Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nie dla ŚDM

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sro Lip 20, 2016 10:21 am    Temat postu: Nie dla ŚDM Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że Kościół zwróci pieniądze, które poszły na organizację tej imprezy...
Państwo i Kraków dołożyły potężne MLD do imprezy...

A tymczasem... cwaniaki nie udostępniły swojego loga na publiczne bilety autobusowe... chcieli kasy...

Naprawdę szczyt pazerności...

Dlatego ja bym proponował aby na tacę rzucać cukierka a nie pieniążka...

http://wiadomosci.onet.pl/krakow/sdm-2016-krakow-sdm-koszta-sdm-bilet-mpk-sdm-2016-komunikacja/w8ggs9
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Gratius Catholicus



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 103
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty się marnujesz człowieku, naprawdę. Zacznij się zastanawiać nad pracą w roli dziennikarza śledczego, bo widzę że masz nosa gdzie szukać rzetelnych informacji. a tak na serio: Wydaje Ci się żeś nie wiadomo kto? Chyba Ci nikt nie pokazał miejsca w szeregu. Tylko nie przemęcz się w tej zabawie plastikowymi żołnierzykami i karabinem na wodę. Pif paf...wygrałem wojnę w Iraku! A jak tak lubisz cukierki, to załóż swój kościół - a te cukierki rozdawaj dzieciakom, albo sprzedawaj na wagę, a od tego co kto i ile rzuca na tacę w KK to się ***. Bij się w swoje piersi, a nie cudze! Dobrze że masz nadzieję, ale skieruj ją do swojego portfela, a nie cudzego. Aha...proponuje napić się melisy - pomaga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sob Lip 23, 2016 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratius Catholicus napisał:
Ty się marnujesz człowieku, naprawdę. Zacznij się zastanawiać nad pracą w roli dziennikarza śledczego, bo widzę że masz nosa gdzie szukać rzetelnych informacji. a tak na serio: Wydaje Ci się żeś nie wiadomo kto? Chyba Ci nikt nie pokazał miejsca w szeregu. Tylko nie przemęcz się w tej zabawie plastikowymi żołnierzykami i karabinem na wodę. Pif paf...wygrałem wojnę w Iraku! A jak tak lubisz cukierki, to załóż swój kościół - a te cukierki rozdawaj dzieciakom, albo sprzedawaj na wagę, a od tego co kto i ile rzuca na tacę w KK to się ***. Bij się w swoje piersi, a nie cudze! Dobrze że masz nadzieję, ale skieruj ją do swojego portfela, a nie cudzego. Aha...proponuje napić się melisy - pomaga.


Buahaha... uderz w stół a nożyce się odezwą Smile
Masz jakiś problem z krytyką KK ?

Na tym polega demokracja, że każdy na prawo do własnego zdania.

I mam prawo wyrażać swoje opinie min. takie, że nie podoba mi się dokładnie kasy do tej imprezy.

Nie podoba mi się takie preferowanie KK przez rządzących.
Bo przypomnę Tobie, że to też idzie z mojej kasy.
KK ma sporo środków własnych...nie wypominając już ile ma $ zamrożnej w nieruchomościach itd. Zresztą szukać daleko nie trzeba.... lol.

A tymczasem jak Kuba Bogu tak Bog Kubie...

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zaiks-chce-oplat-za-publiczne-wykonywanie-utworow/34ltvd
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sob Lip 23, 2016 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:

Na tym polega demokracja, że każdy na prawo do własnego zdania.


Pod warunkiem, że jest to zdanie Prezesa!

pytam_sie napisał:
I mam prawo wyrażać swoje opinie min. takie, że nie podoba mi się dokładnie kasy do tej imprezy.

Nie podoba mi się takie preferowanie KK przez rządzących.
Bo przypomnę Tobie, że to też idzie z mojej kasy.


Rządzący dali kasę aby móc wygrzać się w blasku Franciszka i to na wszystkich szczeblach.
Miejscowi też zadbali o foty do kolorowych folderów więc festiwal trwa.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2363
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lip 23, 2016 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nikt nie zwraca uwagi na to ile będzie potrzeba sił i środków dla zabezpieczenia całej infrastruktury w instytucjach państwowych itp.

Wprowadzenie stopni alarmowych ALFA i BRAVO-CRP powoduje ciężką sraczkę w wielu firmach... w tym prawie całodobowe dyżury na telefonie...

Niestety nikt za to dodatkowych $$ nie dostanie...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przyrodnik



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 24, 2016 8:09 am    Temat postu: Więzienie. Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to mieć urlop i to daleko od tego cyrku .Ale koniecznie należy podać miejsce pobytu [przecież wyjazd na wczasy w tych dniach świadczy o braku patriotyzmu ]w razie potrzeby masz być niezwłocznie na swoim stanowisku [nie zgłoszenie się może skutkować odebraniem prawa wykonywania zawodu ]Ziobro już tak robił.Całe szczęście że telefon jest prywatny a peidżer zostaje w szpitalu.
_________________
Uczmy żyć w zgodzie z naturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 24, 2016 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/swiatowe-dni-mlodziezy-za-co-zaplaca-podatnicy/v8pgbv

Według szacunków, organizacja spotkania grup z całego świata w Krakowie pochłonie z budżetów urzędów centralnych, samorządów i spółek państwowych przynajmniej 446 mln zł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abc



Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 201

PostWysłany: Nie Lip 24, 2016 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Euro 2012
zapewne nie z naszych podatków tylko z prywatnej kieszeni Tuska

Całkowity koszt inicjatyw związanych z organizacją Euro 2012 ewoluował z 87,5 mld zł według planów z 2007 r. do obecnie niemal 100 mld zł. Z tego „jedynie” ok. 6 mld zł to koszty niezbędne do przeprowadzenia mistrzostw: budowy bądź modernizacji stadionów oraz zbudowania przyległej do nich infrastruktury. ...
Nawet przyjąwszy dolny pułap 87,5 mld zł, jest to kwota dwudziestokrotnie większa niż to, co wydano na organizację Euro 2004 w Portugalii, a także dwukrotnie większa generalnie i ośmiokrotnie większa w przeliczeniu na jeden stadion w porównaniu do kosztów Mundialu 2006 w Niemczech

To może jeszcze by się tak przyjrzeć ile kosztuje Owsiakowe taplanie w błocie z puszek WOŚP
Przystankiem Woodstock Jurek Owsiak, w 2013r. festiwal kosztował około 8,5 mln zł......


Sam Kostrzyn w zeszłym roku wydał na Przystanek Woodstock 360 tys. zł. Pieniądze poszły m. in. na utrzymanie czystości w mieście, paliwo do karetek i łodzi patrolujących rzeki, promocję miasta na festiwalu, czy rozminowanie festiwalowej łąki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 24, 2016 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Euro było dofinansowane z UEFA (w niewielkiej części ale jednak) oraz wpływy do kas miast były duże poprzez podatki ponieważ kibice nie oszczędzali. Euro było również bardzo dobrą reklamą dla Polski i dzięki niemu mamy wyremontowane drogi, stadiony, dworce itp. Po ŚDM nie będzie wpływów do kas miasta ponieważ nawet wodę trzeba było zbierać pielgrzymom...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abc



Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 201

PostWysłany: Nie Lip 24, 2016 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knurowianin2000 napisał:
mamy wyremontowane drogi,


Ty to tak poważnie ?

Knurowianin2000 napisał:
Euro było również bardzo dobrą reklamą dla Polski


Ale ŚDM już nie...? no proszę Cię. Ot pierwsze z brzegu już teraz http://www.pot.gov.pl/nowosci/l/wiadomosci/wiadomosci-z-osrodkow-zagranicznych/media-zagraniczne-o-sdm-efekty-podrozy-prasowych

Knurowianin2000 napisał:
nawet wodę trzeba było zbierać pielgrzymom..


No to nie rozumiem, przecież to rzekomo WSZYSTKO z naszych podatków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Nie Lip 24, 2016 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abc napisał:


Knurowianin2000 napisał:
Euro było również bardzo dobrą reklamą dla Polski


Ale ŚDM już nie...? no proszę Cię. Ot pierwsze z brzegu już teraz http://www.pot.gov.pl/nowosci/l/wiadomosci/wiadomosci-z-osrodkow-zagranicznych/media-zagraniczne-o-sdm-efekty-podrozy-prasowych


Strona ...gov.pl jest chyba rządową stroną więc mało obiektywna!
Liar

No ale masz rację reklama o ŚDM idzie w świat:
Z wczoraj z samego Watykanu:
http://www.lastampa.it/2016/07/23/vaticaninsider/ita/nel-mondo/gmg-azioni-politiche-per-creare-paure-verso-i-musulmani-TqhQDhhDS6USjqupwXK7IM/pagina.html
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abc



Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 201

PostWysłany: Nie Lip 24, 2016 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zapoznaj się z polską wersją i komentarzem bo nie bardzo wiem w co mierzysz http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Watykan-o-Polsce-dzialania-niektorych-politykow-sztucznie-wywoluja-strach-przed-imigrantami,wid,18437276,wiadomosc.html?ticaid=1176cb
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Nie Lip 24, 2016 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abc napisał:
To zapoznaj się z polską wersją i komentarzem bo nie bardzo wiem w co mierzysz http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Watykan-o-Polsce-dzialania-niektorych-politykow-sztucznie-wywoluja-strach-przed-imigrantami,wid,18437276,wiadomosc.html?ticaid=1176cb


Nic na siłę.
Nie mam zamiaru wdawać się w PISkówki.
Niech historia osądzi ŚDM fakty i mity.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2363
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 24, 2016 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm czasami zastanawia mnie co by było gdyby to właśnie stara Europa zaczęła imigrować do krajów afrykańskich/arabskich.... i zaczęlibyśmy tam narzucać nasze obyczaje...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal_gonciarz



Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 8

PostWysłany: Sob Paź 21, 2017 3:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że moglibyśmy chodzić tam bez głów albo z wbitymi krzyżami w plecach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka