Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poradnia ginekologiczna (w szpitalu) - Knurów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marianna



Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 5:01 pm    Temat postu: Poradnia ginekologiczna (w szpitalu) - Knurów Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry Smile
Zwracam się do Was z pytaniem.
Do tej pory chodziłam do ginekologa prywatnie, w innym mieście. Chciałabym zapisać się do jakiegoś lekarza albo poradni, na NFZ.
(Pojawiły się u mnie problemy, które będą wymagać częstych wizyt, a cała sytuacja przerasta mnie finansowo...)

Czy tak właśnie działa poradnia przy szpitalu? Tzn. na zasadach normalnej poradni ginekologicznej, gdzie w razie potrzeby zapisuję się do ginekologa, na NFZ?

Dzisiaj nie udało mi się tam dodzwonić, a chciałabym wiedzieć jak najszybciej bo jestem trochę zdenerwowana... Jeżeli ktoś może pomóc, proszę, napiszcie. Dziękuję.

EDIT: Czy kobieta zapisuje się tam ogólnie, do poradni czy do konkretnego lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedna wielka porażka.

Również chodziłam prywatnie i zdecydowałam się na wizyty państwowe z racji tego że chodziłam po receptę co pół roku. Zarejestrowałam się (kartoteka była sprzed kilku lat jeszcze na stare nazwisko). czekałam na wizytę 2 - 3 tyg. była w piątek (na sobotę potrzebowałam receptę) pani w rejestracji mnie poinformowała że nie ma żadnego lekarza i że dzwoniła ale nr nieaktulany.

TYLKO!!!!! Wyciągnęła złą kartotekę.

Zostałam bez recepty (leki potrzebowałam) i z szyderczym uśmieszkiem dowiedziałam się że mam iść do lekarza rodzinnego (była ok 10) lekarka moja do 10:30 w innej części miasta - nie zdążyłam. Tak czy siak musiałam iść prywatnie. Nie pójdę tam więcej, z powodów finansowych odwołałam prywatną wizytę a przez niekompetencje tam pracujących skończyło się tak. Moje zdrowie nie pozwala na przerwanie leczenia.

poradnia działa na NFZ jeśli juz pani chce tu chodzić to polecam dr Doboszyńską Zubik. Rejestracja do konkretnego lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marianna



Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej, no to nieciekawie Sad

Czyli zapisuję się do konkretnego lekarza, tak?
A czy ta poradnia jest czynna codziennie, codziennie przyjmuje jakiś lekarz? Czy jeżeli nie będzie akurat "mojego" lekarza, to przyjmie mnie inny?

Chodzi o to, że w najbliższych miesiącach będę potrzebowała regularnych kontroli i usg Sad Teraz np. mam polecenie ze szpitala, żeby kontrolne usg wykonać konkretnego dnia, za tydzień... Umówiłam się prywatnie, ale na przyszłość chcę się zabezpieczyć na NFZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak do konkretnego lekarza. No ostatnio miałam sytuację że nie było nikogo na zastępstwo ale może to też wina wakacji i urlopów.

wcześniej jak nie było doboszyńskiej zubik zastępował jej mąż.

czynna codziennie. rano
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marianna



Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, dziękuję Ci bardzo;
a pamiętasz od której godziny? To podjadę osobiście i się zapiszę.
(Pytam na wszelki wypadek jakby nie udało mi się dodzwonić...)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2016 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba od 8 ale nie jestem na sto procent pewna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Sro Paź 26, 2016 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbijam temat. Jacyś inni dobrzy lekarze w Knurowie na NFZ? Bo już wiem, że gin-endokrynologa to muszę szukać gdzie indziej.... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka