Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Straż Wiej.. tfu Miejska
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och wszystko wiedzący jeżeli w tekście możemy przeczytać, że drogą jest wydzielony "pas jezdni (...) chodnika" to parking również zalicza się do "drogi" o swoistym charakterze użytkowania jakim jest postój pojazdów.

Dziękuję banan smaczny Tobie też zostawiłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://miastoknurow.pl/2247,straz-miejska-ma-wieksze-uprawnienia,czytaj,artykul.html
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ascet



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 185
Skąd: gszforum.pl techno.pl/forum

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
http://miastoknurow.pl/2247,straz-miejska-ma-wieksze-uprawnienia,czytaj,artykul.html


niby ma a rzeczywistosci wyglada to troszke inaczej Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam ze napiszę to tutaj ale nie umie znaleść tutaj jakiegoś tematu o knurowskiej policji

A więc:
Wczoraj sąsiad miał urodziny i wyszło ze ja %%.
dzisiaj rano zanim wsiadłem za kierownicą, chciałem się upewnić ze nie mam już promili w płucach, pojechałem Autobusem na komisariat przy Dworcowej, i co się okazało?
otuż powiedziano mi ze nie mogą mnie przebadać alkomatem bo... NIE MAJĄ !
kur**** ! główny posterunek policji w okolicy a oni nie mają alkomatu ! co to kur**a jest !
i do tego szanowny pan mi powiedział ze mam sobie iść na bramę kopalni bo tam mają alkomat ....! Prayer Prayer Prayer
Pomsta do nieba ! gdzie my żyjemy !

Co ja miałem zrobić ! jechać autem do Gliwic i tam zatrzymać jakiś patrol prosząc aby mnie przebadali bo na mojej wsi w nowoczesnym posterunku nie ma alkomatu ! A jak by tak wykryło promile? Applause Applause sam sie poddał Smile
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Danirad napisał:
przepraszam ze napiszę to tutaj ale nie umie znaleść tutaj jakiegoś tematu o knurowskiej policji

A więc:
Wczoraj sąsiad miał urodziny i wyszło ze ja %%.
dzisiaj rano zanim wsiadłem za kierownicą, chciałem się upewnić ze nie mam już promili w płucach, pojechałem Autobusem na komisariat przy Dworcowej, i co się okazało?
otuż powiedziano mi ze nie mogą mnie przebadać alkomatem bo... NIE MAJĄ !
kur**** ! główny posterunek policji w okolicy a oni nie mają alkomatu ! co to kur**a jest !
i do tego szanowny pan mi powiedział ze mam sobie iść na bramę kopalni bo tam mają alkomat ....! Prayer Prayer Prayer
Pomsta do nieba ! gdzie my żyjemy !

Co ja miałem zrobić ! jechać autem do Gliwic i tam zatrzymać jakiś patrol prosząc aby mnie przebadali bo na mojej wsi w nowoczesnym posterunku nie ma alkomatu ! A jak by tak wykryło promile? Applause Applause sam sie poddał Smile
Prosta sprawa, alkomat może I był ale nie dla Ciebie. Zaznaczam, że napisane jest może bo w stu procentach nie jestem pewien. To jest właśnie ten problem, który istnieje w wielu miejscach. Kilka lat temu odwiedziłem policję w Knurowie z dyktafonem w imieniu forum knurowskiego. Zastępca ówczesny komendanta przyjął mnie nadzwyczaj ciepło i serdecznie. A ja dodam, że nie byłem specjalnie przygotowany by robić wywiady (zaczynałem i byłem kompletnym amatorem) ale chciałem wdrożyć w życie pewien ciekawy projekt.

Ale o co mi chodzi i co ma to wspólnego z tym wątkiem? Kilka kwestii, jedną z nich to podejście do tego kogoś co na posterunek przychodzi. Można to zmienić na lepsze? A pewnie. Czy można zmienić nastawienie policjantów w ogóle do społeczeństwa? Jasne! Ale rzecz nie jest prosta bo na zachodzie policjant to członek konkretnej wspólnoty (osiedle, miasteczko, kampus) a współpraca z nim to postawa obywatelska. A jak jest u nas? Policjant to pies za przeproszeniem a ewentualny (jak się taki zdarzy) współpracownik policji to konfident. Pod tym względem szkoda mi Polaków bo czasem czują się jak na terenie więzienia, gdzie pewne postawy jak najbardziej poprawne są piętnowane a policja nie mając wyboru stawia się po tej drugiej stronie barykady, odgradzając się od obywateli.

I to powinno być działanie kandydatów na polityków czy polityków oraz samorządowców. Zmiana stereotypów w życiu społecznym a nie walka polityczna na górze, gdzie sami niewiele zrobić mogą. Działanie na rzecz poprawy relacji między społecznych tych jak najbardziej lokalnych, animacja działań na rzecz demokracji. Bo to właściwie jest demokracja. Czyli władza w naszych, nie ICH rękach. Także Policja nie jest taka zła. Pracują tam ludzie tacy jak my a to, że postrzegamy ich jako innych to już kwestia zaniedbania. Czyja? Nie będę pokazywał palcem.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Danirad napisał:
przepraszam ze napiszę to tutaj ale nie umie znaleść tutaj jakiegoś tematu o knurowskiej policji

A więc:
Wczoraj sąsiad miał urodziny i wyszło ze ja %%.
dzisiaj rano zanim wsiadłem za kierownicą, chciałem się upewnić ze nie mam już promili w płucach, pojechałem Autobusem na komisariat przy Dworcowej, i co się okazało?
otuż powiedziano mi ze nie mogą mnie przebadać alkomatem bo... NIE MAJĄ !
kur**** ! główny posterunek policji w okolicy a oni nie mają alkomatu ! co to kur**a jest !
i do tego szanowny pan mi powiedział ze mam sobie iść na bramę kopalni bo tam mają alkomat ....! Prayer Prayer Prayer
Pomsta do nieba ! gdzie my żyjemy !

Co ja miałem zrobić ! jechać autem do Gliwic i tam zatrzymać jakiś patrol prosząc aby mnie przebadali bo na mojej wsi w nowoczesnym posterunku nie ma alkomatu ! A jak by tak wykryło promile? Applause Applause sam sie poddał Smile


Błąd; było przyjechać pod komisariat własnym autem.
Na sto procent alkotest by się znalazł...
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam się w Sylwestra przespacerowałem i bez problemu mnie przebadali.
Alkomat był mobilny, taki jak mają patrole drogówki, może dlatego nie mieli go dziś.
Zresztą z te go wiem to Policja nie ma obowiązku przebadać na życzenie.

A nastawienie się nie zmieni dopóki durny hh(h) będzie sypał non stop tekstami chwdp. I taki tego efekt, moda na JP:
http://demotywatory.pl/1464381/90--pokolenia-JP
http://demotywatory.pl/1426431/Powiedz-dziecko
Oczywiście bezmózga moda, ale takie też mamy społeczeństwo, przedewszystkim te młode, tutaj przykład odpowiedni:
http://demotywatory.pl/889692/Panie-wladzo

Tak więc dalej ukracajmy prawa Policji, wińmy ją za wszystko (w szczególności za własną głupotę jak to robi pokolenie JP - nie mylić z JPII) a potem miejmy bezczelnie pretensje że Policja nic nie robi, skoro i tak nic nie może zrobić. Totalna paranoja.
Nie przeżyłem spotkania z Milicją osobiście bom za młody, ale na dziś dzień mówię że przydałby się powrót Białej Damy i ich metod dla tych cwaniaczków.

Zero myślenia - odpowiedź - zero litości.
Bo jeśli to się posunie o jeszcze jeden krok do przodu to będziemy mieli amerykańskie slumsy, gdzie każdy musi chodzić z bronią żeby przeżyć.
_________________
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
J. Piłsudski do socjalistycznego rządu II RP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dovin



Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 454

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na przyszłość...
Na Komendzie Miejskiej Policji w Gliwicach na ulicy Powstańców Warszawy 12 można za bodajże 5zł zmierzyć sobie zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.
Alkomat jest stacjonarny i sprawny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manfred



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 458
Skąd: tak śmierdzi?

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Danirad napisał:

i do tego szanowny pan mi powiedział ze mam sobie iść na bramę kopalni bo tam mają alkomat ....!


dodam od siebie, że kopalniany alkomat nie ma skali. Pokazuje tylko czy w wydychanym powietrzu znajduje się alkohol czy też nie, niezależnie od jego stężenia (czyli możesz mieć 0,01 promila a i tak wykaże że alkohol jest).

więc takie rozwiązanie dobre nie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ascet



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 185
Skąd: gszforum.pl techno.pl/forum

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Danirad napisał:

A więc:
Wczoraj sąsiad miał urodziny i wyszło ze ja %%.
moze zamiast miec pretensje o brak alkomatu trzeba bylo sobie odmowic pare kieliszków skoro wsiadales za kierownice ...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pikolo



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 293

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manfred napisał:

dodam od siebie, że kopalniany alkomat nie ma skali. Pokazuje tylko czy w wydychanym powietrzu znajduje się alkohol czy też nie, niezależnie od jego stężenia (czyli możesz mieć 0,01 promila a i tak wykaże że alkohol jest).

więc takie rozwiązanie dobre nie jest.


Alkomat ma skalę . Zdarzało się że policja przywoziła na bramę osoby do sprawdzenia bo ich sprzęt akurat był w legalizacji.
_________________
-Wiśnia jest wiśnia.
-Witaminy przede wszystkim ma. Wypijasz takie dwie i masz komplet.
-Witamina jest podstawą człowieka…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alkomat na bramie na kopalni nie ma skali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eth



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 173

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ascet napisał:
Danirad napisał:

A więc:
Wczoraj sąsiad miał urodziny i wyszło ze ja %%.
moze zamiast miec pretensje o brak alkomatu trzeba bylo sobie odmowic pare kieliszków skoro wsiadales za kierownice ...

Ma słuszne pretensje, zachował się odpowiedzialnie. Oczywiście mógł odpuścić parę kieliszków mógł w ogóle nie iść na imprezę a w tym czasie zbierać datki na alkomat dla naszych funkcjonariuszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Policja NIE MA obowiązku badać każdego na życzenie.
Bo już to pisałem i nikt mnie nie poprawił.

Chcesz być spokojny, mniej pij i wcześniej kończ pić.
Nie czarujmy się warunki mamy nie różowe i brak alkomatów to jeden z raczej mniej istotnych problemów chociażby na Policji.

Nawiasem nei wiecie jak w Gierałtowicach na Komendzie?
To przecież jenda z bogatszych gmin :>
_________________
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
J. Piłsudski do socjalistycznego rządu II RP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś mi się wydaje że nie czytacie ZE ZROZUMIENIEM. Facet wieczorem wypił. OK. Rano czuł sie trzeźwy Dontknow ale CHCIAŁ MIEĆ PEWNOŚĆ. To tak trudno zrozumieć? Pamietacie z miesiąc temu akcję policji na Rybnickiej rano sprawdzali jak leci wszystkich. Połowa z tych złapanych "po spożyciu" była pewna że jest trzeźwa Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka