Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Statystyki odpowiedzi niezgodnych z regulaminem
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Czw Sie 27, 2009 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikolo ma rację bo skoro go obraziłem to na to zasłużył ale usuwając posty nikt nie wie o co chodzi ani autor tematu ani zainteresowani

PS Pikolo z chomikiem przesadziłem sorry musiałeś mnie strasznie z równowagi wyprowadzić Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wątku założonym przez EwelinaKnw ( http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=4496 ) tylko dzięki mojemu cytatowi można się przekonać o kulturze K_B.

Moderator po prostu usunął wpis, wystarczyłoby zostawić odpowiedź K_B i zamiast treści umieścić informacje, że wpis narusza regulamin forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raqoo napisał:
W wątku założonym przez EwelinaKnw ( http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=4496 ) tylko dzięki mojemu cytatowi można się przekonać o kulturze K_B.

Moderator po prostu usunął wpis, wystarczyłoby zostawić odpowiedź K_B i zamiast treści umieścić informacje, że wpis narusza regulamin forum.


No fakt niektorzy maja tutaj straszna kulture ciekawe czy dostal za to bana, bo mnie zbanowano na tydzien za NIC !!!

Za duzo moderatorow pseudoobserwatorow potem sa klopoty bo kazdy ciagnie to forum w innym kierunku w taki sposob daleko niezajedziemy Not talking
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po dłuższej nieobecności na Forum nadrabiam zaległości - dajcie jeszcze "chwilę" na odp.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka