Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przegląd instalacji gazowej w LWSM

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abc



Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 201

PostWysłany: Sro Lut 15, 2017 6:24 pm    Temat postu: Przegląd instalacji gazowej w LWSM Odpowiedz z cytatem

Chodzą po domach celem przeglądu. Dziś ku mojemu zdumieniu usłyszałem (a właściwie moja żona) że mam dokonać serwisu pieca gazowego (junkersa) Pierwszy raz słyszę o takiej konieczności ! Tym bardzie coś tu jest wg mnie "nie halo" W tamtym roku u moich rodziców taki przeglądowiec nakazał niemal na całej klatce ludziom zdemontować to czy tamo bo prawie wszystko mu się ni podobało. Niedawno odwiedził mnie jakiś cwaniak powołując się na spółdzielnie a chwile potem wyszło że to właśnie jakiś prywatny serwisant który próbował mnie naciągnąć na serwis pieca nie wiadomo po co i na co.
Co o tym wszystkim sądzić? Co u Was się wydarzyło po takich przeglądach co Wam powiedziano bo coś mi tu w tym wszystkim nie pasuje jakby toś komuś kasę nabijał. Mam zamiar iść z tym do spółdzielni ale chcę usłyszeć czy to odosobniony przypadek czy jest to nagminne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
nz9kxw



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , my też mieliśmy na Armii Krajowej taki przegląd instalacji gazowej pomimo tego że wszystko było w porządku , usłyszałem pytanie - czy ten junkers jest nowy ? Pytanie mnie zdziwiło bo nigdy wcześniej nikt nie pytał o wiek junkersa , wystarczyło że instalacja jest w porządku .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Sob Lut 18, 2017 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalną praktyką powinno być, że jakiś czas przed takim przeglądem zleconym przez spółdzielnię lub administratora powinna być wywieszona informacja o takim przeglądzie (data i zakres czynności). Po drugie wpuszczać do domu nie wiadomo kogo bez żadnego potwierdzenia że jest tym za kogo się podaje - trochę moim zdaniem lekkomyślne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abc



Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 201

PostWysłany: Sob Lut 18, 2017 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie to jest tematem dyskusji choć myślę ze może nawiązujesz do tego przyjścia tego cwaniaka. No nie zawsze człowiek zauważy wszystkie ogłoszenia itd.
Natomiast dla mnie wciąż otwartym jest pytanie czy owe serwisowanie wynika z nakazu prawa i jest naszym OBOWIĄZKIEM czy jest to zwykłe widzimisię przeglądowca, który być może naciąga na koszty nieświadomego lokatora. Nie zdziwię się jak za kilka dni znów pojawi się cwaniaczek z propozycja serwisowania junkersa, odpłatnie oczywiście.

Tym bardziej że mamy takie czasy jakie mamy http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/nowa-sol/art/7792517,uwaga-naciagacze-w-nowej-soli,id,t.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Sob Lut 18, 2017 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abc napisał:
Nie to jest tematem dyskusji choć myślę ze może nawiązujesz do tego przyjścia tego cwaniaka. No nie zawsze człowiek zauważy wszystkie ogłoszenia itd.
Natomiast dla mnie wciąż otwartym jest pytanie czy owe serwisowanie wynika z nakazu prawa i jest naszym OBOWIĄZKIEM czy jest to zwykłe widzimisię przeglądowca, który być może naciąga na koszty nieświadomego lokatora. Nie zdziwię się jak za kilka dni znów pojawi się cwaniaczek z propozycja serwisowania junkersa, odpłatnie oczywiście.

Tym bardziej że mamy takie czasy jakie mamy http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/nowa-sol/art/7792517,uwaga-naciagacze-w-nowej-soli,id,t.html


Dwa kliknięcia w google:
http://www.instalator.pl/2014/04/okresowa-kontrola-stanu-technicznego-instalacji-gazowej-kurek-na-przegldzie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abc



Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 201

PostWysłany: Sob Lut 18, 2017 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok tylko to jest artykuł z 2014 roku. Pytania o serwis piecy padają dopiero w tym roku, mam to potwierdzone od niejednej osoby, tu też zostało to napisane. Zatem BYĆ MOŻE jest to nowy przepis, może....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka