Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

500 + w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xmonekx



Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 93

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a pewnie, że można by lepiej spożytkować - ale tego polityce nie robią!
Czy bez wdrożonego 500+ nie było kolejek do lekarzy?? były takie same i było to samo co dziadostwo co wcześniej..
a tak mam 500 zł.. Jak spożytkować? Nikt nie musi mi mówić - dzieci na pewno na tym skorzystają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
xmonekx



Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 93

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I właśnie nie powinieneś dostać.
Gdybyś miał odrobinę honoru to byś nie wziął tych 500 zł.


Dobrze, że to Jarek decyduje a nie ty.. Wezmę z przyjemnością, choćby nazłość tobie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:



Bo płacenie podatków to nie jest Twój gest tylko obowiązek.
Obowiązkiem Państwa w zamian jest zapewnić kształcenie, opiekę medyczną, bezpieczeństwo a na samym końcu prezenty.


Ale się uśmiałam. Serio
Kształcenie? Brak miejsc w przedszkolach, żłobkach, w szkole przemoc którą dyrekacja zamiata pod dywan...
Opieka medyczna? Moja córka ma poważne problemy zdrowotne. Opieka specjalistyczna? Tak proszę przyjść w przyszłym roku (byłam w styczniu) zajebista opieka zdrowotna Smile
Bezpieczeństwo? Hmm też można by dyskutować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akin napisał:
pytam_sie napisał:



Bo płacenie podatków to nie jest Twój gest tylko obowiązek.
Obowiązkiem Państwa w zamian jest zapewnić kształcenie, opiekę medyczną, bezpieczeństwo a na samym końcu prezenty.


Ale się uśmiałam. Serio
Kształcenie? Brak miejsc w przedszkolach, żłobkach, w szkole przemoc którą dyrekacja zamiata pod dywan...
Opieka medyczna? Moja córka ma poważne problemy zdrowotne. Opieka specjalistyczna? Tak proszę przyjść w przyszłym roku (byłam w styczniu) zajebista opieka zdrowotna Smile
Bezpieczeństwo? Hmm też można by dyskutować


.... czy ja napisałem, że zapewnia ?
Właśnie dlatego, że nie zapewnia to powinno to być priorytetem w extra wydatkach a nie rozdawanie luźną ręką kasy.... szczególnie, że nie cierpimy na nadmiar kasy w budżecie ...
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 01, 2016 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xmonekx napisał:
no cóż naród polski zawistny i zazdrosny, każdemu komu nie należy się 500 zł, a do tego krytykuje ten program żal dupe ściska (najczęściej pod pretekstem troski o budżet) - gdyby dostali inaczej by śpiewali.
A Niemiec kawaler płaci bykowe, jak zrobi dzieci (czytaj: chce mu się, kosztem wielu wyrzeczeń) to odzyska te pieniądze z nawiązka - tam z tego nikt takiego problemu nie robi.


mam 2 dzieci, zatem nie piszę tego z zawiści, ale uważam, że świństwem jest pomijanie 1 dziecka

rzesza urzędników została juz zatrudniona - tylko po to aby raz w roku (głównie grudzien/styczen) analizować złożone wnioski, bo paranoja jest, że trzeba bedzie je składać co roku
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQT



Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 68

PostWysłany: Sro Cze 01, 2016 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@MefKM, spokojnie. W przyszłym roku nie trzeba będzie składać wniosku bo cała ta zabawa w 500+ padnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 01, 2016 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MefKM jest takie powiedzenie wszystkie dzieci są nasze PS to zmienił oprócz pierwszego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do mojej żony dzwonili z mopsu, żeby przyjechała po decyzję, bo nie umieli znaleźć naszego adresu w Knurowie - buahaha

wątpię, aby kasa sie skończyła, zabiorą kasę z innych celów albo wprowadzą dodatkowy podatek - najbardziej prawdopodobny to bykowe, mało tego tóż przed końcem kadencji przedstawia propozycje objęcia programem każdego dziecka - i oczywiście wprowadzenie tego rozwiązania będzie możliwe jak te wybory wygrają, a ciemny lód to kupi, heh


jedyny aspekt pozytywny z tej ustawy i wynikającej potrzeby znalezienia pieniędzy - że się służby biorą za robotę i codziennie słyszymy o zamknięciu nielegalnej fabryki, czy rozbiciu jakiegos gangu
ciekawe czy to tak na serio, czy tylko pod publiczkę - w korei tez po nieudanych próbach rakietowych TV i radio rozpływało sie w pochwałach nad udanym projektem, a my tez mamy TV narodową
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQT



Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 68

PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że gdyby wprowadzili bykowe, to skończyło by się w Strasburgu czy gdzieś indziej. W każdym razie Jest nieuczciwe w wolnym państwie żeby kawaler musiał suma summarum płacić na nie swoje dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 5:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SQT napisał:
Myślę że gdyby wprowadzili bykowe, to skończyło by się w Strasburgu czy gdzieś indziej. W każdym razie Jest nieuczciwe w wolnym państwie żeby kawaler musiał suma summarum płacić na nie swoje dzieci.


Już płacimy! 500+ fundujemy.

A co do bykowego, to prowadzając go rozwiązał by problem samotnych matek. Wszyscy tatusiowie przypomnieli by sobie o swoich potomkach.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemcy płacą bykowe i jakoś do Strasburgu nie idą, to samo zrobia w PL - tylko tu jeszcze dorzucą bykowe stopniowane, czyli kawaler płacić będzie 100%, ojciec 1 dziecka 50%, ojciec 2 dzieci 25%, dopiero zwolnienie z daniny od 3 dzieci, buahahaha - aż sie chce napisać by żyło sie lepiej
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Nie Cze 05, 2016 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarek&Beata pewnie są dumni...

http://wiadomosci.onet.pl/kujawsko-pomorskie/wloclawek-ciemna-strona-500-plus-pijanstwo-i-libacje/6x4ryd

DobraZmiana.

Podobnie jak fundowanie w wiejskich szkołach prenumeraty ultra prawicowych magazynów. Niby historycznych ale... wiadomo o co chodzi.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,PGNiG-wykupilo-4000-prenumerat-prawicowych-magazynow-historycznych-Trafia-do-polskich-szkol,wid,18364896,wiadomosc.html?ticaid=117229&_ticrsn=3

A dlaczego ?
Ogłupianie społeczeństwa i wspierania patologii powoduje zwiększenie możliwości sterowania.

Im głupsze społeczeństwo tym skuteczniej można nimi manipulować.

Teraz PISiory wymieniają wszystkich sędziów...

Czyli będziemy mieli nowe podręczniki do historii,prawa i języka polskiego bo mamy teraz...
Święta prawda, gówno prawda, prawda wg. pisu
Podobnie jak mamy prawo cywilne, karne itd... i dochodzi pisowskie prawo.

Reasumując za kilka lat zostaniemy sami w Europie ( ew. z Węgrami ).
Skłóceni z Rosją - czyli z nową ceną za gaz.
Z rozpier.... budżetem bo trzeba będzie spłacił głosy.
Z prawem na poziomie krajów muzułmańskich.
A patole i rydzykowcy staną się najprężniejszą grupą wyborców.

Piękna zmiana.
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQT



Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 68

PostWysłany: Nie Cze 05, 2016 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MefKM napisał:
Niemcy płacą bykowe i jakoś do Strasburgu nie idą, to samo zrobia w PL - tylko tu jeszcze dorzucą bykowe stopniowane, czyli kawaler płacić będzie 100%, ojciec 1 dziecka 50%, ojciec 2 dzieci 25%, dopiero zwolnienie z daniny od 3 dzieci, buahahaha - aż sie chce napisać by żyło sie lepiej


Znaczy twierdzisz, że oprócz tego że i tak z moich podatków idzie kasa na dzieci, to jeszcze mam za karę płacić dodatkowo na nie swoje dzieci bo ich nie mam. Rzeczywiście "logicznie" i "uczciwe"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xmonekx



Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 93

PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wniosek złożony w ośrodku na 1-go maja, 15 kwietnia - decyzja dzisiaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tv mówią teraz że w Bydgoszczy jedna rodzina straciła pieniądze z 500+ w zamian dostaną pomoc rzeczową bo dwa razy przepili 1500zł

sprawdzają donosy może jednak jest nadzieja że patologia nie rozpije się bardziej? A dzieci coś z tego będą miały?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka