Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Knurowska brygada zwalcza zło w Polsce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aneta Nowak

PostWysłany: Sob Paź 15, 2016 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odpuszczam!

Pomimo tego, że z początkiem kwietnia br. wycofałam się ze sprawy dotyczącej poszukiwań zaginionego 76-letniego Romana Leśniak z Knurowa, ponieważ o to zawnioskował zgłaszający zaginięcie w organach ścigania, to nie zaprzestałam czynności odnośnie tego tematu.

Cały czas działałam, ale nieoficjalnie...

Było trudniej, ale w międzyczasie zebrałam trochę informacji, które na bieżąco przekazywałam do knurowskiego Komisariatu Policji.

W sprawę zaangażowała się TVP – Program Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie – za zgodą żony zaginionego. 13 października kręcony był reportaż i odbyło się przeczesywanie terenu. W wymienionych działaniach również uczestniczyłam.

Odcinek zostanie opublikowany pod koniec października lub z początkiem listopada. O konkretnym terminie poinformuję.

Zaginiony nadal nie został odnaleziony. Jeśli ktoś wie o jego losach i/lub miejscu pobytu, proszę o info!

www.damka.biz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
Plumowski

PostWysłany: Sob Paź 15, 2016 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aneta Nowak napisał:
. No i wpływają nowe sprawy, także byle do przodu Smile

Najważniejsze, że nie dokładasz do interesu.
Złośliwościami się nie przejmuj.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aneta Nowak

PostWysłany: Sro Paź 19, 2016 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plumowski napisał:
Aneta Nowak napisał:
. No i wpływają nowe sprawy, także byle do przodu Smile

Najważniejsze, że nie dokładasz do interesu.
Złośliwościami się nie przejmuj.

dzięki!!! Wave

www.damka.biz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aneta Nowak

PostWysłany: Sro Paź 19, 2016 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W najbliższy piątek, tj. 21 października, o godzinie 15.20 na antenie TVP 1 zostanie opublikowany reportaż o zaginionym 76-letnim Romanie Leśniak z Knurowa w programie Ktokolwiek widział ktokolwiek wie.

Zapraszam przed ekrany TV.

A później będzie dostępny w internecie link do materiału.

www.damka.biz
Powrót do góry
Aneta Nowak

PostWysłany: Sob Paź 22, 2016 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reportaż – przygotowany przez redakcję programu Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie – o zaginionym 76-letnim Romanie Leśniak z Knurowa jest dostępny pod linkiem: http://vod.tvp.pl/27161858/21102016 (od minuty 14:50).

www.damka.biz
Powrót do góry
akin

PostWysłany: Sob Paź 22, 2016 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg zasad pisowni nazwiska w języku polskim się odmienia... to po pierwsze

a po drugie... od lutego jak pan zaginął... super postęp w sprawie. Przykre
Powrót do góry
Xander_cage

PostWysłany: Nie Paź 23, 2016 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akin napisał:
wg zasad pisowni nazwiska w języku polskim się odmienia... to po pierwsze

a po drugie... od lutego jak pan zaginął... super postęp w sprawie. Przykre

Przykre to jest to, że nie mając pojęcia o tej robocie bezpodstawnie krytykujesz. Poza Tym nadal nie rozumiem cóż takiego Aneta zrobiła, że za każdym razem gdy tylko coś napisze o działalności "Damki" wylewa się na nią fala krytyki... Czyżby zazdrość?

Pozdrawiam
Xander

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
akin

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie krytykuje Anety, bo nie tylko ona szuka tego pana... ten post tyczy się również policji... jest to odpowiedz na obejrzany film. chodziło mi o to że po tylu miesiącach jaka jest szansa na znalezienie go żywego? Sad mi chodzi tylko i wyłącznie o tego zaginionego. Jak człowiek zaginie liczy się każda godzina a tu tyle miesięcy.

zazdrość? Proszę cię. Aneta poszła swoją drogą ja się realizuję w innym zawodzie i nie widzę powodów do zazdrości.

Wystarczająco jasno Ci napisałam o co mi chodziło?
Powrót do góry
krzysiu

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie nie tylko ona szuka.
Powrót do góry
Xander_cage

PostWysłany: Wto Paź 25, 2016 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akin napisał:
ja nie krytykuje Anety, bo nie tylko ona szuka tego pana... ten post tyczy się również policji... jest to odpowiedz na obejrzany film. chodziło mi o to że po tylu miesiącach jaka jest szansa na znalezienie go żywego? Sad mi chodzi tylko i wyłącznie o tego zaginionego. Jak człowiek zaginie liczy się każda godzina a tu tyle miesięcy.

zazdrość? Proszę cię. Aneta poszła swoją drogą ja się realizuję w innym zawodzie i nie widzę powodów do zazdrości.

Zgadza się. Źle odczytałem. Mnie osobiście nie dziwi, że ta sprawa ciągnie się tyle czasu. Znam przypadki, ze poszukiwana osoba odnalazła się cała i zdrowa po kilku latach.

Pozdrawiam
Xander

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
akin

PostWysłany: Wto Paź 25, 2016 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
akin napisał:

Zgadza się. Źle odczytałem. Mnie osobiście nie dziwi, że ta sprawa ciągnie się tyle czasu. Znam przypadki, ze poszukiwana osoba odnalazła się cała i zdrowa po kilku latach.

Pozdrawiam
Xander

Życzę z całego serca rodzinie tego pana aby tak się stało i tym razem.
Powrót do góry
Aneta Nowak

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@akin: odnośnie odmian nazwisk, wiem, ale nie z każdą zasadą się zgadzam, dlatego stosuję taką, a nie inną. Tak, zaginął 13 lutego br., sprawa ciągnie się jak flaki w oleju, mówiąc wprost, ale jednocześnie nie jest prosta, dlatego będąc tylko obserwatorem i nie znając szczegółów w ramach jej przebiegu, może się tak wydawać. W każdym razie od początku sprawy podejmowane są różne czynności przez różne osoby/instytucje, by odnaleźć zaginionego. Mogę tylko powiedzieć, że oficjalnie o sprawie wypowiadam się tak, jak np. w reportażu, a nieoficjalnie (bo w toku przeprowadzamy z Policją różnego rodzaju czynności poszukiwawcze, a nie o wszystkich możemy mówić głośno) mam zupełnie inny trop. Nie wiem, który trop się potwierdzi. I ja też mam nadzieję, że w końcu zaginiony się odnajdzie.

@Xander_cage: dzięki Wink

@krzysiu: owszem

Odnośnie w/w sprawy mam jeszcze pytanie do użytkowników Forum WK, pomimo upływu czasu, ale może jednak ktoś coś pamięta i w jakiś sposób mnie albo Policji przekaże info, by sprawdzić - czy ktoś widział, aby zaginiony 13 lutego po godzinie 10.00 rano wsiadał do jakiegoś pojazdu (jeśli tak, to jakiego) z przystanku autobusowego Cegielnia w Knurowie (obok byłego Pewexu, Power Play'a, Spartana) i/lub ktoś widział go w dniu zaginięcia przed południem lub trochę później, żeby wchodził ulicą Targową (obok targowiska miejskiego) na teren Kopalni Foch?

I w razie jakichkolwiek wątpliwości, żeby było jasne, nie rywalizuję z Policją a współpracuję, jednocześnie robiąc swoje.

www.damka.biz
Powrót do góry
Marro

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aneta Nowak napisał:
@akin: odnośnie odmian nazwisk, wiem, ale nie z każdą zasadą się zgadzam, dlatego stosuję taką, a nie inną.

To mnie rozbawiło - z zasadami ortografii można się nie zgadzać? Smile Zawsze miałem wrażenie, że Ci nauczyciele w szkołach to trochę jednak przewrażliwieni są Wink
Powrót do góry
szpitalniak

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aneta Nowak napisał:
@akin: odnośnie odmian nazwisk, wiem, ale nie z każdą zasadą się zgadzam, dlatego stosuję taką, a nie inną.
Ciekawe co profesor Miodek na to?
Xander_cage

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szpitalniak napisał:
Aneta Nowak napisał:
Ciekawe co profesor Miodek na to?

Profesorowie Miodek i Bralczyk mogli by się rzucać. Jest jedno ale. Bardzo często aby uniknąć przekręceń i przeinaczeń nazwisk stosuje się zasadę nieodmieniania imion i nazwisk (bardzo często się z tym spotykam i sam taką często stosuję). Dużo czytelniejszą informacją będzie podanie komunikatu w formie z nieodmienionymi imieniem, nazwiskiem i imieniem ojca lub matki.

Pozdrawiam
Xander

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

Skocz do: