Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie i za ile rozliczę PIT?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abc



Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 201

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 12:42 pm    Temat postu: Gdzie i za ile rozliczę PIT? Odpowiedz z cytatem

Standardowo: najtaniej, najlepiej, fachowo. Gdzie możecie polecić? Słyszałem, że rozliczają też za darmo w zamian za 1%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
kaktus



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 131

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dowolne biuro rachunkowe. Koszt 20-50 zł przy typowych zeznaniach. Bardziej skomplikowane odpowiednio drożej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iro



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 146
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli samodzielnie radzisz sobie z forum, to nie powinno Ci sprawić kłopotu samodzielne wypełnienie PITu.
Najprościej ściągnąć apliacje e-deklaracje ze strony Ministerstwa Finansów I wypełnić PITa zgodnie ze wskazówkami. Trzeba tylko posiadać zeszłoroczne zeznanie, bo jako "hasło" służy kwota przychodu z poprzedniego roku

Iro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xmonekx



Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 93

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam tą aplikację https://www.ips-infor.com.pl/index.php?art=pity_s. W pełni darmowa dla użytku niekomercyjnego.
W tej aplikacji nie da się wysłać błędnego zeznania i nie da się go wypełnić błędnie.
Praktycznie przy tym nie trzeba nawet myśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abc



Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 201

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewien znajomy który dotychczas mi to robił (niestety zmarł) zawsze mi powtarzał "jak nigdy tego nie robiłeś to nie rób" I tej zasady mam zamiar się trzymać. Wolę żeby ktoś mi to zrobił fachowo. Mój Ojciec wyjątkowy skrupulant kiedyś sam sobie wypleniał i kosztowało Go to ładnych parę złotych kary. Jeszcze się odgrażał że do sądu z tym pójdzie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 10:18 pm    Temat postu: Re: Gdzie i za ile rozliczę PIT? Odpowiedz z cytatem

abc napisał:
Standardowo: najtaniej, najlepiej, fachowo. Gdzie możecie polecić? Słyszałem, że rozliczają też za darmo w zamian za 1%


e-Deklaracje na stronie MF
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zarag



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 102

PostWysłany: Czw Mar 01, 2018 8:39 pm    Temat postu: rozliczenie pit Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się tu z 'iro"- rozliczenie pit przez e- deklaracje jest proste- praktycznie system sam wszystko liczy, a stwierdzenie, ze" nie zrobię, bo nigdy tego nie robiłem" hmmm, nie wiem jak radzisz sobie na rynku pracy- człowiek musi się uczyć całe życie i nie należy bać się wyzwań.
A jak już koniecznie chcesz wydać kasę - to w biurze rachunkowym na 1- go maja w Knurowie to załatwisz(Kancelaria adwokacka Zapart i Urban- niedaleko
pub-u 777)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najtaniej, to e-deklaracje albo przez www albo bezposrednio w aplikacji (mozna przechowywac dane poprzednich rozliczen)

wystarczy porównac zeszłoroczne rozliczenie i uzupełnic te same miejsca - banalne
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alfik



Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 19

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 1:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś był zainteresowany to na priv mogę podać nr tel do pani która rozlicza mnie 4 rok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka