Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Usunięte posty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin napisał:
Widzę, że LucjanSzkolajski Wave nadal się dzieli swoimi przemyśleniami na naszym forum, więc domniemuję, że przyjął do wiadomości moje wyjaśnienie związane z usunięciem posta. Wyjaśnienie przesłałem e-mailem, ale z obiektywnych powodów nie było to natychmiast (czyt. niezwłocznie) po usunięciu.

Ok, przyjąłem nawet w wcześniejszym poście dobrze odgadłem jego przyczynę. Trochę późno sprawdziłem skrzynkę ale ważniejsza była treść.

Co do filmiku może wykorzystać opcję "url=" a w niej napisać ostrzeżenie przed zawartością linka.

Mały OT Wave
@Baron
To ja dałem ten link na "starym forum", też mi go usunęli - jednak najbardziej się oberwało jakiejś userce która porównała jedzenie płodu do jedzenia mięsa.

P.S- w internecie są dobre ale i złe rzeczy, tak było, jest i będzie ale to my decydujemy co oglądamy.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 11:19 am    Temat postu: nie nadużywajmy nożyczek! Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem raz jeszcze posty w tym topic'u i muszę przyznać, że zasada "piszta co chceta" nigdy u mnie nie obowiązywała (słowa Admina). Autor tego topic'u do spółki z innymi nie raz mnie na nim pomawiał co traktuje jako Jego własne ale ciasne poglądy. Wkurzają mnie - a jakże - ale wiem, że trudno będzie Mu zarzucić pisanie niezgodne z regulaminem. Więc moją obroną jest i będzie odpowiedź na Jego zarzuty czasami w nieco niegrzeczny sposób ale zawsze w granicach dobrego smaku i bez łamania regulaminu.

Jednak jeden z ostatnich postów został bezczelnie zredagowany poprzez wycięcie ostatnich dwóch zdań. Bez zawiadomienia mnie o tym i bez informacji pod postem, że taki zabieg miał miejsce.

Żądam w związku z tym odpowiedzi Admina tutaj skoro drogą mail'ową na mój mail nie odpowiedział. Jest to niepoważne traktowanie forumowiczów, którzy przyczyniają się do rozwoju tego forum i są w także w pewnym procencie jego współwłaścicielami. Tutaj Admin u mnie ma duuuużego minusa.

Dodam, że inne posty też ostatnio mi poznikały. Mimo że raczej nie na temat to jednak czasem offtop’icowanie przyczynia się do zawiązywania realcji między forumowiczami. A to też ważne – prawda?

Upraszam zatem by na drugi raz usuwanie postów było konsultowane bo inaczej niestety wygląda to tak jakby władza biła komuś na dekiel. Tymbardziej taka – raczej wirtualna więc to tym bardziej żałosne i smutne.

Pozdrawiam i liczę na konstruktywne współdziałanie - Jonas
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka