Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

To nie jest zwykła grypa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 58, 59, 60  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Atticus



Dołączył: 03 Paź 2016
Posty: 314

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2020 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
i szepionki na covid kreowane sa na manipulacji DND Szympanse i szczura a jezeli to prawda to wprowadzamy zwierzęcy kod genetyczny do naszego organizmu
biblia mowi by nie mieszać krwi a juz kod dna hmm , czy po szczepionce
będę rozmawiał z człowiekiem czy tez z małpa?

W taki sam sposób Einsteinie wprowadzasz obcy kod DNA do swojego organizmu jedząc kiełbasę. W naszym organizmie żyje od 1 do 3 kg mikroorganizmów, każdy z obcym DNA.
Violent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2020 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz odpowiadam ... hahahajaha ... ale demokracja wasze prawo ,
kiedys a juz niebawem prawda JAK zwykle najaw wyjdzie .. a przysłowie mówi ... niewiedza niechroni przed kara !!! ale jak znam historię a zyje juz dlugo na tej planecie nikt do odpowiedzialności pociągnięty nie bedzie
bog honor ojczyzna ..
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2020 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie dajcie sie zwodzic ... poznacie prawde a ta was wyzwoli
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2020 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za male slowa bylem tutaj zablokowany 10 lat ale walczę za prawde i sie nie poddam
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Atticus



Dołączył: 03 Paź 2016
Posty: 314

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
za male slowa bylem tutaj zablokowany 10 lat ale walczę za prawde i sie nie poddam

Komuniści też walczyli "za prawdę"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-covid-19-zniszczyl-mu-pluca-45-latek-po-przeszczepie-jutro-o,nId,4716746
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://saez.ch/article/doi/saez.2020.18982
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2020 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.rpo.gov.pl/pl/content/kary-administracyjne-dla-obywateli-na-podst-notatek-policyjnych-bez-podstaw-rpo-do-mswia?fbclid=IwAR0E3ltE-g05J_yZfbU2A8pm0AITgvbb-kFWEiotAXual_NizmONKRhTszI
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2020 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezydent Zielonej Góry- Janusz Kubicki potrafił przyznać się do błędu związanego z "wiarą w covida". Zatem -jak łatwo wywnioskować- nie tylko odwaga i honor, ale również pokora nie są Panu Prezydentowi obce...

"Napiszę dziś kilka swoich refleksji na temat koronawirusa czy jak mówią koronaściemy. Kilka dni temu popełniłem post w tym zakresie. Kochani naprawdę nie sądziłem, że tak wielu z Was go przeczyta. Bo po pierwsze, był bardzo długi, a jak wiadomo nie każdy lubi czytać takie „epopeje” na FB, po drugie był dość ostry i od serca. Ilość wiadomości, e-maili dostałem jest naprawdę przeogromna. Zasięg również. Czemu o tym piszę? W trakcie Winobrania spotykali mnie ludzie z różnych stron Polski od Bałtyku aż po Tatry i dziękowali i gratulowali mi tego wpisu. Mówili, że są pod wrażaniem wpisu i mojej odwagi. Cieszę się, że osób myślących tak jak je jest więcej. Pisałem też o tym, że będzie atak medialny na mnie. Nooo i się zaczyna. Dziś przeczytałem, że jestem odpowiedziany za śmierć 52 osób. Pisze o tym jedno z ogólnokrajowych mediów związanych z platformą. No cóż wiedziałem, że mój post nie zostanie bez reakcji, opisanie Trzaskowskiego musiało wywołać reakcję. Teraz będą robić ze mnie dr Mengele, osobę która nie zasługuje na szacunek, uwagę. Czy łatwo jest z tym żyć? No cóż najłatwiej jest w Polsce kogoś opluć i zniszczyć. Wiecie jaka jest wiarygodność takich mediów? ZEROWA.

Najbardziej szkoda mi pracowników DPS, szkoda mi Dyrektora tej placówki, szkoda mi pielęgniarek i innych pracowników. Zostaną zaszczuci, chodź nie zrobili nic złego. Niestety będą ofiarą wojny. Zadam Wam pytanie czy naprawdę wierzycie w to, że ktoś w Domu Starców zabija ludzi? Wiem, że w tym co napisano nie ma krzty prawdy, tam jest tylko i wyłącznie stek kłamstw i pomówień. Działają zgodnie z zasadą, obrzucić kogoś g… może się przyczepić. Ktoś chce abym się bał, abym siedział cicho. Ma mną kierować strach i obawa. No dobra koniec tych wycieczek osobistych. Jak mawia klasyk sam chciałem, sam zacząłem, to teraz mam, ale co są winni pracownicy DPS? Koniec.

Dziś napiszę kilka słów o STRACHU. Cała sytuacja związana z koronawirusem, który wywołał u wielu z nas poczucie lęku, obawy i strachu. Prawie wszyscy uwierzyli w to wszystko bezgranicznie i bezrefleksyjnie. Pamiętacie zakaz wstępu do lasu? Nie chodzi mi o to, że go wprowadzono, chodzi mi o to, że My wszyscy byliśmy w stanie w to uwierzyć. Daliśmy się zastraszyć i stłamsić. Siedzieliśmy jak te barany w domach i słuchaliśmy „specjalistów” którzy nawoływali aby nie wychodzić z domu, nie chodzić do sklepu, do lasu, do szkoły. Wieszczyli, że wirus wisi w powietrzu jak jakaś straszna zaraza i zaraza nas złapie, zaraz nas dosięgnie i wszyscy umrzemy. Pokazywano obrazki w TV o ludziach, których zamurowywano w domach, o ciężarówkach i konwojach z trumnami. Mówiono, że nie będzie miejsc w szpitalach, że zostaną pozamykane. Psychoza strachu była wszechobecna. Ciężko, było się przed tym obronić. Wszystkich nas sparaliżował wszechobecny strach. Stan ten niestety dla części ludzi trwa dalej i nie mają jak przerwać tego zaklętego koła strachu. Boją się dalej. A przecież jak widać nie jest to tak groźne i straszeń jak mówiono.

Wiecie czego mi najbardziej teraz brakuje? Tego żeby ktoś tak po ludzku nas za to wszystko przeprosił. Wiadomo nikt nie wiedział jak to będzie wyglądało, jak to się potoczy. Ok miało do tego prawo, ale dziś już wiemy, że były to zbyt radykalne i nieprzemyślane kroki. Dlatego słowo przepraszam powinno paść w stosunku do nas wszystkich od tych „specjalistów”. Wszyscy jak jedne mąż daliśmy się wkręcić Chińczykom, ja również.
Dlatego jak inni nie potrafią, ja mówię wszystkim PRZEPRASZAM. Za to co się stało, za to co się wydarzyło. Za zamykanie wszystkiego, w tym również cmentarzy. Naprawdę szczerzę i z całego serca PRZEPRASZAM jest mi strasznie przykro, że tak się stało, że byłem jednym z trybików tej bezwzględnej maszyny. Wiem , że jeszcze wiele przed nami ale, nie należy się aż tak tego bać. Ludzie na całym świecie chorują na wiele różnych chorób i nigdy nie było takich cyrków jak teraz."

Wybaczam, szanuję i dziękuję! Brawo! Szkoda jedynie, że w świecie naszej rządowej polityki podobne postawy wśród jej przedstawicieli to zwykle wręcz "anomalia"...
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 6:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dnia na dzień gorzka prawda, uparcie zaprzeczana przez politykę i „opinię publiczną”, staje się coraz bardziej oczywista: Korona jest podobno najbardziej rażącym i najpoważniejszym fałszywym alarmem w historii medycyny. Wszechstronne badanie przeprowadzone przez jeden z najbardziej renomowanych instytutów badawczych na świecie potwierdziło teraz w sposób jednoznaczny: blokowanie i maskowanie były nieskuteczne - nie tylko w Niemczech i Austrii, ale we wszystkich badanych krajach.

Przy zamknięciu zostało to już przynajmniej przyznane (równie swobodnie i z żalem!) Przez osoby odpowiedzialne; przypuszczalnie dlatego, że dalsze planowanie przewiduje „utrwalenie” pandemii, ale już nie blokowanie. Z drugiej strony maska ​​jest również ważna w przyszłości jako psychologiczny instrument dyscyplinujący permanentny stan wyjątkowy - dlatego nie jest dotykana. Jednocześnie, jak teraz ponownie potwierdzono, ich znaczenie nie jest nawet bliskie.

Obszerne meta-badanie przeprowadzone przez National Bureau of Economic Research (NBER), jedną z czołowych interdyscyplinarnych instytucji badawczych w USA, z której wyłoniło się aż dwa tuziny laureatów Nagrody Nobla (!), Z całą bezwzględnością potwierdza: Ani blokady, ani maskowanie nie miały wpływu miał przebieg Covid-19.

Jak pisze „ unzensuriert.at ”, naukowcy przeanalizowali wszystkie niefarmaceutyczne miary koronowe i ich wpływ na liczbę zgonów i doszli do wniosku: wskaźnik śmiertelności spowodowanej koronawirusem spadł „niezależnie od podjętych środków” we WSZYSTKICH zbadanych krajach. „ Ani godzina policyjna, ograniczenia w podróżowaniu, środki kwarantanny, ani wymóg maski - żadne z nich nie wpłynęło na przebieg rozwoju koronawirusa ” - pisze portal.

To, co według „nieocenzurowanego”, jest raportem katastroficznym dla austriackiego kanclerza Sebastiana Kurza i jego zielonego ministra zdrowia Rudolfa Anschobera, nie jest drobną hańbą dla rządu federalnego w Berlinie. Stopień, w jakim kolektywna nerwica lękowa przed wirusem jest nadal napędzana, pomimo rosnącej liczby nowych odkryć (i rosnącej liczby naukowych obaleń znaczenia poważnych środków), okazuje się coraz bardziej nieodpowiedzialnym założeniem polityki.

Inne ustalenia ostatnich dni również budzą coraz więcej wątpliwości co do polityki korony i całkowicie zniekształconego postrzegania ryzyka. Po tym, jak CDC w USA ogłosiło, że spośród około 145 000 zgonów spowodowanych koronawirusem, tylko maksymalnie sześć procent (!) Zmarło w sposób oczywisty i przyczynowy od początku pandemii, Szwecja poszła w jego ślady - z podobnie uderzającymi Liczby rzeczywiste, które nie tylko wywołały odpowiednią odpowiedź zainteresowanych obserwatorów na Twitterze:


Porównanie liczby zgonów w Niemczech w porównaniu z poprzednimi latami przedstawia teraz otrzeźwiający obraz, długo po wielkim szczycie („pierwszej fali”) wiosną i prawie sześć miesięcy od początku kryzysu koronowego, który przyćmił wszystkie obszary polityczne i społeczne:

Badania ujawniają: wszystkie miary koronowe były całkowicie nieskuteczne 1
Nikomu, kto nie budzi się powoli w obliczu tych statystyk i zdaje sobie sprawę, że obawiające się skutki nie wystąpiły, nie można pomóc. A zarzut, który jest wielokrotnie próbowany, że niewinność przebiegu koronowego i jego nieznaczna „łagodność” nie jest dowodem nieszkodliwości wirusa, ale wynika z rozważnej polityki korony, zostaje ponownie w imponujący sposób obalony w cytowanym badaniu amerykańskim .

Tylko sarkazmem możemy znieść mylące gry liczbowe, które RKI daje nam od marca z niewytłumaczalnymi biuletynami - podobnie jak WHO na poziomie globalnym:


Należy pamiętać, że nie jest to kwestia tego, czym jest relatywizacja, ale tylko spóźniona aluzja do rażąco nienaukowej i celowo wprowadzającej w błąd metodologii nagrywania tych, którzy zginęli „na iz” Covid, do której przypisuje się również pośmiertnie pozytywne ofiary wypadków, zgonów drogowych lub samobójstw - a ponieważ Czerwca nawet dla każdego, kto kiedykolwiek został zarażony koroną w pewnym momencie przed śmiercią - nawet bez żadnych objawów.
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grupa ROQU z siedzibą w Irlandii wprowadza na rynek pierwszy na świecie cyfrowy paszport zdrowotny. Celem jest ochrona »naszego społeczeństwa i naszej gospodarki«, głosi reklama. W przypadku przepustki zdrowotnej najlepsza forma testowania COVID-19 jest stosowana w połączeniu z najnowszymi technologiami mobilnymi. Dzięki tej przepustce, jak wyjaśniono dalej, obywatele Irlandii mogą powrócić do „normalnego życia”.

przez Brigitte Hamann

Aby uzyskać tę nową wolność, należy wykonać następujące kroki:

• Zrób test COVID.

• Ustalenie karty zdrowia w urzędzie zdrowia.

• Pobierz kartę zdrowia na urządzenie mobilne.

• Pobierz najnowsze wyniki testów na urządzenie mobilne.

Normalne życie tylko z paszportem zdrowia
Po wykonaniu tych kroków „możesz łatwo wykazać swój status COVID-19”, a tym samym bezpiecznie wykonywać codzienne czynności, według inicjatorów pierwszego na świecie cyfrowego paszportu zdrowotnego.

Karnet zdrowia można wykorzystać w podróży, w szpitalu, na zajęciach i na studiach, w budownictwie, w biurze oraz na imprezach i nieokreślonych wizytach. Aby uprościć sprawę, zostaniesz powiadomiony, gdy status testu wygaśnie i należy go odnowić.

A „najlepsza wiadomość” jest taka: kiedy jest szczepienie, status szczepienia jest zapisywany w paszporcie!


https://www.youtube.com/watch?time_continue=242&v=AFerXipG-t0&feature=emb_logo
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.eska.pl/slaskie/lekarz-rodzinny-bardzo-ostro-o-ludziach-ktorzy-nie-wierza-w-covid-to-turbo-***-aa-rTU3-JGzu-rFph.html?fbclid=IwAR0iPCIsb0MhHt9kb6310mh45cTJzDHzNvSgcgzGsg8Nf-HatFUDfxnnlNo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Atticus



Dołączył: 03 Paź 2016
Posty: 314

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
Z dnia na dzień gorzka prawda, uparcie zaprzeczana przez politykę i „opinię publiczną”, staje się coraz bardziej oczywista: Korona jest podobno najbardziej rażącym i najpoważniejszym fałszywym alarmem w historii medycyny.(...)

Obszerne meta-badanie przeprowadzone przez National Bureau of Economic Research (NBER), jedną z czołowych interdyscyplinarnych instytucji badawczych w USA, z której wyłoniło się aż dwa tuziny laureatów Nagrody Nobla (!), Z całą bezwzględnością potwierdza: Ani blokady, ani maskowanie nie miały wpływu miał przebieg Covid-19.

.


NBER zajmuje się ekonomią, wię pisanie o interdyscyplinarności jest kłamstwem, które powielasz, z naiwności lub wyrachowania, bo sam uczestniczysz w tej bzdurnej propagandzie.

Polecam wspomnienia włoskiej pielęgniarki z okresu pierwszej fali

"Strach, smutek, straszny ból, frustracja, poczucie niemocy. Cały czas mam przed oczami twarze ludzi, którzy umarli - opowiadała. (...)
24-latka przyznaje jednak, że wciąż boi się nawrotu pandemii i sytuacji, w której szpitale znów będą przepełnione. – Nie wiem, jak dałabym sobie z tym radę drugi raz. Rozmawiamy o tym ze znajomymi z personelu medycznego. Wspominamy to jak zły sen, o którym chcemy, ale nie możemy zapomnieć – dodaje. Włoszka zwraca uwagę, że "wielu medyków pracujących na oddziałach intensywnej terapii postanowiło odejść po tym, co przeszli"
https://tvn24.pl/swiat/vlog-marii-mikolajewskiej-wloscy-medycy-obawiaja-sie-kolejnej-fali-zakazen-4688045

Ale ty mądralo wiesz lepiej od niej, ze żadnej pandemii nie było
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atticus napisał:
Baron napisał:
Z dnia na dzień gorzka prawda, uparcie zaprzeczana przez politykę i „opinię publiczną”, staje się coraz bardziej oczywista: Korona jest podobno najbardziej rażącym i najpoważniejszym fałszywym alarmem w historii medycyny.(...)

Obszerne meta-badanie przeprowadzone przez National Bureau of Economic Research (NBER), jedną z czołowych interdyscyplinarnych instytucji badawczych w USA, z której wyłoniło się aż dwa tuziny laureatów Nagrody Nobla (!), Z całą bezwzględnością potwierdza: Ani blokady, ani maskowanie nie miały wpływu miał przebieg Covid-19.

.


NBER zajmuje się ekonomią, wię pisanie o interdyscyplinarności jest kłamstwem, które powielasz, z naiwności lub wyrachowania, bo sam uczestniczysz w tej bzdurnej propagandzie.

Polecam wspomnienia włoskiej pielęgniarki z okresu pierwszej fali

"Strach, smutek, straszny ból, frustracja, poczucie niemocy. Cały czas mam przed oczami twarze ludzi, którzy umarli - opowiadała. (...)
24-latka przyznaje jednak, że wciąż boi się nawrotu pandemii i sytuacji, w której szpitale znów będą przepełnione. – Nie wiem, jak dałabym sobie z tym radę drugi raz. Rozmawiamy o tym ze znajomymi z personelu medycznego. Wspominamy to jak zły sen, o którym chcemy, ale nie możemy zapomnieć – dodaje. Włoszka zwraca uwagę, że "wielu medyków pracujących na oddziałach intensywnej terapii postanowiło odejść po tym, co przeszli"
https://tvn24.pl/swiat/vlog-marii-mikolajewskiej-wloscy-medycy-obawiaja-sie-kolejnej-fali-zakazen-4688045

Ale ty mądralo wiesz lepiej od niej, ze żadnej pandemii nie było


cos prawdy w tym jest a mianowicie "Strach, smutek, straszny ból, frustracja, poczucie niemocy. ale coz taka pielegniarka moze wiedziec sytem sie zalamal kazano jej to gada tysiace lekarzy mowi cos innego wielu politykow juz przyznaje racje i swoje bledy czyzby tak wielka niby umieralnosc byla bledem?? hmm, i na ciebie przyjdzie kolej tylko ze na stan dzisiejszy WHO decyduje na co zjedziesz Wave
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Atticus



Dołączył: 03 Paź 2016
Posty: 314

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:

... ale coz taka pielegniarka moze wiedziec sytem sie zalamal kazano jej to gada tysiace lekarzy mowi cos innego..

Co ty możesz wiedzieć? Ilu lekarzy jest na świecie? Miliony. Te swoje "tysiące" jak policzyłeś? Tobie ktoś kazał te brednie opowiadać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 58, 59, 60  Następny
Strona 21 z 60

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka