Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kandydaci na prezydenta Knurowa [Wybory 2018]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chwastow



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 84

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

są i nowi radni: http://przegladlokalny.eu/knurow-nowa-rada-miasta-nieoficjalnie-

Fajnie, że mamy kilka nowych twarzy. Smutne, że Ewelina Maj jest jedyną kobietą w radzie. Było przecież tyle świetnych kandydatek
_________________
Posiadam osobowość 'borderline'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutne jest to, że 90% to znowu te same osoby... i to od wielu lat... widać kto głównie głosuje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bananek



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 234

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki


1. DULIAS Przemysław 2 311 15,59%
2. RAMS Adam 9 515 64,20%
3. ŻAK Paweł 2 995 20,21%

Prezydent Rams dostał najmniej głosów w dotychczasowych startach, ale trzeba przyznać że jednak zdecydowanie wygrał.
Szacunek dla pana Duliasa, że się odważył.
Pan Żak będzie mógł się pokazać jako radny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawelz



Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 32
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 1:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję wygranej dla pana Ramsa oraz dla pozostałych kandydatów za dobre wyniki.

Skład rady bardzo podobny do obecnego. Są nowe twarze, być może jeszcze ktoś dojdzie jak się wyjaśni kto faktycznie przyjmie mandat radnego.

W szczególności cieszą dobre wyniki młodych radnych, im jest zawsze ciężej wzbudzić zaufanie wyborców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Starzy wyjadacze powinni oddać pole dużo młodszym. Takim którzy mają jakiś pomysł i energię... niestety po wielu radnych widać już wypalenie, ale nie można się przecież poddawać...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tvardy napisał:
Starzy wyjadacze powinni oddać pole dużo młodszym. Takim którzy mają jakiś pomysł i energię... niestety po wielu radnych widać już wypalenie, ale nie można się przecież poddawać...


Przecież to nie jest ich wina, że ludzie na nich głosują. Skoro powinni oddać, to mieszkańcy właśnie powinni na tych młodych głosować....
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam jak człowiek bez jakiegokolwiek programu zdobył 20% głosów... Dontknow Brick wall
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bananek



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 234

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Ja się zastanawiam jak człowiek bez jakiegokolwiek programu zdobył 20% głosów... Dontknow Brick wall


Bo... był z PiS-u? (czyli partii która aktualnie jest na fali)

Tzw. twardy elektorat dowolnej partii głosuje na "swojego" bez znaczenia kim kandydat jest (jaki ma program). Raczej nic nowego, ani zaskakującego. Niestety...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam z niecierpliwością kiedy zostanie wprowadzona dwukadencyjność.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Czekam z niecierpliwością kiedy zostanie wprowadzona dwukadencyjność.

Już jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin O



Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 1
Skąd: Knurowice ;)

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 12:41 pm    Temat postu: człowiek bez programu? Odpowiedz z cytatem

Lukas nie rozumiem coś się tak uwziął na Pana Żaka,
ja miałem okazję być na jego spotkaniu jednym (podobno były w sumie 3)
przedstawiał swój program, mówił też o śmieciowej akcji ze śmieciami jaką odwaliła rada poprzednia z prezydentem na czele. Nie wiem czy najlepszy kandydat bo nie byłem na spotkaniach innych, ale zna się też na budownictwie dobrze i kilka jego sugestii było ciekawych mówił o kilku konkretnych rozwiazaniach dot szczególnie starej częsci knurowa, o których rada nie wiedziała bo tak to jest jak informacja musi przejść przez sito urzedników, ekspertów lepszych lub gorszych i doradców. Wg mnie ciekawa postać, zobaczymy co pokaże jako radny.
Wracając pomimo, że nie lubie PiS osobiście i ich programu, to jednak bardziej denerwują mnie ludzie którzy nic w życiu nie robili poza siedzeniem przy korycie jak np Pan Dulias czy pan Adam czy nawet nasz sławny radny Pan Pach. Nie wykazali się jako przedsiębiorcy lub skuteczni pracownicy, nie udowodnili, że potrafią podejmować dobre decyzje i odpowiednio zarządzać czymkolwiek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiziamizia



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 107

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem rozczarowana tymi wyborami, no ale skoro znowu wybraliście sobie pana Ramsa to nie narzekajcie nigdy więcej, że w Knurowie jest tak jak jest. Mamy najdroższą wodę, dzikie składowiska śmieci, nie ma planu zagospodarowania i odnowienia strasznie zaniedbanych Szczygłowic i długo by tu wyliczać. Ja na pana Ramsa nie głosowałam i nie jest to mój prezydent. W radzie miasta też te same osoby. Smutno mi bo znowu przez następną kadencję będą nami rządzili Ci sami nieudacznicy. A pan Rams z tego prezydentowania dostanie lukratywną emeryturkę. To się panu udało. Już widzę w niedzielę jak pan będzie gorliwie w kościele dziękował za następną kadencję.
_________________
kiziamizia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
tvardy napisał:
Starzy wyjadacze powinni oddać pole dużo młodszym. Takim którzy mają jakiś pomysł i energię... niestety po wielu radnych widać już wypalenie, ale nie można się przecież poddawać...


Przecież to nie jest ich wina, że ludzie na nich głosują. Skoro powinni oddać, to mieszkańcy właśnie powinni na tych młodych głosować....


Mi chodzi o sam fakt kandydowania...
Ludzie na nich głosują bo znają ich twarze i jakoś kojarzą, że już byli... ale na ile się sprawdzili to inna sprawa...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiziamizia Żenada wyprowadź się z Knurowa.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiziamizia napisał:
Jestem rozczarowana tymi wyborami, no ale skoro znowu wybraliście sobie pana Ramsa to nie narzekajcie nigdy więcej, że w Knurowie jest tak jak jest. Mamy najdroższą wodę, dzikie składowiska śmieci, nie ma planu zagospodarowania i odnowienia strasznie zaniedbanych Szczygłowic i długo by tu wyliczać. Ja na pana Ramsa nie głosowałam i nie jest to mój prezydent. W radzie miasta też te same osoby. Smutno mi bo znowu przez następną kadencję będą nami rządzili Ci sami nieudacznicy. A pan Rams z tego prezydentowania dostanie lukratywną emeryturkę. To się panu udało. Już widzę w niedzielę jak pan będzie gorliwie w kościele dziękował za następną kadencję.


Widzę słaba wiedzę, w porównaniu z kim mamy najdroższa wodę? Zaniedbane szczyglowice to jest co? Odnowiona Al Piastów? O remontowany Dk? Odnowiony MOSiR?, budowa centrum przesiadkowego? Co jeszcze....pisząc o nieudacznikachto Dulias i Żak to kwiat knurowskiej polityki.... Przegranym zostało wylewane żali, bo co innego....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka