Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rada Miasta - rozpoczęcie nowej kadencji [2006-2010]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 3:50 pm    Temat postu: Re: uchwały RM Odpowiedz z cytatem

panna napisał:
3. Secundo: Twoje spostrzeżenia są bardzo cenne - prześlij je do PL, do Urzędu Miasta, do Pana Prezydenta i nie wiem gdzie tam jeszcze... może Teleekspres się nimi zainteresuje

Do Pana Prezydenta wysyłałem, ale to nie ma sensu, bo on nie odpowiada na listy. Musi wdrażać międzynarodowe standardy i nie ma czasu...
Polecam rzut oka na stronę gliwickiej rady miejskiej
http://www.um.gliwice.pl/index.php?id=13982/1&u=9501&rok=0&str=1
Mamy tu informację o uchwale podjętej 6 grudnia br. z IMIENNYM PROKOTOKOŁEM GŁOSOWANIA, nie wspominając nawet o tekście uchwały w formacie pdf.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@secundo
Duży może więcej

@tvardy
A z jakich powodów nie jest szefem BRM Think

@panna
A informacje zawarte w BIP nieaktualne. (wg. tvardy)

Ktoś sobie robi jaja z mieszkańców. Evil or Very Mad

Ustawa o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001r. (Dz. U. Nr 112, poz. 1198). Brick wall


Pozdrawiam
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ala napisał:

@tvardy
A z jakich powodów nie jest szefem BRM Think



Widzę że masz nie pełne informacje nt. działania UM

Bo jest szefową działu Organizacyjnego
a szefem BRM jest pan Andrzej Pach

Nastąpiła zamiana stanowisk... nie pytaj mnie o szczegóły bo tego też nie wiem... ale informacje na stronie BIP nie są aktualne...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benny



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 8:49 am    Temat postu: Rada Miasta - rozpoczęcie nowej kadencji [2006-2010] Odpowiedz z cytatem

szkoda, że tak póżno wskoczyłem na forum , bo widzę że dialog się zakończył
_________________
A Ty znów bez czapeczki .... !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
szkoda, że tak póżno wskoczyłem na forum , bo widzę że dialog się zakończył

@bennyjeśli masz coś w temacie dyskusji to pisz, forum "żyje" Smile
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benny



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 4:33 pm    Temat postu: Rada Miasta - rozpoczęcie nowej kadencji [2006-2010] Odpowiedz z cytatem

Tak właściwie to ocena Prezydenta Ramsa jest bardzo trafna, większość z Was odbiera go słusznie jako osobę kręcącą, mieszającą we wszystkim gdzie tylko może.
Wsadził nawet Starostę w Powiat i powiedział że jest to najlepsze rozwiązanie, choć sam już z nim nie umiał pewnie pracować sokro go wywalił ... a planował Matuszewskiego byłego dyr. KWK Knurów, a teraz sam kopnął mu do tornistra gdy chciał oddać na 20 lat rozpadającą się szkołę specjalną, co spowodowało totalny sprzeciw w starostwie bo kto mu wyremontuje nie swoje budynki ?
Następną roszadą było "wprowadzenie " 4 szafarzy do rady miasta i niebywały wyczyn najbardziej rozindyczony zostaje drugim przewodniczącym Vice Premierem Knurowa, Jerzego Pacha wywalił w kosmos, chociaż zorganizował mu "różową" koalicję. I tego nie rozumiem ... K. Stolarek zostaje dyrktorem MOSIR-u, M. Kędzierski Redaktor Naczelny "PL" M. Kobylec nadal pozostaje szefem gospodarki lokalami ... można mnożyć
"Minister" Obrony Z. Wojciechowski następny nawiedzony kościelny inkwizytor, ma już swoją krucjatę ...
"Minister" Gospodarki J. Trzęsiok dowoził stare babki do urn wyborczych, by na niego oddały głos, gdzie mają krzyżyk postawić pewnie też pomagał , bo to dusza człowiek też jest szafarzem i zna się na tym, ale czy do służby w kościele nie powinien się ograniczyć tak jak nasz "Vice Premier"
Czy Knurów jest aż tak ubogi w ludzi których nie powstydziłby się mieszkaniec.
Gdzie my mieszkamy? ... widać, w mieście Kościelnym.
Zapraszam na Sesje Rady Miasta, ubaw po pachy, maszynka do głosowania w trzech słowach, ja tam czasem wpadnę.
Dontknow jesteśmy bezsilni - mieszkańcy Knurowa a przynajmniej w znacznym procencie.
"PL" pisze że teraz nasz TheBest nie będzie startował w posły, bo On jest taki samorządowiec, Liar ciśnie mi się tylko na usta k....a i mnóstwo inwektyw. Frankiewicz dostał w nos i ten się na listę nie dostanie, bo Krysia Szumilas nie wpuści sobie konkurencji w PO.
Jakaś "sport women " w ostatnim numerze "PL"się wypowiada że dopiero Barbara Rams wskazała jej prawdziwą i jedyną słuszną szkołę treningową i bieg z kijkami to jest właśnie TO. Już ja bym jej kijkami pociągnął... szybciej by biegała ... tak dać ośmieszyć swoje nazwisko - tragedia. Czytacie to czasem ?!
Ten nasz Knurów to chyba jakiś czyściec ...
Pozdrawiam Benny !
_________________
A Ty znów bez czapeczki .... !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knurowski student



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 136

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym szalenstwie jest jakas metoda Think . Z Twojego postu wynika ze prezydent Rams jest cholernie skutecznym samorządowcem i politykiem Thumbsup ! Jesli jest tak, ze poszczegolne osoby, ktore wymieniasz zawdzieczaja swoje pozycje jednemu człowiekowi, to jest to niesamowite. Tylko czy to byloby mozliwe? Co prawda od kiedy prezydent jest wybierany bezposrednio przez mieszkancow, ma inna moc dzialania. Moc ktora z jednej strony pozwala samodzielnie podejmowac decyzje, ale z drugiej obarcza wylaczna odpowiedzialnoscia. Stad tez Rada Miasta nie jest juz tak kluczowym organem. Mamy jasnosc co do podzialu rol w tej samorzadowej grze. Ktoś jednak musi rozgrywać. Tym kimś w naturalny sposob jest prezydent. Dochodzimy wiec do sedna Super Prezydent w lokalnej społecznosci jest głownym strategiem, za co jest rozliczany. Jak do tej pory rozliczenie wypada na jego korzysc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 1:03 am    Temat postu: Re: Rada Miasta - rozpoczęcie nowej kadencji [2006-2010] Odpowiedz z cytatem

benny napisał:

Gdzie my mieszkamy? ... widać, w mieście Kościelnym.

"PL" pisze że teraz nasz TheBest nie będzie startował w posły, bo On jest taki samorządowiec, Liar ciśnie mi się tylko na usta k....a i mnóstwo inwektyw. Frankiewicz dostał w nos i ten się na listę nie dostanie, bo Krysia Szumilas nie wpuści sobie konkurencji w PO.


Wink
no benny - nie wiem ile masz lat ale przypuszczam że wolałeś/byś czerwoną idylle sprzed roku 1989;)

ja to już wolę miasto kościelne jak je nazywasz - wybory pokazały że większość mieszkańców też


poza tym widzę że kibicujesz Krysi "z Gazowni" Szumilas i jej krucjacie przeciw niecnym samorządachom...
no fakt - super babka - tyle z zasług dla Polski, Śląska i Knurowa, że... chętnie posłucham bo jakoś nic mi nie przychodzi do głowy Wink

ale pewnie drogi benny, mi zaraz przypomnisz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo!

Chciałem zwrócić Waszą uwagę na postawę jednego z Naszych radnych, myślę tu o Panu Izydorze Golcu jest to naprawdę bardzo pozytywny człowiek, który służy bezinteresowną pomocą nietylko bezpośrednio mieszkańcom naszego miasta, lecz również instytucją (ostatnia zbiórka pościeli min. dla Szpitala Miejskiego w Knurowie). Zachęcam wszystkich radnych by brali przykład z postawy pana Izydora, a mieszkańców by właśnie takich ludzi jak ww osoba wybierali na stanowiska publiczne.

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka