Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Simon Mol
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 5:28 pm    Temat postu: Simon Mol Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o tym kameruńskim uchodźcy, który zarażał świadomie wirusem HIV.
Pierwsze wzmianki o możliwej "działalności" Mol'a pojawiły się w czerwcu 2006. Na dzień dzisiejszy policja szacuje że bezpośrednio zaraził 35 kobiet a pośrednio doprowadził do zarażenia ok 150. Od przyjazdu do Polski w 1999 był świadomy swojej choroby mimo to zarażał dalej. Na jaką kare zasłużył Simon M. ? Czy dziewczyny nie są współwinne zarażenia ? Czy powinniśmy go deportować z kraju ?
Oczywiście jak macie swoje zdanie oraz pytania na w/w temat piszcie.
***
1. Ja osobiście byłbym za linczem ! Wysłać go na spotkanie ONR-u czy Combat 18 i sprawa załatwiona.
2. Mimo wszystko tak, decydując się na sex bez "gumy". Wiadomo przygodny partner bo wątpię że z wszystkimi kobietami był w związku.
3. Jeśli ma tutaj siedzieć w więzieniu to lepiej by go wysłać spowrotem do Kamerunu.

Strasznie dużo rasistowsko-faszystowski opinii znalazło się w necie po ujawnieniu sprawy Simona Mola. W większości przypadków prezentują one poziom rynsztoka jednak trafiłem na perełkę
Cytat:

Murzynek Simon w Afryce mieszkał
Długi bakłażan miał nasz koleżka
Jak każdy czarny do seksu miał zapał
Więc szybko hiva bohater nasz złapał
Wreszcie do kraju nad Wisłą przyjechał
Lecz praktyk swych niecnych nie zaniechał
I z internacjonalistycznym lewackim przesłaniem
Zarażał spragnione uciech z czarnym panie

_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Sebastian Mołek



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 132
Skąd: Knurów-Szczygłowice

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam tekst z wczorajszego numeru "Wprost" Wojciecha Wencela.

Tekst jest przepełniony ironią i padają w nim min. takie słowa:

"Nad Simonem Molem wydano sąd. Coż to za sąd?? na podstawie kilku papierków stwierdzających obecność wirusa HIV"

Tekst kończy się stwierdzeniem iz SImon dostał kiedyś nagrodę jako antyfaszysta roku . Nagrodę która nosi nazwę "Nigdy więcej"- no właśnie nigdy więcej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebastian Mołek napisał:
polecam tekst z wczorajszego numeru "Wprost" Wojciecha Wencela.

Jako że jadę wyprać garniak do centrum handlowego na chrzest, to wejdę do jakiegoś sklepu i kupię "Wprost" - przy okazji przypomnę sobie ta gazetę.

Sebastian Mołek napisał:
Tekst jest przepełniony ironią i padają w nim min. takie słowa:

"Nad Simonem Molem wydano sąd. Coż to za sąd?? na podstawie kilku papierków stwierdzających obecność wirusa HIV"

To jest chore w tym kraju że jak oskarżasz murzyna czy żyda to od razu jesteś rasistą.

Sebastian Mołek napisał:
Tekst kończy się stwierdzeniem iz SImon dostał kiedyś nagrodę jako antyfaszysta roku . Nagrodę która nosi nazwę "Nigdy więcej"- no właśnie nigdy więcej

Trzeba sobie odpowiedzieć co zrobić z uchodźcami którzy mają wirusa HIV czy inną groźną chorobę ? Ryzykować w imię poprawności politycznej ?
***
http://www.gazetawyborcza.pl/1,75480,3846291.html

Ofiary opowiadają o Molu.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to zabrzmi nienajlepiej, ale nie żal mi tych kobiet. Przecież ich nie gwałcił. Jedna z ofiar zeznała, że wiele dziewczyn pchało mu się do łóżka. Koleś tylko korzystał z darmowego du(...)nia. Sorry, ale dorosłe osoby powinny sobie zdawać sprawę, że przygodny sex z Czarnym jest ryzykowny. Tym większa głupota, że godziły się dawać d(...)y bez gumy. Brick wall

To takie samo ryzyko jak gra w rosyjską ruletkę. Nie wspomnę już o korzystaniu z usług profesjonalistek bez zabezpieczenia. D'oh!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DaDo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 75

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojciech Wencel?

To ten sam, który toczył boje z Marcinem Świetlickim?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Może to zabrzmi nienajlepiej, ale nie żal mi tych kobiet.

Twoje prawo.
Anonim napisał:
Przecież ich nie gwałcił. Jedna z ofiar zeznała, że wiele dziewczyn pchało mu się do łóżka. Koleś tylko korzystał z darmowego du(...)nia.

Chyba ru(...)nia.
Co komu do tego że dziewczyna miała 1 czy 20 partnerów. Znowu nie przechodźmy do średniowiecza że dziewczyna ma całe życie czekać na tego jedynego.
Anonim napisał:
Sorry, ale dorosłe osoby powinny sobie zdawać sprawę, że przygodny sex z Czarnym jest ryzykowny.

... z Białym, Żółtym z każdym jest ryzykowny a już czystą głupotą jest to...
Anonim napisał:
...że godziły się dawać d(...)y bez gumy. Brick wall

mimo że kondom nie daje 100 % pewności to jednak zmniejsza ryzyko zarażenia, co w przygodnych [wczesnych fazach] współżycia jest nie do przecenienia. Kilka z tych kobiet przyznało że są głupie godząc się na sex bez zabezpieczenia.
Anonim napisał:
To takie samo ryzyko jak gra w rosyjską ruletkę. Nie wspomnę już o korzystaniu z usług profesjonalistek bez zabezpieczenia.

To już jest hardcore. A przy TIR-ówkach to już przecież samobostwo.

Anonim napisał:
dorosłe osoby powinny sobie zdawać sprawę, że przygodny sex z Czarnym jest ryzykowny

Aż tak przeszkadza że poszły z murzynem ?
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juta669



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 76
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zastanawia tylko 1 jak można być takim *** żeby świadomie zarażać, śmiertelną (ba jakakolwiek) chorobą innych ludzi.
Jak dla mnie jest to zupełnie nie wyobrażalne... Kim jest człowiek, który świadomie skazuje na cierpienie innych?
_________________
Wszystko na co mam ochotę jest nielegalne, nieetyczne albo tuczące...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asterix



Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 191
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juta669 napisał:
Kim jest człowiek, który świadomie skazuje na cierpienie innych?


Witam.

Rzeczywiście bardzo bulwersująca sprawa. Co do Simona to należałoby go oceniać tak jak każdego człowieka bez względu na kolor skóry. W taki sposób może zachować się każdy. Smutna sprawa, ciekawi mnie co Simon Mol ma do powiedzenia w tej sprawie? Przejrzałem próbki jego talentu poetyckiego i muszę powiedzieć, że są dość interesujące. Oto niektóre:

BOGINI POLSKA

Smutek bogini kiedyś
poszedł tropem spadającej gwiazdy...
Kroplami łez przemierzył
dystans śnieżnobiałych policzków
ponad rajskimi jabłkami warg,
aby wtopić się w chwilę, gdy ona wyszeptała obietnicę
Opowieść Afryki została
wpisana w jej diamentowo czarne oczy...
I powędrowała z nią w przestrzenie,
jak spadająca gwiazda.
Wtem – gdy księżyc zgotował drogę pięknej Bogini,
oświetlając ciemności nocy,
dwie łzy płynące z jej lewego oka zakończyły podróż,
grzebiąc wszystkie koszmary,
lecząc rany zadane mnie i pobratymcom
przez takie jako ona. Szepty, sekrety i knowania
spłoszone uciekły.
Wschodzące słońce, tańczące płatki śniegu, deszcz i grad wołając, Bogini!,
przedzierały się przez iskrzące zasłony jak wiatr,
aby zapalić płomieniem tysiące diamentowych promyków jedwabistych włosów
Teraz one przyszły sycić się widokiem jej ożywiającej obecności, gdy ona, zwinięta jak kotka, leży tam kusząco,
stawiając w płomieniach moją daaaawno... zapomnianą namiętność.
Ten Sen – O Bogini Polska, – niechby trwał wiecznie!

Pozwól ciału

Pozwól ciału opowiedzieć jego historię
w chwile gdy słabnie nasze „Tak“
Następna chwila –
w chwili która nadchodzi,
będzie jakby jej nigdy nie było...
Gdyby nie istniały wspomnienia.

Nadzieje

Odkurzcie swoje skrzydła, Wy, którzy przychodzicie późno wraz z wonią wschodzącego słońca.
Witajcie
Gra Nadziei wciąż trwa!
Pozwól odlecieć swym kwiecistym myślom
Aby sztorm mógł pomóc ci rozwinąć żagle
Człowiek zdradza a czas przywraca...znów poprzez ludzi!
Zasiany na jałowej ziemi śmiech z grających w chowanego os podczas gdy
Niebo i Ziemia łączą swe siły w śniegu i deszczu.
Teraz przed naszymi oczami
ofiary polityki wstrzymują oddech...
W obliczu nadchodzącego zmierzchu.

Czytając te wiersze chyba już rozumiem dlaczego tak pchały mu się do łóżka.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asterix napisał:


Czytając te wiersze chyba już rozumiem dlaczego tak pchały mu się do łóżka.
Pozdrawiam.

No wiesz, nie podejrzewałem cię Wink
***
Simon Mol napisał:
O życiu i śmierci

Życie, Śmierć, Życie.
Światło, Mrok, Światło, Mrok,
Życie, Życie…
Nic nie powstrzyma Natury.
Nawet ona sama.

I ja coś napisałem
Kupa, kał, kupa
Biegunka, spokój, biegunka, spokój
Nic cię nie powstrzyma przed sranie*
Nawet kibla brak.
***
Czytając troszkę o Molu, jestem przekonany o średnim talencie literackim ale dużym talencie "marketingowym". Nie daj boże powiedz że się nie podoba , rasisto !
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tych nieszczęsnych kobiet żal mi bardzo. Nie wydawałbym prostych sądów. Byłem wstrząśnięty, że wiele z nich zachorowało, chociaż z Simonem miały pierwszy w życiu stosunek (!) Jedna zaraziła się po 4 spotkaniach. Mole był romantyczny, uwodził w wielkim stylu. To nie były głupie gąski. Doświadczenie ciężko okupiły, ale mam nadzieję, że nie są skazane, że może szybko będzie skuteczna terapia. Choć niestety wirus Simona jest bardzo zjadliwy i już doprowadza do postaci AiDS u tych kobiet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_McBeth



Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 176
Skąd: stąd : )

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Może to zabrzmi nienajlepiej, ale nie żal mi tych kobiet. Przecież ich nie gwałcił. Jedna z ofiar zeznała, że wiele dziewczyn pchało mu się do łóżka. Koleś tylko korzystał z darmowego du(...)nia. Sorry, ale dorosłe osoby powinny sobie zdawać sprawę, że przygodny sex z Czarnym jest ryzykowny. Tym większa głupota, że godziły się dawać d(...)y bez gumy. Brick wall

To takie samo ryzyko jak gra w rosyjską ruletkę. Nie wspomnę już o korzystaniu z usług profesjonalistek bez zabezpieczenia. D'oh!



Hmmm czyli Anonimie, jeśli spotkam Cie na swojej łóżkowej drodze.. mam złapać za kudły i zawlec do laboratorium celem stwierdzenia, czy jesteś zdrowy i może od razu na EEG bo z Twoją głową coś chyba nie tak ?? Think Mr. Green
Pójście pierwszy raz do łóżka z nowym partnerem może mieć znamiona sexu przygodnego... a może zaowocować związkiem do grobowej deski .. (nie dosłownie Wink
_________________
Zostań człowiekiem! Małpom to się już udało :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież nie napisałem, że wszyscy mają być wierni do grobowej deski albo żyć w celibacie. Sex z kimkolwiek, gdziekolwiek może być dla kogoś sposobem na życie. OK. Jego wybór. Ale niech sobie dobiera wiarygodnych partnerów albo niech się zabezpiecza. To tak samo jak jazda bez pasów czy przebieganie na czerwonym świetle. Każdy ma wolną wolę, niech wybiera co chce, ale potem niech nie płacze jaki jest biedny i poszkodowany.

BTW - o AIDS pierwszy raz przeczytałem chyba w "Panoramie" gdzieś w okolicy 1985 roku. Już wtedy prognozowano rozprzestrzenienie się tej choroby na cały świat - wówczas była znana głównie w Afryce. A za żelazną kurtyną były "popularne" przede wszystkim choroby weneryczne.

@Lucjan - nie przeszkadza mi, że poszły z Czarnym. Nie jestem rasistą. Sam chętnie poszedł bym z fajną Azjatką czy Mulatką. Ale pewnie bym pomyślał o jakimś unimilu cycuś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_McBeth



Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 176
Skąd: stąd : )

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Ale niech sobie dobiera wiarygodnych partnerów albo niech się zabezpiecza. To tak samo jak jazda bez pasów czy przebieganie na czerwonym świetle. Każdy ma wolną wolę, niech wybiera co chce, ale potem niech nie płacze jaki jest biedny i poszkodowany.



A jaki to jest ten "wiarygodny partner"? Czy bycie z kimś pół roku zanim się pójdzie z nim do łóżka wzmacnia jego wiarygodność?
Twój wywód to mimo wszystko uproszczenie.. bo gdy działają uczucia.. trudno o racjonalizm.. człowiek zakochany traci poczucie zarówno rzeczywistści jak i zdrowego rozsądku ... i nikt na starcie nie zakłada klęski na końcu Smile
Facet wiedział co mu jest, a mimo to narażał życie tych kobiet.. tego nie da się w żaden sposób usprawiedliwić, a już na pewno nie można twierdzić, ze same są sobie winne Sad
_________________
Zostań człowiekiem! Małpom to się już udało :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo jest się pewnym za partnera, albo nie i wtedy się powinno zabezpieczyć. Albo się decydujesz albo nie. Albo śpisz spokojnie albo nie.
Faktycznie osoba zakochana ma ograniczoną poczytalność. Ofiary Simona chyba jednak bardziej chciały zobaczyć jak i jest sex z Czarnym niż były w nim zakochane. Więc zabrakło zdrowego rozsądku.

Pomijam fakt, że wyjątkowym skur(...)syństwem było działanie samego sprawcy, który zarażał w pełni świadomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady_McBeth napisał:


A jaki to jest ten "wiarygodny partner"? Czy bycie z kimś pół roku zanim się pójdzie z nim do łóżka wzmacnia jego wiarygodność

Ale kto tu mówi o pół roku jedna z nim poszła od razu na chatę, inna po 4 spotkaniach [ 2 tygodnie ?]. To wedle mojego uznania nie jest wiarygodny partner [-ka]. Na twoje drugie pytanie odpowiem że owe pół roku wzmacnia wiarygodność, bo bardziej, dokładniej, lepiej poznasz tą drugą połówkę.

Tak troszkę odchodząc od tematu powiem że tutaj jest nieważne ile się miało partnerów [-ek] obojętnie czy 1 czy 40. Ważniejsze jest w jaki sposób doszło do współżycia, bo ruchać to może się każdy ale już odpowiadać [niechciane dziecko, AIDS, weneryki] za podjęte decyzje nie każdy. Poza tym trzeba samego siebie szanować, co patrząc na dzisiejszy świat nie jest to takie częste.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka