Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Likwidacja placu zabaw przy MSP1?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gratius Catholicus



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 103
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miękki_krochmal napisał:
pawlo77 napisał:
Szczegółowe informacje dotyczące przyszłości tego placu zabaw można przeczytać na portalu miastoknurow.pl Jest tam szczegółowy wywiad z panią dyrektor Miejskiego Zespołu Jednostek Oświatowych w Knurowie – Anną Misiurą.

http://miastoknurow.pl/45715,czy-plac-zabaw-zostanie.html


Szanując mój cenny czas, niech autor tego wywiadu raczy najpierw sam go przeczytac i wyeliminowac z niego bledy. Ten portal jeszcze niedawno trzymał poziom. Od jakiegos czasu wieje amatorka. Ktos wie, czy prowadzi go nadal ten facetz WP II?


Z całym szacunkiem - ale nikt z Was, krytykantów, nie ruszył się żeby porozmawiać z p. Misiurą, czy inną kompetentną osobą na temat tego placu zabaw, ale jak ktoś wykaże inicjatywę, to już pierwsi do wytykania błędów. Polactwo!


Ostatnio zmieniony przez Gratius Catholicus dnia Czw Mar 24, 2016 3:22 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Gratius Catholicus



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 103
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

golarz_filip napisał:
Wow, albo tego wywiadu udzielała kobieta pochodząca z Burkina Faso, która nie zdążyła jeszcze opanować polszczyzny, albo autor posłużył się google translatorem w tłumaczeniu jej wypowiedzi.
Wstyd, że ludzie na stanowiskach nie potrafią sklecić logicznego zdania. Chyba, że autor twórczo przeinterpretował wypowiedzi pani dyrektor.


Następny mądry! To skontaktujcie się z portalem, i się najmijcie jako osoby od korekty tekstów, albo w ogóle jako osoby zajmujące się właśnie wywiadami, pisaniem artykułów: redakcja@miastoknurow.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miękki_krochmal



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 85

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratius Catholicus napisał:
miękki_krochmal napisał:
pawlo77 napisał:
Szczegółowe informacje dotyczące przyszłości tego placu zabaw można przeczytać na portalu miastoknurow.pl Jest tam szczegółowy wywiad z panią dyrektor Miejskiego Zespołu Jednostek Oświatowych w Knurowie – Anną Misiurą.

http://miastoknurow.pl/45715,czy-plac-zabaw-zostanie.html


Szanując mój cenny czas, niech autor tego wywiadu raczy najpierw sam go przeczytac i wyeliminowac z niego bledy. Ten portal jeszcze niedawno trzymał poziom. Od jakiegos czasu wieje amatorka. Ktos wie, czy prowadzi go nadal ten facetz WP II?


Z całym szacunkiem - ale nikt z Was, krytykantów, dupy nie ruszył żeby porozmawiać z p. Misiurą, czy inną kompetentną osobą na temat tego zasranego placu zabaw, ale jak ktoś wykaże inicjatywę, to już pierwsi do wytykania błędów. Polactwo!

Emocje na bok. Radze roztropniej uzywac slowa "dupa", bo moze sciagnąc pan na siebie prokuratora. Nie rozumiem, skad wokol tematu placu zabaw az tyle nawiazan do defekacji. Bylby pan ciekawym przypadkiem dla Freud'a. Ale do rzeczy: nie mylmy rzeczowej krytyki z krytykanctwem.
Nie musze byc jajkiem, by wiedziec, jak ono smakuje. Mam nadzieje, ze redakcja pojdzie w koncu po rozum do glowy i zacznie szanowac swoich czytelnikow.
_________________
tak kruszy się ciasteczko ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrezesMillenium



Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 21
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję pani mgr Annie Misiurze,która udzielając wywiadu nie zdawała sobie sprawy, że ktoś napisze go w tak niekompetentny sposób!!!!! Jak można popełnić taką ilość błędów !! Kolego ,,redaktorku'', mierz siły na zamiary, a nie ośmieszaj się kolejny raz, pogrążając przy okazji szanowaną w mieście osobe,jaką niewątpliwie jest Pani Dyrektor!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gratius Catholicus



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 103
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PrezesMillenium napisał:
Współczuję pani mgr Annie Misiurze,która udzielając wywiadu nie zdawała sobie sprawy, że ktoś napisze go w tak niekompetentny sposób!!!!! Jak można popełnić taką ilość błędów !! Kolego ,,redaktorku'', mierz siły na zamiary, a nie ośmieszaj się kolejny raz, pogrążając przy okazji szanowaną w mieście osobe,jaką niewątpliwie jest Pani Dyrektor!!!


Jak to jest? do jednego człowieka pisać "redaktorku", "kolego" a do drugiego "Pani", "mgr"? I Ty wytykasz innym ludziom błędy w artykule? Krytykujesz za cokolwiek? To najpierw się zastanów, czy masz równy szacunek w słowie i postawie do każdego, czy tylko do wybranych. Nie bronię artykułu. Faktycznie błędów jest sporo, ale najpierw trzeba samemu się zwracać do innych z szacunkiem, żeby móc krytykować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gratius Catholicus



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 103
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Emocje na bok. Radze roztropniej uzywac slowa "dupa", bo moze sciagnąc pan na siebie prokuratora. Nie rozumiem, skad wokol tematu placu zabaw az tyle nawiazan do defekacji. Bylby pan ciekawym przypadkiem dla Freud'a. Ale do rzeczy: nie mylmy rzeczowej krytyki z krytykanctwem.
Nie musze byc jajkiem, by wiedziec, jak ono smakuje. Mam nadzieje, ze redakcja pojdzie w koncu po rozum do glowy i zacznie szanowac swoich czytelnikow.


I Ty mi piszesz żebym trzymał emocje na boku, strasząc mnie prokuratorem? "po rozum do głowy" nie jest takim samym powodem ściągnięcia na siebie prokuratora? To stwierdzenie zakłada że komuś brak rozumu. Skąd wiesz kim jestem, i że nie mnie obrażasz? Zatem jeśli już kogoś straszysz prokuratorem, to zastanów się co Ty piszesz. Widzę że modne stało się w tym mieście grozić ludziom sądami. Po za tym nie "pan" tylko "Pan". Jeśli już. Poza tym, ten temat dotyczy placu zabaw, a nie błędów w tekście. Ale z tego co widać, to niektórym ludziom każdy temat wystarczy żeby komuś dopiec. Co do Freuda - komentować nie będę nawiązania. Wielu na tym forum, używa górnolotnych porównań, tekstów. Ci sami ludzie mieszają innych z błotem. To miasto powstało w jednym, konkretnym celu. I nic, i nikt tego nie zmieni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrezesMillenium



Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 21
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na miano Pana redaktora trzeba sobie zasłużyć solidnością i kompetencjami. Ktoś, kto w taki sposób przeinacza słowa szanowanych ludzi zasługuje jedynie na Pana redaktorka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gratius Catholicus



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 103
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PrezesMillenium napisał:
Na miano Pana redaktora trzeba sobie zasłużyć solidnością i kompetencjami. Ktoś, kto w taki sposób przeinacza słowa szanowanych ludzi zasługuje jedynie na Pana redaktorka.


A kim Ty jesteś żeby oceniać solidność i kompetencje? Człowieku, poczytaj co napisałeś do tej pory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miękki_krochmal



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 85

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratius Catholicus napisał:
Cytat:
Emocje na bok. Radze roztropniej uzywac slowa "dupa", bo moze sciagnąc pan na siebie prokuratora. Nie rozumiem, skad wokol tematu placu zabaw az tyle nawiazan do defekacji. Bylby pan ciekawym przypadkiem dla Freud'a. Ale do rzeczy: nie mylmy rzeczowej krytyki z krytykanctwem.
Nie musze byc jajkiem, by wiedziec, jak ono smakuje. Mam nadzieje, ze redakcja pojdzie w koncu po rozum do glowy i zacznie szanowac swoich czytelnikow.


I Ty mi piszesz żebym trzymał emocje na boku, strasząc mnie prokuratorem? "po rozum do głowy" nie jest takim samym powodem ściągnięcia na siebie prokuratora? To stwierdzenie zakłada że komuś brak rozumu. Skąd wiesz kim jestem, i że nie mnie obrażasz? Zatem jeśli już kogoś straszysz prokuratorem, to zastanów się co Ty piszesz. Widzę że modne stało się w tym mieście grozić ludziom sądami. Po za tym nie "pan" tylko "Pan". Jeśli już. Poza tym, ten temat dotyczy placu zabaw, a nie błędów w tekście. Ale z tego co widać, to niektórym ludziom każdy temat wystarczy żeby komuś dopiec. Co do Freuda - komentować nie będę nawiązania. Wielu na tym forum, używa górnolotnych porównań, tekstów. Ci sami ludzie mieszają innych z błotem. To miasto powstało w jednym, konkretnym celu. I nic, i nikt tego nie zmieni.


Klania sie niezrozumienie aluzji do biezacych wydarzen i brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem. Raz jeszcze radze, a nie strasze - jak smie mi pan imputowac - proszę wylaczyc emocje, a wlaczyc rozum. Nie przypominam sobie, abysmy byli na "ty" (nawet pisane wielką literą).
Kiedy juz pan ochlonie, polecam lekture swoich ostatnich postow. Moze je pan edytowac, ile chce, ale uzywanie slow "dupa" i "zasrany" swiadcza wylacznie o panskim poziomie.
_________________
tak kruszy się ciasteczko ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gratius Catholicus



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 103
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja Panu radze, nie imputować innym "braku rozumu", bo to tez świadczy o Pańskim poziomie, nie mniej jak "dupa" i "zasranym" o moim. Tu się zgadzam. A faktycznie, edytowałem, i usunąłem słowo "dupa", bo może faktycznie ktoś czuć się urażonym, tym słowem. Bo potrafię się przyznać do błędu. Pan wręcz przeciwnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miękki_krochmal



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 85

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratius Catholicus napisał:
To ja Panu radze, nie imputowac innym "braku rozumu", bo to tez świadczy o Pańskim poziomie, nie mniej jak "dupa" i "zasranym" o moim. Tu się zgadzam.


Rady radami, ale ja widze, ze tu panu trzeba jednak lopatologicznie tlumaczyc sens frazeologii:
isc po rozum do glowy oznacza tyle, co (za slownikiem frazeologicznym) znalezc rozwiazanie sytuacji, rozwiazac problem. Jesli zalecam wylaczenie emocji, a wlaczenie rozumu, nie zakladam, ze tego rozumu panu brak. Gdyby tak bylo, nie moglby go pan wlaczyc.
_________________
tak kruszy się ciasteczko ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gratius Catholicus



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 103
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miękki_krochmal napisał:
Gratius Catholicus napisał:
To ja Panu radze, nie imputowac innym "braku rozumu", bo to tez świadczy o Pańskim poziomie, nie mniej jak "dupa" i "zasranym" o moim. Tu się zgadzam.


Rady radami, ale ja widze, ze tu panu trzeba jednak lopatologicznie tlumaczyc sens frazeologii:
isc po rozum do glowy oznacza tyle, co (za slownikiem frazeologicznym) znalezc rozwiazanie sytuacji, rozwiazac problem. Jesli zalecam wylaczenie emocji, a wlaczenie rozumu, nie zakladam, ze tego rozumu panu brak. Gdyby tak bylo, nie moglby go pan wlaczyc.


Masz jeden cel z tego co widzę. to go realizuj. Tylko załóż własny temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błąd w publikacji wywiadu pani Misiura nie powiedziała 10 metrów od budynku tylko 15 metrów takie są przepisy nawet wywiadu nie umieją dokładnie napisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R.



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 82

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miękki_krochmal napisał:
Ten portal jeszcze niedawno trzymał poziom. Od jakiegos czasu wieje amatorka. Ktos wie, czy prowadzi go nadal ten facetz WP II?


Portal w ubiegłym roku został sprzedany. Ma nowego właściciela i nowych dziennikarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
golarz_filip



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 110

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratius Catholicus napisał:
golarz_filip napisał:
Wow, albo tego wywiadu udzielała kobieta pochodząca z Burkina Faso, która nie zdążyła jeszcze opanować polszczyzny, albo autor posłużył się google translatorem w tłumaczeniu jej wypowiedzi.
Wstyd, że ludzie na stanowiskach nie potrafią sklecić logicznego zdania. Chyba, że autor twórczo przeinterpretował wypowiedzi pani dyrektor.


Następny mądry! To skontaktujcie się z portalem, i się najmijcie jako osoby od korekty tekstów, albo w ogóle jako osoby zajmujące się właśnie wywiadami, pisaniem artykułów: redakcja@miastoknurow.pl

Nie mam takich ambicji, ale skoro portal ma nowego właściciela, to chyba musi mało płacić swoim pracownikom. W przeciwnym razie starannie i rzetelnie wykonywaliby swoje obowiazki. Jak na razie ich największym"wyczynem" był tekst o złodzieju herbaty.
_________________
little death for everyone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka