Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dni Knurowa 2017
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2017 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpis z FB
Maciej Kandzior Panie Krzysztofie, po tym co zrobiła ta pani, jestem przeciw, ponieważ uważam że osoby, która postąpiła w ten sposób nie można promować i finansować z moich podatków. Pozdrawiam serdecznie
Lubię to! · Odpowiedz · 3 · 27 kwietnia o 21:45

Czyli artystów wybierają mieszkańcy czy 1 radny pod swoje widzimisie? Ja też nie chce by z moich podatków on był opłacany więc co w tej sytuacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2017 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie usiłowałem doczytać wątek na FB imć pana radnego. Niestety poległem... ze śmiechu.
Osobiście nie popieram prywatnych dokonań Pani Przybysz, ale to jej siedzenie, jej sumienie i jej IQ (niestety nie najwyższy). Nieważne.
Skoro mieszkańcy chcą jej posłuchać to dlaczego nie.
Inną sprawą są wypowiedzi radnego herbu "Jam Ci to sprawił" - żenada. Jak zwykle z resztą. Odnoszę wrażenie, że ponieważ na forum dostawał cięgi (głównie ode mnie) założył portal na którym może cię wychwalać pod niebiosy bez konsekwencji...

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
golarz_filip



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 110

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2017 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytajac dyskusje na profilu radnego odnosze wrazenie, ze tu nie chodzi o poglady. Wystarczy przesledzic jego kariere, zeby stwierdzic, ze te zmieniaja sie tak czesto, jak ugrupowania ktore firmuje (PO, LPR, Kukiz 15, Prawica RP). Chodzi o zmuszenie prezydenta do opowiedzenia sie przeciwko temu koncertowi i narazenie sie wyborcom. Sek w tym, ze to nie prezydent, ani jego zastepca - jak sugeruje w dyskusji inny radny - wybieraja rokrocznie gwiazdy na Dni Knurowa. Zajmuje sie tym Centrum Kultury, a w tym roku decyzyjnosc lezala po stronie mieszkancow. Wiec po co ta cala dyskusja, ze radny jest wyrazicielem woli wyborcow? Skoro wyborcy jada po nim na jego fanpejdzu. A drugi radny odcina sie od calej sprawy, mowiac ze nie ma nic wspolnego z cala zadyma
_________________
little death for everyone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Maj 01, 2017 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle Maciej chciał "błysnąć" i jak zwykle zrobił farsę. Jestem ciekaw czy podczas koncertu będzie stał na czele ludzi z ProLive czy jak zwykle podkuli ogon i stanie w tłumie lub w ogóle się nie pojawi.
Jedno wiem na pewno. Ochrona będzie miała dużo pracy.

Pozdrawiam
Xander

Ps. Po długim weekendzie skontaktuję się z CK i dowiem się cóż Maciej osiągnął - oczywiście wszystko opiszę.
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Maj 01, 2017 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładam, że informacja podana przez radnego iż praktycznie na pewno koncert zostanie odwołany jest tylko "wizualizacją" oczekiwania przez wyżej wymienionego. Pan prezydent na pewną zagwozdkę, bo w końcu jako "główny kościelny" być może powinien ulec naciskom prawicowcom, ale jednak zakładam, że jednak jako odpowiedzialny i doświadczony samorządowiec weźmie pod uwagę ogół mieszkańców i nie dopuści do zwycięstwa "moralnych szantażystów" narażając na niegospodarność (kary finansowe) i działania wbrew wynikom głosowania. Jeżeli ustąpi to straci na wizerunku i swój argument, że on jest dobrym, racjonalnie działającym gospodarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sob Maj 06, 2017 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak udało mi się dowiedzieć ostateczna decyzja będzie podjęta w przyszłym tygodniu.
Jak tylko się czegoś dowiem napiszę tutaj.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z obietnicą informuję jak niżej:

W dniu dzisiejszym Przegląd Lokalny zamieścił informację odnośnie artystów występujących na tegorocznych Dniach Knurowa.
Przyznaję szczerze, że nie czytałem wydania papierowego natomiast zgodnie z wycinkiem artykułu podanym na stronie PL, mimo usilnych starań radnego Kandziora zmierzających do zablokowania koncertu jednej z gwiazd:
NATALIA PRZYBYSZ wystąpi w dniu 17.06.2017r. na tzw. Placu 700lecia

http://przegladlokalny.eu/rock-do-kwadratu-i-disco-polo

Z mojej strony gratulacje dla Pana Prezydenta oraz dyrekcji Centrum Kultury za zachowanie neutralności w sprawie prywatnych poczynań artystki i skupienie się na tym co dla dni miasta jest najważniejsze - sztuce (jaka by ona nie była - rzecz gustu).

Zastanawiam się teraz czy radny Kandzior zgodnie z deklaracją zamieszczoną we własnym artykule na łamach własnego portalu "Nasz Knurów" zorganizuje pikietę organizacji "PRO LIVE".

http://naszknurow.pl/nie-bedzie-koncertu-natalii-przybysz-na-dniach-knurowa-2017/

Ostatnia sprawa. Stając w obliczu faktu, że wszystkie moje wpisy na stronie FB rzeczonego radnego są notorycznie kasowane mimo, iż nie zawierają żadnych przesłanek do takiego zachowania a są jedynie głosem w publicznej dyskusji swoje pytanie do Pana radnego zadam tutaj:

Panie Macieju jak czuje się Pan w obliczu faktu, że będąc pewnym zwycięstwa w tej sprawie przegrał Pan ją z kretesem?

Pozdrawiam
Xander (Adam Kozak)

Ps. Mały edit: Właśnie zauważyłem, że możliwość dodawania komentarzy na profilu publicznym radnego również mam zablokowaną i w związku z tym kolejne pytanie do Pana radnego Macieja:

Panie radny czy zablokowanie mi możliwości dodawania komentarzy na publicznym profilu Pańskiej osoby jest podyktowane niechęcią do krytyki czy totalnym brakiem argumentów w dyskusjach z moją osobą? Czego Pan się obawia?
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post przeniesiony

chopper5 napisał:
WITAM DNIA 18.06.2017 WIELKA PARADA NA DNI KNUROWA ZAPRASZAM WSZYSTKICH MOTOCYKLISTÓW ZBIÓRKA KOŁO MAŁEGO TESCO W KNUROWIE O GODZ.15.30

_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Radny Kontratakuje"
Dziś dosłownie przed chwilą trafiłem na kolejny artykuł dotyczący "Dni Knurowa" zamieszczony ma łamach portalu "Nasz Knurów".
http://naszknurow.pl/dni-knurowa-pisze-o-nich-ogolnopolski-portal/

Zastanawiałem się jaka będzie reakcja naszego radnego na fakt, iż koncert Natalii Przybysz jednak dojdzie do skutku i doczekałem się odpowiedzi (zamieszczona powyżej).

Moje odczucia? Mieszane! Nie wiem czy mam się tylko śmiać, czy może śmiać się i płakać lub też śmiać się, płakać i tarzać po podłodze. Uczucia te wywołuje już sam tytuł artykułu "DNI KNUROWA: PISZE O NICH OGÓLNOPOLSKI PORTAL!!!". Dla osób, którym nie będzie się chciało czytać artykułu rozwinę magiczny zwrot "ogólnopolski portal".
To nic innego jak skrajnie prawicowy portal stefczyk.info ściśle powiązany z jedną z wielu kas SKOK.

Mówią, że tonący brzytwy się chwyta i tutaj się zgodzę. Autor artykułu (radny Maciej Kandzior) z powodu znikomej poczytności swojego portalu udał się po pomoc do innego nieznacznie bardziej poczytnego portalu.
Tylko po co? Nie wiem.
Osobiście nadal niezmiernie ubolewam nad faktem, że radny Maciej Kandzior unika polemiki z moją osobą. Nawet w wątku poświęconym swojej działalności zamieszcza jedynie zdawkowe informacje a "wojuje" na własnym serwisie informacyjnym.

Już na zakończenie.
Nie bacząc na treść artykułu chciałbym jednak zaprosić mieszkańców do wspólnej zabawy podczas obchodów Dni Knurowa 2017.

Pozdrawiam
Xander (Adam Kozak)
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
"Radny Kontratakuje"
Dziś dosłownie przed chwilą trafiłem na kolejny artykuł dotyczący "Dni Knurowa" zamieszczony ma łamach portalu "Nasz Knurów".
http://naszknurow.pl/dni-knurowa-pisze-o-nich-ogolnopolski-portal/


Wszystko fajnie, tylko Stefczyk pisze o portalu Arka, a nie Maćka.
Koalicja? Smile
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Cze 15, 2017 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem pisze o portalu iKnurów ale na chłopski rozum czy uważasz, że wszystkie media skrajnie prawicowe "szpiegują" Natalię Przybysz i śledzą portale które reklamują jej występy?
Dla mnie to "dziwny zbieg okoliczności" na stefczyk.info wzmianka ukazuje się 30.05 a już dzień po czyli 31.05 Maciej jak zwykle przesadnie trąbi, że "ogólnopolski portal" pisze o imprezie.
Mógłbym przyjąć, że te dwa artykuły są niezależne od siebie gdyby ten zamieszczony wcześniej (na stefczyk info) był obszernym materiałem i ukazał się dużo wcześniej tymczasem to jedynie wzmianka nie dość, że napisana w stylu Macieja to na dodatek skierowany jest ewidentnie przeciwko organizatorom (czyt. Prezydentowi i zastępcy).
Dalej coś jest nie jasne?

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Cze 15, 2017 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:

Dalej coś jest nie jasne?


Qźwa, to ironia była Smile
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Cze 15, 2017 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plumowski napisał:
Xander_cage napisał:

Dalej coś jest nie jasne?


Qźwa, to ironia była Smile


Toć Qźwa wiem Wink
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 16, 2017 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radny jakąś pikietę będzie robić czy coś w tym stylu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pią Cze 16, 2017 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knurowianin2000 napisał:
Radny jakąś pikietę będzie robić czy coś w tym stylu?

Radny zapowiedział udział organizacji PRO LIVE co prawda łudzę się, że Maciej udowodni posiadanie tzw Cochones i stanie na czele pikiety ale zdrowy rozsądek podpowiada mi, że tak jak w przypadku "wielkiego protestu" pod UM radny podkuli ogonek i będzie siedział cichutko by zaraz potem wybuchnąć peonami pod własnym adresem na łamach własnego portalu.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka