Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmuszą nas do akceptowania gejów na siłę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Stanach Zjednoczonych nie wszyscy się cieszą z tęczowych zmian
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo, a myślałem, że wszyscy.
Nie wszyscy też cieszą się z zakazu segregacji rasowej.
https://ionenewsone.files.wordpress.com/2015/03/1319630.jpg

A tu coś dla wesołków, myślących, że to zabawny temat

http://polska.newsweek.pl/samobojstwo-gimnazjalisty-z-biezunia-rowiesnicy-nazywali-go-pedziem,artykuly,366078,1.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
W Stanach Zjednoczonych nie wszyscy się cieszą z tęczowych zmian

A może to te "zakompleksione indywidua" się nie cieszą?

"LOVE IS LOVE" powiedział sędzia Sadu Najwyższego USA ogłaszając swoją decyzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem za Smile

http://gif.wiocha.pl/images/b/3/b31f55af70c988cfcd8769be603096c6.gif
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opty napisał:
zonku napisał:
Zarzucałeś mi że stwierdziłem że homoseksualizm to choroba, a tak nie było. Nie doczekałem się odpowiedzi. Widać kłamałeś i nadal masz zamiar kłamać.
Nie zarzuciłem ci że "stwierdziłeś". To kłamstwo.

Mam Ci przypomnieć ten post kłamczuchu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiało, przypomnij, kłamczuchu. Napisałem, że uważasz, homoseksualizm za chorobę a nie , że stwierdziłeś , że to choroba. Domysliłem się oceniając to co piszesz o gejach, ale nigdy nie skłamałem, że to "stwierdziłeś". Ewentualnie mógłbym sie pomylić, choć nie sądzę, ale nie kłamię.

No więc jak to jest z gejami wg ciebie? Nie są chorzy? Jak tłumaczysz istnienie gejów w czasach nazizmu, kiedy trafiali za to do obozów koncentracyjnych, albo dziś w Państwie Islamskim, kiedy zabija się ich strącając z wysokich budynków? Czy to więc kwestia wolnego wyboru? Ty mógłbyś być gejem? Jeśli to wolny wybór to każdy mógłby. Jesli to nie wolny wybór, to albo oceniamy to negatywnie, więc jako chorobę albo neutralnie jak ja i wtedy chorobą to nie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opty napisał:
Śmiało, przypomnij, kłamczuchu. Napisałem, że uważasz, homoseksualizm za chorobę a nie , że stwierdziłeś , że to choroba. Domysliłem się oceniając to co piszesz o gejach, ale nigdy nie skłamałem, że to "stwierdziłeś". Ewentualnie mógłbym sie pomylić, choć nie sądzę, ale nie kłamię.


Twoje domysły są nic nie warte. Nigdzie nie stwierdziłem, a tym bardziej nie uważam że to choroba. Ty oczywiście skłamałeś i teraz wypierasz się kłamco.

@Jonas, dlatego mój post do którego się odnoszę jest dobry żeby z nim powalczyć jego własną bronią. Przy różnych tematach mówił że wszyscy kłamią a tutaj wybitnie pomawia mnie i kłamie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie kłamałem - zgadywałem. I nie powiedziałem, że to "stwierdziłeś" co mi zarzucałes. Badz precyzyjny. Jak powiedziałem, ja nie kłamię.
To, że nie powiedziałeś, że to choroba jeszcze nie znaczy, że tak nie myślisz. W dalszym ciągu jestem mocno przekonany, że ty uważasz to za chorobę. Po raz trzeci bodajże pytam więc - czym dla ciebie jest homoseksualizm?
Nigdy jeszcze nie zarzuciłem nikomu kłamstwa bez dowodów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień...

Prawda jest taka, że 90% mężczyzn miała różnego rodzaje kontakty homoseksualne, czy to w okresie nastoletnim, czy też późniejszym np. w wojsku.
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współwinnymi śmierci Dominika jest wiele osób, które nic nie zrobiły aby go wesprzeć, utemperować oprawców i zakończyć te lata przemocy rówieśniczej.


http://foch.pl/foch/1,132368,18285420,Zabojcy_Dominika_to_tez_wszyscy_ci__ktorzy_wiedzieli.html#MT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz napisał:
Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień...

Prawda jest taka, że 90% mężczyzn miała różnego rodzaje kontakty homoseksualne, czy to w okresie nastoletnim, czy też późniejszym np. w wojsku.
Nikt tu kamieniami nie rzuca no chyba, że jest tu taki jeden. Ale z tą prawdą toś odleciał i to daleko.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Pią Lip 03, 2015 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz napisał:
Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień...

Prawda jest taka, że 90% mężczyzn miała różnego rodzaje kontakty homoseksualne, czy to w okresie nastoletnim, czy też późniejszym np. w wojsku.
co ty piertolisz!!!
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Pią Lip 03, 2015 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomnę temat forum "Zmuszą nas do akceptowania gejów na siłę"


" Co pani czuje, gdy słyszy, że jest "dewiantką", "zoofilką", "pedofilką"?
..........
Przypomnijmy, że takich słów publicznie użyła gdańska radna PiS, która uczy w podstawówce historii. W jej obronie stanęli "Solidarność", partia i trzej więźniowie polityczni, zarazem byli radni PiS, którzy w liście do prezydenta Gdańska zaproponowali, by "homoparad" nie dopuszczać w okolice pomnika Poległych Stoczniowców, bo "nie o takie wartości ogólnoludzkie walczyli".

- Jak to słyszę, to przypomina mi się, że w Krakowie podobne środowiska apelowały, aby Marsz Tolerancji nie mógł przechodzić koło kościoła. Czyli w zasadzie nie wiadomo gdzie, bo to miasto stu kościołów. Nasz marsz w Gdańsku szedł obok Zieleniaka, a potem Nową Wałową, więc w ogóle nie byliśmy przy Trzech Krzyżach. Raczej chodzi o to, żebyśmy w ogóle nie szli. Poza tym, jak to nie walczyli o takie wartości? Czyżby "Solidarność" nie walczyła o to, aby żadna grupa społeczna nie uciskała innej? Żeby nikt nie był bity i prześladowany za to, kim jest i jakie ma poglądy?"




Czyż argumentacja co światlejszych uczestników tego forum, do złudzenia nie przypomina argumentacji "Solidarności" i PiSu?





"- Kiedy zapytaliśmy 11 tysięcy gejów i lesbijek w Polsce, czy w ciągu ostatnich dwóch lat doświadczyli przemocy fizycznej ze względu na swoją orientację psychoseksualną, 12 proc. odpowiedziało, że tak. Prawie połowa doznała także przemocy psychicznej - wyzwisk, obrażania, ośmieszania, pogróżek. Ale pamiętajmy, że z przemocą spotkały się tylko te osoby, o których wiedziano, że są gejami lub lesbijkami. Przecież ponad 70 proc. osób nieheteroseksualnych ukrywa swoją orientację"


Cały tekst: http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,18160686,W_Anglii_odpowiesz_za__pedala___A_u_nas__Norma.html#ixzz3eoYPKeYn

Ale was biedaków zmusza się do akceptacji gejów. Jak przykro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Pią Lip 03, 2015 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz napisał:
Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień...

Prawda jest taka, że 90% mężczyzn miała różnego rodzaje kontakty homoseksualne, czy to w okresie nastoletnim, czy też późniejszym np. w wojsku.

To że np. w bójce jeden drugiego kopną w krocze to nie znaczy żę masz to zaliczać do kontaktów homo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 03, 2015 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
To że np. w bójce jeden drugiego kopną w krocze to nie znaczy żę masz to zaliczać do kontaktów homo.

Ale Rotmistrz o tyle ma rację, że wg. badań Kinseya 37 proc. mężczyzn miało co najmniej 1 kontakt homo. A np. w okresie dorastania normą jest tzw. faza homofilna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka