Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklep rybny na Merkurach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bieta



Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 29

PostWysłany: Wto Lut 09, 2016 6:16 pm    Temat postu: Sklep rybny na Merkurach Odpowiedz z cytatem

Stanowczo odradzam i przestrzegam przed kupnem w tym sklepie. Zamieszczam ten temat ponieważ nie jestem jedyną osobą, która nadziała się na zakup starych ryb w tym sklepie. Gdyby nie fakt, że nie jestem mieszkanką Knurowa wysypałabym im zepsuty towar na schodach ku przestrodze dla innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sro Lut 10, 2016 2:08 am    Temat postu: Re: Sklep rybny na Merkurach Odpowiedz z cytatem

bieta napisał:
Stanowczo odradzam i przestrzegam przed kupnem w tym sklepie. Zamieszczam ten temat ponieważ nie jestem jedyną osobą, która nadziała się na zakup starych ryb w tym sklepie. Gdyby nie fakt, że nie jestem mieszkanką Knurowa wysypałabym im zepsuty towar na schodach ku przestrodze dla innych.



... pomimo wszystko cieszymy się, że jednak nie jesteś mieszkanką Knurowa.
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka



Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 73

PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie czepiaj się dziewczyny
Widać nie ma złej woli i uczciwie ostrzega bezinteresownie i bez podtekstów.
Nie ma wielkiego ruchu w tym sklepie (w porównaniu do starego knurowa - Niepodległości) więc rybki trącające myszką mogą się przytrafić.
Zapewniam że strucie starą rybą jest gorszę niż starym mięsem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 16, 2016 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się zastanawiałam dlaczego ten sklep podupadł. Jest w świetnym miejscu, dużo mieszkańców potencjalnych klientów, a tu kicha. Ja również wolę kupować na mieście choć bliżej mam na Merkury. To jednak chyba wina właścicieli bo jedyne czego tam nigdy nie brakowało to mrożone ryby, aż grube od glazury. Niestety nie wróżę mu długich lat życia a szkoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka