Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowa stacja paliw

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 19, 2022 7:31 pm    Temat postu: Nowa stacja paliw Odpowiedz z cytatem

W miejscu CircleQ vel. Statoil 1-2-3 powstała stacja PM Petrol. Czy ktoś coś może powiedzieć o ewentualnej jakości paliwa ?
Bo ceny są konkurencyjne...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
avalanch



Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 183
Skąd: Knurów oczywiście :)

PostWysłany: Czw Lut 24, 2022 1:17 am    Temat postu: Re: Nowa stacja paliw Odpowiedz z cytatem

tvardy napisał:
W miejscu CircleQ vel. Statoil 1-2-3 powstała stacja PM Petrol. Czy ktoś coś może powiedzieć o ewentualnej jakości paliwa ?
Bo ceny są konkurencyjne...


Tankowałem w zeszłym tygodniu jakoś nie widzę różnicy między np Orlenem, zresztą jaka to miałby być różnica w jakości ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 26, 2022 10:09 pm    Temat postu: Re: Nowa stacja paliw Odpowiedz z cytatem

avalanch napisał:
tvardy napisał:
W miejscu CircleQ vel. Statoil 1-2-3 powstała stacja PM Petrol. Czy ktoś coś może powiedzieć o ewentualnej jakości paliwa ?
Bo ceny są konkurencyjne...


Tankowałem w zeszłym tygodniu jakoś nie widzę różnicy między np Orlenem, zresztą jaka to miałby być różnica w jakości ?


W samej jakoś to nie koniecznie... ale w różnego rodzaju dodatkach..

Mniej lub bardziej pożądanych Smile

Obecnie już 3 raz zatankowałem i jest OK... i najtańsze paliwo w okolicy
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kk



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 26
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lip 11, 2022 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parę razy zatankowałem, zarówno benzynę jak i diesla.
O ile kręcąc się po mieście czy na krótszych paliwo jak paliwo, to już jadąc na urlop zaobserwowałem znacznie większe zużycie paliwa (ON). Na mazury dojechaliśmy na oparach, dosłownie, a z powrotem pozostało 1/4 zbiornika. Rok temu podobna trasa, również wyładowanym autem z rowerami na dachu też ze sporym zapasem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lip 11, 2022 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kk napisał:
Parę razy zatankowałem, zarówno benzynę jak i diesla.
O ile kręcąc się po mieście czy na krótszych paliwo jak paliwo, to już jadąc na urlop zaobserwowałem znacznie większe zużycie paliwa (ON). Na mazury dojechaliśmy na oparach, dosłownie, a z powrotem pozostało 1/4 zbiornika. Rok temu podobna trasa, również wyładowanym autem z rowerami na dachu też ze sporym zapasem.


A ja akurat mam na odwrót Smile
Spalanie przy średnim jeżdżeniu do pracy A1-A4 i po mieście mniejsze...

Ale wiadomo, że jak się jedzie na północ to auto spali więcej bo jedziesz cały czas pod górę... jak wracasz na południe jedziesz z górki... to wszystko dlatego

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka