Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukamy Grajków Na Wesele

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wowo24



Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 96
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 4:22 pm    Temat postu: Szukamy Grajków Na Wesele Odpowiedz z cytatem

Prosze o jakiekolwiek namiary na zespoly muzyczne ktore mozecie szczegolnie polecic !!!
Z gory dzieki!
Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
rafus



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 46
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 4:54 pm    Temat postu: ;] Odpowiedz z cytatem

Nie jetsem grajkiem ale chetnie zabawiłbym sie na weselu..pojadł, popił i potanczył;];] Gratuluje wam;] Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotnir



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja szukalem grajków na wesele to zajelo mi troche czasu. W ogole wszyscy maja juz zajete terminy na najblizszy rok ale mi sie udalo znalezc. Zycze ci powodzenia bo to prawdziwa makabra znalezc zespol.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna-maria



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 37
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 2:43 pm    Temat postu: szukam grajków na wesele Odpowiedz z cytatem

Witaj znam kapelę godną polecenia tylkonie jestem pewna czy oni mają jeszcze jakikolwiek wolny termin na przeszły rok. Jednak musisz spróbować skontaktować się z szefem tego zespołu. A teraz do rzeczy jest to zespół muzyczny BOSS - jednak znany jako zespół Pana Krzysztofa Skowrońskiego grają na żywo i co najważniejsze pełny skład zespołu gitara klawisze perkusja. Wiem że rozrywanym zespołem i każdy kto dowiaduje się że na weselu bądż studniówce będzie grał zespół BOSS to już wiadomo że będzie fantastyczna zabawa. Jeśli interesuje Cię kontakt do tego zespołu to daj znać. Pozdrawiam. Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juta669



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 76
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko koniecznie zaznacz w umowie ze nie wolno im pic... Zebyś sie nie obudził/ła z reką w nocniku Smile
_________________
Wszystko na co mam ochotę jest nielegalne, nieetyczne albo tuczące...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna-maria



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 37
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 5:36 pm    Temat postu: szukam grajków na wesele Odpowiedz z cytatem

witam zapewniam Cie że istnieją jeszcze zepoły które grając na weselu zachowują profesjonalizm. Przykro mi że miałaś takie złe doświadczenia z pijanymi grajkami. Ale sposób na to jest jeden aby nie obudzić się jak to nazwałaś z ręką w nocniku- poprostu opinie innych. To chyba najlepsza rekomendacja. A na przyszłośc chyba nie można wszystkich grajków weselnych wkładać do jednego worka. Pozdrawaim Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juta669



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 76
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie zaufałam opiniom innych ludzi Smile Drugi raz tak nie zrobie Smile
_________________
Wszystko na co mam ochotę jest nielegalne, nieetyczne albo tuczące...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka