęsta sięć kabli energetycznych. W czasie burzy może tam dojść do tragedii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raven napisał:
mam pytanie czy TESCO ma pozwolenie na użytkowanie ??


Żartujesz, czy pytasz poważnie? Think
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raven napisał:
Na forum można zobaczyć skan pozwolenia na budowę jednak mam pytanie czy TESCO ma pozwolenie na użytkowanie ??
Pytam bo pierwszy raz w życiu widzę aby nad parkingiem supermarketu przebiegała tak gęsta sięć kabli energetycznych. W czasie burzy może tam dojść do tragedii.


To jeszcze mało widziałeś Mr. Green ale też mnie to zastanowiło, jednak takie linie z prądem mogą tak przebiegać o ile nie przechodzą nad budynkami.Nie pamiętem dokładnie gdzie to jest ale chyba w Książenicach- widzałem jak przelatywały komus po placu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propo TESCO chciałem poinformować że autobus jadący do Gliwickiego Tesco .zatrzymuje się w knurowskim Tesco
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka