Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Eurowizja 2006

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DaDo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 75

PostWysłany: Nie Maj 21, 2006 5:15 pm    Temat postu: Eurowizja 2006 Odpowiedz z cytatem

Jakie są Wasze odczucia po tegorocznej Eurowizji?

Podaje link do teledysku tegorocznego zwycięzcy:

http://youtube.com/watch?v=j8Zv-rStWHU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
acidman666



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 188
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Maj 21, 2006 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eurowizji nie oglądałem ale teledysk zwycięscy jest całkiem fajny no może troszke za bardzo przesadzony ale to jest mój klimat i mi sie podoba i jak dla mnie to mogliby to jeszcze mocniej zagrać Super . Teraz jeszcze raz wysłuchałem tej piosenki i stwierdziłem że przypomina mi twórczość zespołu MANOWAR tylko w troche gorszym wydaniu Wink . Kurde ale sie tu o sobie rozpisuje ciagle tylko ja i ja Razz
Pozdrawiam acidman
_________________
http://www.acid-drinkers.com/
Always Look On The Bright Side Of Life


Ostatnio zmieniony przez acidman666 dnia Nie Maj 21, 2006 7:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Maj 21, 2006 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im bardziej zwariowany, niekonwecjonalny i kontrowersyjny zespół tym większe ma sznase na wygranie.

A w ogóle to idiotyczne są te głosowania, bo sąsiedzi głosują na sąsiadów. np. Grecja zawsze daje 12 pkt. Cyprowi i odwrotnie. Bez sensu. Powinna być komisja (jak kiedyś).

PS.
Sprawiedliwe trzeba przyznać, że piosenka Ich Troje była w półfinale jedyną piosenką z melodią, którą możnaby zanucić, która wpadała w ucho. Mimo podobno wielkiej kampani promocyjnej i wielojęzycznej wersji - znowu UT. Zabrakło sąsiadów, którzy by zagłosowali Smile
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
miconet



Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 34
Skąd: Saarlouis (Knurow)

PostWysłany: Wto Maj 23, 2006 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mialem takie przeczucie ze Lordi wygra i tak sie tez stalo Super Gdyby nie te przebrania za potworow to zapewne by nie wygrali, poprostu show musi byc, zeby zwrocic na siebie uwage i wygrac Dancing
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Eurovizja zawsze była komercyjnym shitem i niczym więcej.
Wszystkie prezentowane utwory były trzepane na jedno kopyto i nudne do wyżygania.
W tym roku jedynie Lordi dał popisówkę i to całkiem przyzwoitą. Kto wie być może dzięki temu kolejny finał festiwalu zmieni swoje oblicze i będzie można posłuchać kawałka dobrej muzy.
Zupełnie odrębną sprawą jest występ czerwonej ... ups ... sorki, zielonej małpy z jego trącącą komerchą świtą. Totalna porażka i tyle. Poubierali się w jakieś groteskowe stroje, zielony pokazał brzuszek swojej nowej kochanicy i myślał, że przejdzie dalej... Na całe szczęście nie doszedł za daleko. Dziwi mnie jedynie totalne bezguście polaów, bo w końcu mieli w czym wybierać a wybrali dno dna. Może w przyszłym roku...

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumię ludzi, którzy takie dno posłali na Eurowizję. Ośmieszyli nas poprzednio i skompromitowali obecnie. Cały świat teraz widzi, że skoro wysyłamy ponownie rynsztok moralny i muzyczny to chyba nic innego nie mamy do zaproponowania. A jest przecież inaczej, byłoby kogo posłać aby nie zbłaźnił się i nie skompromitował w oczach Europy.

No coż...widocznie ludzie, którzy zdecydowali o ponownym wyborze tego bezguścia i antytalencia to takie same darmozjady bez krzty przyzwoitości.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaggoT



Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 56

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi pasuje, że Lordi wygrał Smile To było o wiele lepsze od 'pana w zielonych włosach'... Było tyle innych zespołów, które mogliśmy posłać na Eurowizje... Ale oczywiście znów musieliśmy się ośmieszyć przed całą Europą; no a jak :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka