Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zwierzęta - Adopcje - Pomoc!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Korespondentka



Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 90
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 24, 2012 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małe koty do adopcji.

Niestety, nadszedł czas, kiedy to nieodpowiedzialność właścicieli, którzy posiadają wychodzące niewysterylizowane kotki i kocury, owocuje "wysypem" małych kotów.

Dla niektórych, nawet na tym forum, jest to powód do radości w ogłoszeniach typu "wkrótce będę posiadaczką malutkich kociaczków".

Pod opieką Fundacji znajduje się w obecnej chwili kilkanaście takich kociąt, których właściciele pozbyli się w różny sposób - a to wieszając je w reklamówce na śmietniku, a to zawożąc w zaklejonym taśmą pudełku do lasu.
Ci litościwsi przynieśli koty do schroniska.

Więcej informacji w sprawie adopcji : pw lub www.animalstime.pl

Figo & Fago




Filemon



Sasza - do adopcji również jego rodzeństwo, 1 kocurek i 2 kotki, wszystkie czarne



Szymuś


_________________
Póki nie pokocha się zwierzęcia część duszy pozostaje w uśpieniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Korespondentka



Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 90
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 24, 2012 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na skrzynkę fundacyjną otrzymaliśmy takie zgłoszenie, niestety jest tylko 1 zdjęcie.


"5 CZERWCA W OKOLICY PLANETY W KNUROWIE ZNALEZIONO KOTKĘ. JEST
NIESAMOWICIE SPOKOJNA, UFNA, MILUSIA, ANIOŁ W KOCIEJ SKÓRZE. NIE JEST
MŁODZIUTKA WIĘC PODEJRZEWAM, ŻE MOGŁA SIĘ PO PROSTU KOMUŚ ZGUBIĆ.
KOLOR CZARNO(KASZTANOWO)-BIAŁY, CIEMNA BRÓDKA,ZIELONE OCZY, RÓŻOWY
NOSEK .

WŁAŚCICIELA PROSZĘ O KONTAKT POD NR TEL-664510904."


_________________
Póki nie pokocha się zwierzęcia część duszy pozostaje w uśpieniu


Ostatnio zmieniony przez Korespondentka dnia Pon Sie 13, 2012 10:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korespondentka



Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 90
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 03, 2012 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już w najbliższą niedzielę tj. 5 sierpnia Fundacja Animals Time zaprasza wszystkich mieszkańców Knurowa, a szczególnie sympatyków zwierząt i aktywnego stylu życia na Plac Krakowski w Gliwicach , gdzie odbędzie się wyjątkowa impreza - Gliwicki Maraton na Dwa Koła i Cztery Łapy.
Wyjątkowa, bo łącząca w sobie metę dobowego maratonu kolarskiego z rodzinnym festynem przyjaciół zwierząt.
W programie festynu:

10:00 - 12:00 zabawy i konkursy dla dzieci - konkurs z nagrodami
11:00 pokaz psich sportów
11:30 „scena dla wszystkich” czyli przyjdź i pokaż co potrafi twój pupil!
12:30 prezentacja zwierząt szukających domów
13:00-14:00 zakończenie maratonu kolarskiego
14:30 wybory najsympatyczniejszego kundelka (zapisy od 13:30) - konkurs z nagrodami
16:00 zakończenie festynu - wszystkich przyjaciół zwierząt i ich pupili zapraszamy do pamiątkowego zdjęcia !

W trakcie całego festynu: darmowe porady zoopsychologa, szkoleniowca i psiego fryzjera, kącik adopcyjny zwierząt bezdomnych, kącik plastyczny dla dzieci, malowanie buziek w zwierzęce motywy, balonikowe zwierzaki, wystawa zdjęć starszych psów oraz zbiórka darów i pieniędzy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Dzieciakom zapewniamy świetną zabawę - między innymi : klauni, szczudlarze, zamki-zjeżdżalnie.



Więcej informacji na www.animalstime.pl

Zapraszamy
_________________
Póki nie pokocha się zwierzęcia część duszy pozostaje w uśpieniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Pon Sie 20, 2012 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasuję ..skoro pies ma dom a tylko ucieka ...

Ostatnio zmieniony przez Powazny dnia Nie Sie 26, 2012 8:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Psie serce



Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 112
Skąd: okolica Knurowa

PostWysłany: Wto Sie 21, 2012 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczny! I w taki skwar się biedaczysko tuła bez wody i jedzenia. Aż strach myśleć, że my też jesteśmy ludźmi... Nie ma nikogo kto mieszka w sąsiedztwie i mógłby go na tymczas przygarnąć???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie są śmieszni dostałem takiego maila:

"Witam, pies którego zamieścił Pan zdjęcie jest psem, który ma dom, jest to pies mojego sąsiada. Nie katują go, nie biją, jest czysty, wodę i jedzenie także dostaje, lecz jest nowy i ucieka. Z sąsiadami bardzo dobrze się znam, pies to myśliwska rasa, w domu jest niecałe 3 tygodnie i dopiero się przyzwyczaja, lecz codziennie ucieka, wraca za 3-4 godziny, może krócej, i na razie nie są w stanie temu zapowiedz, bo pies dopiero się uczy, przyzwyczaja. Jako pies myśliwski lubi węszyć teren, mimo kilkugodzinnych spacerów , chce ''zwiedzać '' nadal. Proszę usunąć zdjęcia i na drugi raz nie pisać, że ktoś go wyrzucił z auta, bo tak nie było to zwykłe plotki ! Psa przywieźli z innej miejscowości, z której wcześniej również podobno komuś uciekł, bo poprzedni właściciele chcieli oddać go do schroniska. Zdają sobie sprawę, że może mu się coś stać, ale nie przywiążą go przecież do łańcucha, kto by miał do tego serce ? W imieniu moich sąsiadów z uprzejmą prośbą proszę , aby Pan usunął artykuły i komentarze o nim. Żegnam"

Rozumiem jak pies komuś ucieknie ....raz .... może dwa ... a ten pies biega sam sobie większość czasu. A co jak ktoś mu zrobi krzywdę, przejedzie auto ... , ktoś uderzy ?
Widziałem na własne oczy jak ktoś tego psa niemal siła przepędzał ze swej posesji bo ten psiaczek garnął do psa właściciela. Była może godzina 21:00 .... fajnie dbacie o psy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lemon



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 31

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Dziś w okolicach ulic Stefana Batorego / Kazimierza Wielkiego widziałam biegającego samopas ślicznego labradora biszkoptowego.
Wygląda jakby się zgubił, biega w pośpiechu jakby kogoś szukał, wołany patrzy, ale kuli ogon i ucieka. Podejrzewam, że albo się zgubił, albo ktoś go zostawił.
Zachowuje się identycznie jak przygarnięta suczka mojej mamy, która rok temu została wyrzucona z samochodu na ulicy Kosmonautów.

Może ktoś wie o kimś komu uciekł labradorek?
Piesek biega wystraszony po osiedlu, pije wodę z kałuży, ale niestety nie chce podejść. Nie zwróciłam też uwagi czy to pies czy suczka.
Niestety nie dałam rady dłużej go przywoływać, ponieważ byłam z dzieckiem w wózku, a piesek wciąż uciekał z podkulonym ogonem Sad

... może ktoś go szuka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pies , o którym piszę ponoć ma do tylko poprostu lata całe dnie w samopas ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korespondentka



Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 90
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lemon napisał:
Witam
Dziś w okolicach ulic Stefana Batorego / Kazimierza Wielkiego widziałam biegającego samopas ślicznego labradora biszkoptowego.
Wygląda jakby się zgubił, biega w pośpiechu jakby kogoś szukał, wołany patrzy, ale kuli ogon i ucieka. Podejrzewam, że albo się zgubił, albo ktoś go zostawił.


Jeżeli mówimy o tym samym psie to jest to pies bezdomny. Miałam o nim kilkakrotnie sygnał, ale zanim dotarłam to psa już nie było. Nie jest ufny, ucieka, nie mam pomysłu jak go złapać, wiem, że właśnie w tych okolicach bytuje, nie wiem czy gdzieś jeszcze - nawet szans na zrobienie zdjęć nie ma.
_________________
Póki nie pokocha się zwierzęcia część duszy pozostaje w uśpieniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korespondentka



Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 90
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koty do adopcji :

Czarna Tola, rudy Lolek i Bolek, który ma kolorów kilka.







Do adopcji również Tania - ich mama - kotka, która je urodziła w okolicach ul. Chopina w Knurowie na początku lipca.


Może ktoś szuka tej kotki ?


_________________
Póki nie pokocha się zwierzęcia część duszy pozostaje w uśpieniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kropka86



Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 163
Skąd: gdzieś daleko...

PostWysłany: Czw Sty 17, 2013 9:00 pm    Temat postu: pomoc dla schronisk! Odpowiedz z cytatem

http://www.tesco.pl/zwierzaki/ wystarczy oddac glos raz dziennie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
yousty



Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 113
Skąd: knurów

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przez ostatnie dni w okolicach sklepu MAJA i przystanku kreci sie mlody kociak. jest bardzo ufny, łasi sie wskakuje na kolana. od wczoraj nie byl w sklepie widziany po tym jak przytrzasnał sobie ogon drzwiami sklepowymi. moze ktos rozpozna swojego pupila bo wydaje mi sie ze to kociak domowy- to czysciutki pieszczoch. wszelkie inf mozna uzyskac w sklepie w/w lub 781022411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie.
Znalazłem takie ogłoszenie - może ktoś przygarnie psiaka ? Ja już mam za dużo zwierząt:
http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-ID3bnE9.html#5b64a86a64

treść ogłoszenia"
"Oddam pieska w dobre rece , pies mily bardzo spokojny towarzyski. Oddam psa ze wzgledu na dziecko ktore jest w drodze!!!"

Załamałem ręce jak to przeczytałem - dobrze ,że osoby , która wystawiła te ogłoszenie nie oddali w dobre ręce jak rodził się np. jego brat (siostra ... )

Też mam psa ... kota ... nikogo nie oddałem w dobre ręce jak rodziło się moje dziecko !
masakra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobnego psa. Wygląda identycznie tylko jest starszy. Widać że to młody psiak. Mój wnuk wychowywał się z psami (różnymi) od urodzenia. Oddać psa to jakby oddać członka rodziny. Mam nadzieję, że nie wyląduje biedactwo w schronisku Think D'oh! Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olka69



Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 208
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tego nie rozumiem , też miałam małe dzieci a w domu ... psa ,kota .rybki ,świnkę morską , tchórzofretkę , żółwia , papugi i to duże papugi, nikogo nie oddałam, dzieci żyją ,są zdrowe i mają się naprawdę dobrze. A nawiasem mówiąc a raczej pisząc ,lepiej schronisko niż ulica.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka