Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Makijaż ślubny + fryzjer

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dovin



Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 454

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 8:54 am    Temat postu: Makijaż ślubny + fryzjer Odpowiedz z cytatem

Witam,
Pytanie przede wszystkim do kobiet które w ostatnim czasie brały ślub Smile
Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego do wykonania makijażu i fryzury ślubnej ? Z dojazdem do domu klienta ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
kessel



Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 66
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do fryzjera mobilnego mogę Ci stanowczo polecić Magdalenę Dypa z Zabrza. Jej galeria prac itp. jest dostępna na www.mobilnyfryzjer-md.pl . Osoba bardzo kompetentna i na pewno Ci doradzi i odpowie, czy spełni Twoje oczekiwania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barbara22



Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 3:41 pm    Temat postu: Ślub Odpowiedz z cytatem

Nie mogę Ci polecić nikogo godnego zaufania, ale dam Ci kilka wskazówek. Pamiętaj aby przed ślubem iść do fryzjera na próbną fryzurę niech fryzjerka zrobi Ci kilka fryzur abyś mogła wybrać najlepszą. To samo dotyczy makijażystki koniecznie musisz iść do kosmetyczki aby zrobiła ci próbny makijaż dobrała podkład odcień cieni i szminkę bo ja tego nie zrobiła i żałuje tego okropnie :/
_________________
Jestem Barbara, zawodowo pracuje jako ksiegowa. Uwielbiam podróżować Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka