Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Brak ogólnodostępnych torów pływackich na basenie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
łysy



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 116

PostWysłany: Czw Lut 23, 2017 3:28 pm    Temat postu: Brak ogólnodostępnych torów pływackich na basenie Odpowiedz z cytatem

Kluczowa kwestia na Knurowskim basenie to absurdalna sytuacja braku wolnych torów do pływania dla zwykłych użytkowników, gdy prowadzone są zajęcia pływackie. Przypominam, że personel jest wynagradzany z publicznych pieniędzy, więc jeśli chce prowadzić lekcje pływania, ich organizowanie nie powinno kolidować z pływaniem rekreacyjnym innych mieszkańców miasta. Bezwzględnie należy tak zorganizować grafik lekcji pływania żeby prowadzący zajęcia i ci co biorą lekcję dostosowywali się do zwykłych użytkowników basenu (a są to głównie rodzice z dziećmi), a nie odwrotnie i co najważniejsze, aby niezależnie od prowadzenia nauki pływania, zawsze przynajmniej jeden tor był wolny dla zwykłych ludzi.

Ostatnio zmieniony przez łysy dnia Pią Lut 24, 2017 4:20 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
kazior



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 134

PostWysłany: Czw Lut 23, 2017 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, na basenie jest dużo ludzi. Przychodzę 2 x w tygodniu popołudniu Smile
Ale zawsze na 2 środkowych torach można popływać. A nauki pływania są zazwyczaj na 2 torach. więc jak ktoś chce to jest ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xmonekx



Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 93

PostWysłany: Czw Lut 23, 2017 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda mnie też zniechęcają zajęte tory przez naukę pływania do przychodzenia na basen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andriu



Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 97

PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Z tego co obiło mi się o uszy ten 'folwark' przeszedł zmiany od września.
Przy wejściu wisi plan zajętości torów....
Prosta zasada idę i patrze ...wybieram taki czas gdzie jest najmniej szkółek, gdzieś te dzieci muszą się nauczyć.
Ja wychodzę z założenia jak płace to wymagam....
Osobiście zdarzyło mi się przerwać profesjonalny trening grupie na torach ogólnie dostępnych.... nie przeszkadzał mi trener oraz grupa trenujących w płetwach itp...wlazłem miedzy nich i pływałem żabą...skutecznie zaniżając tempo...

Jeśli dany tor ma być wg grafika wolny to zwracajcie uwagę i upominajcie się o zwrot kasy....
Pozdrawiam.
A
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kazior



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 134

PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozostaje więc pytanie, czy basen ma wpuszczać klientów na naukę pływania zostawiając 3-4 torów dla nas , czy czekać "na nas" (bo może ktoś przyjdzie) czy zapełnić pewnymi klientami na naukę pływania, bo mają podpisane umowy.
Ja chodzę na basen w czasie jak moje dzieci mają nauki pływania, jest ludzi sporo, ale zawsze można popływać. Zawsze można też zadzwonić do kasy i zapytać jaka frekwencja.
Ale może dało by się dać jakiegoś liva na stronę mosiru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andriu



Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 97

PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie będzie utrzymywał obiektu bo może ktoś przyjdzie...ale w obecnej formie jest to do zaakceptowania pod warunkiem przestrzegania ustalonych zasad zajętości torów...
Chcesz pośmigać w płetwach to przyjdź rano albo po 20...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madab



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 46
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 11, 2017 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście powinien być jakiś limit zajętości torów narzucony, np. na dwóch nauka pływania, reszta ogólnodostępna. A czy zauważyliście, że w ostatnim czasie leci (ciśnienie też jest słabe) prawie zimna woda pod prysznicami? Byłem ostatnio trzy razy na przestrzeni dwóch tygodni i za każdym razem to samo, a kiedy zgłosiłem to w kasie, pani stwierdziła, że jestem pierwszym klientem, który zgłasza ten problem. Na basen chodzę od lat, zmarzluchem też nie jestem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już 4 rok na basen chodzę najczęściej raz w tygodniu - z córką na zajęcia i jakos nie widzę nigdy przeładowania, ale faktycznie zimna woda pod prysznicem jest zawsze - tzn. pierwsze 5 do 10s leci ciepła, po czym znowu lodowata. Problem tez jest z samym ciśnieniem.
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka