Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak si? podoba Knurów? (Wed?ug was)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Knurowzgory.pl

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 6:10 pm    Temat postu: Jak si? podoba Knurów? (Wed?ug was) Odpowiedz z cytatem

Smile Jak wam sie podoba Knurów?
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
bananek

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co masz na my?li, co mamy ocenia?: jako?? architektury, porz?dek, stan komunikacji, poziom lokalnej polityki, rozwój gospodarczy, liczb? inwestycji, dost?p do us?ug, poziom ?ycia?

Pytasz innych, a na pocz?tku mo?e by? co? sam od siebie zapoda?? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na folderach robi wra?enie. A wystarczy si? przejecha? po g?ównych ulicach i stwierdzasz, ?e drogi s? pe?ne dziur i kolein. ?eby by?o smutniej, nawet te g?ówne nie s? sprz?tane i pod kraw??nikami zalega gruba warstwa marasu.

To mi si? zdecydowanie nie podoba.

Wycinanie drzew mi si? nie podoba (wzd?u? "setki", czy pod nowe inwestycje budowlane).
max

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autor tematu pewnie milczy, bo chcia? jedynie zareklamowa? swoj? stron? (która nota bene nie dzia?a)? Dontknow
Powrót do góry
zarag

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 8:22 pm    Temat postu: jak podoba si? Knurów Odpowiedz z cytatem

Z tym "marasem" przy kraw??nikach to fakt.Dzi? jak jecha?am ?cie?k? rowerow?, z przeciwnej strony jecha? tir- wiadomo , du?e auto, podmuch by? spory.Gdybym nie mia?a okularów , to grudki piasku uszkodzi?y by mi oczy(s?ysza?am jak piasek odbi? si? od szkie?.Ja nie wiem , posprz?tanie tego , a? tyle kosztuje?
Powrót do góry
Famarco

PostWysłany: Sob Sie 03, 2019 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z góry prezentuje si? ostatnio wyj?tkowo efektownie . Z do?u mo?na doszukiwa? si? wielu mankamentów , narzeka? na drogi , w?adz? , m?odzie? itd. Ale tak szczerze to nie znajdzie si? idea?u a ja osobi?cie nie mam zamiaru si? st?d wyprowadza? .
Powrót do góry
Rotmistrz

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno z najbardziej zadbanych miast w Polsce. Poza Krzy?ówk? nie ma przy g?ównych trasach zaniedbanych miejsc. Zawsze mo?na narzeka? ale przy takim Zabrzu Gliwicach czy Rybniku Knurów to inny ?wiat.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: