Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Firma sprzątająca klatki schodowe w LWSM
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 9:18 pm    Temat postu: Firma sprzątająca klatki schodowe w LWSM Odpowiedz z cytatem

Znacie może nazwę, firmy która zajmuje się myciem klatek schodowych na osiedlu wojska polskiego 1?może nr tel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 5:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dane firm sprzatajacych są na klatkach schodowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety została zerwana a podnieśli se stawki, dodam że jest syf kiła i malaria a na piętrze sami sprzątaliśmy i było oki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zarag



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 102

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 7:01 pm    Temat postu: firma sprzątająca Odpowiedz z cytatem

U mnie sprzątanie jest OK.Myślę że niektóre bloki odpadną, jak tak będą podwyższać ceny.Ja od początku jestem przeciwna, bo dla mnie umycie kilku metów kwadratowych co 2 tygodnie nie jest problemem.Pamiętajmy, że do osób sprzątającch trafia 50 procent opłaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jan Niezbędny



Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 17

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na klatce też czystość jest tematem obcym, choć wiem, że w sąsiednich blokach sprawa wygląda jeszcze gorzej. Wszystko zależy nie tylko od firmy sprzątającej, która faktycznie ostro winduje ceny, ale również i od nas. Jak dbasz tak masz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ivo



Dołączył: 30 Wrz 2018
Posty: 3
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

huan75 napisał:
Niestety została zerwana a podnieśli se stawki, dodam że jest syf kiła i malaria a na piętrze sami sprzątaliśmy i było oki


na naszym osiedlu tez jest syf szarych szeregów firma sprzątająca myje byle jak brudna woda , często śmierdzącą , płynu używają tylko w na początku miesiąca później brak, schody siwe , bród rozmazany tylko i tyle , prośby i błagania o czystość nie pomagają , wysłane było pismo ze nie chcemy żeby nam sprzątała firma ze chcemy sami myć było ważne tylko miesiąc ponieważ lokatorzy na niższych piętrach najpierw burza się ze brudno podpisują pismo ze będą sami dbać o czystość a po jakimś czasie zmieniają zdanie , mamy w klatce sąsiadów którzy nie chcą sprzątać , to im to nie przeszkadza , że jest brudno, ale my na ostatnim piętrze chcemy mieć czysto a tym czasem mamy bród przeniesiony z przedniej klatki , prosiliśmy administrację żeby firma sprzątała od 3piętra jeśli tak sobie życzą lokatorzy poniższych pięter my chcemy myć sobie sami to wiecie co mam odpowiedzieli ....nie ma takiej możliwości .....czyli co jesteśmy zmuszani do płacenia za sprzątanie mimo że nie zgadzamy się z tym i chcemy sprzątać sami tak jak było przez całe lata ...a w regulaminie lwsm pisze ze lokatorzy maja obowiązek dbać o czystość i porządek na klatce , jak i pisze ze ...administracja ma prawo zlecić wykonanie prac porządkowych na klatce firmie zewnętrznej jeżeli lokatorzy nie wywiązują się z tego obowiązku i NIE DBAJĄ o czystość na swoim pietrze, kosztami sprzątania sprzątania obciążeni są lokatorzy poszczególnych kondygnacji. Dlaczego więc zabrania się lokatorom którzy chcą zgodnie z regulaminem sprzątać nie rozumiem tego czy może mi ktoś wytłumaczyć ? i doradzić co można w tej sytuacji zrobić ? mamy na prawdę dosyć ciągłego zgłaszania ze jest brudno i wysłuchiwania wrzaskow pan sprzątających ....że co my sobie wyobrażamy ...ze woda zimna że mało im płacą , że płynu czasem brak , a my mamy wymagania jak by nie wiem jak miało być czysto .... tak dla porównania ja mylam swoje schody jedna woda a panie myją jedną wodą 4piętra albo i dwie klatki patrząc na bród na 4piętrze ,gdzie powinno być czysto bo od góry zaczynają myć , przez ostatni miesiąc kiedy mieliśmy spokój z firmą sprzątająca razem z sąsiadka przez godzinę myłysmy klatkę żeby pozbyć się nalotu na schodach który przez dwa lata się nazbierał a teraz znowu ma myć firma i znów nasza praca pójdzie na marne bo będzie powtórka z rozrywki Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zarag



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 102

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 5:51 pm    Temat postu: firma sprzątająca Odpowiedz z cytatem

Racja w regulaminie tak pisze- ze lokatorzy mają sprzątać, jakim prawem się nas obciąża, skoro chcemy sami sprzątać.
W tej Spółdzielni robią co chcą, a my jak te barany mamy płacić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zarag



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 102

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 6:17 pm    Temat postu: firma sprzątająca Odpowiedz z cytatem

Niestety- dodali punkt do regulaminu ,że jeżeli większość chce sprżątania to reszta ma też płacić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LASS



Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 29

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję zainteresować się, czy właściciel firmy sprzątającej klatki w zasobach LWSM nie ma powiązań rodzinnych z którymś z pracowników spółdzielni. Doszły mnie takie słuchy, ale nie bardzo wiem, jak to sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kazior



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 134

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mieszka I super
Firma sprzątająca ok.
Klatka pachnąca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NOMAD402



Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 12

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 9:54 am    Temat postu: Re: firma sprzątająca Odpowiedz z cytatem

zarag napisał:
Niestety- dodali punkt do regulaminu ,że jeżeli większość chce sprżątania to reszta ma też płacić.


Jeżeli tak bardzo chcą żebyśmy płacili to trzeba namolnie zgłaszać źle wykonywane usługi przez firmę sprzątającą może się w końcu za nich wezmą.

ps.
Na J N tak myją klatki że strach iść po schodach , woda prawie płynie po stopniach i ten zapach chyba leją do wiadra płyn do prania(zbyt intensywny zapach) nawet zwierzątka prychają jak idą na spacer.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
silos



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 136

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za mało problemów heh Brick wall tym Panią to jeszcze szczoteczkę do zębów trzeba dać żeby te żerdki pionowe w poręczach czyściły za 1100 zł na miesiąc .Litości ludzie . Pieską zapach przeszkadza ojojoj !!!! A mnie sr... szcz... i szczekanie .Pozdrawiam . No i ten nalot 2-letni masakra !!! Ostatnio chciałam zjeść śniadanie na klatce schodowej no ale ten nalot -paskudztwo .Fe .
_________________
http://www.otofotki.pl/img13/obrazki/um3578_foto_829684.gif
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
silos



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 136

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i płynie ? czy prawie bo jest różnica . Jak płynie to prawie jak wodospad heh.
_________________
http://www.otofotki.pl/img13/obrazki/um3578_foto_829684.gif
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ivo



Dołączył: 30 Wrz 2018
Posty: 3
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 06, 2018 9:53 pm    Temat postu: Re: firma sprzątająca Odpowiedz z cytatem

zarag napisał:
Niestety- dodali punkt do regulaminu ,że jeżeli większość chce sprżątania to reszta ma też płacić.


nie wiem czy tym nie będzie musiał się zając jakiś prawnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ivo



Dołączył: 30 Wrz 2018
Posty: 3
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 06, 2018 10:10 pm    Temat postu: mycie klatek w blokach lwsm Odpowiedz z cytatem

firma fatalna panie niemiłe , praca która wykonują nie ma nic wspólnego ze sprzątaniem , tylko rozmazywaniem brudu , brudna woda i schody tez, spółdzielnia mieszkaniowa robi problemy nie zgadzają się żeby lokatorzy sami myli coś tutaj jest nie halo jak tak można najpierw w regulaminie piszą w punkcie 13 ze to jest nasz obowiązek potem dopisuje sobie podpunk 13.1 jak się nie mylę ze jeśli 50+1 lokatorów wyrazi zgodę to klatka cała będzie myta , narzucają ludziom którzy całe życie myli i był spokój i czysto - płacenie za mycie danych pieter,
mimo to, ze są brudne , niedomyte , chyba dobrze by było żeby ktoś zainteresował się tym tematem głębiej [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka