Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmuszą nas do akceptowania gejów na siłę
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 1:33 pm    Temat postu: Zmuszą nas do akceptowania gejów na siłę Odpowiedz z cytatem

Ostatnie wydarzenia zmuszają mnie - osobę względnie tolerancyjną do wydania krzyku sprzeciwu a, że tylko w paru forach mogę coś od siebie napisać plus prezentowanie swojego stanowiska wśród znajomych to jet to krzyk zbyt cichy. Niedawno Irlandia potem USA w imię wolności zezwala na małżeństwa w obrębie jednej płci. OK nie boli mnie to, ni ziębi ni grzeje ale zaraz potem wszyscy nagle są tęczowi. Z radości, ze strachu czy po to by być trendy? Myślę, że radują się tylko geje.

Dla porządku wyjaśniam, że słowo gej wywodzi się z języka angielskiego gdzie kiedyś oznaczało człowieka beztroskiego, wesołka. Z czasem słowo to zaadaptowano by zastąpić inne wulgarne słowa określające osoby homoseksualne. Określenie gej jest stosowane wobec obu płci a nie tak jak w np. Polsce tylko wobec homoseksualnych mężczyzn. Ale to tyle dygresji.

Jestem obecnie pod wpływem serialu sense8 w reżyserii Wachowskich ze Straczyńskim do spółki. Jak same nazwiska mówią w serialu jest trochę polskich akcentów. Udało się Wachowskim zrobić dobry serial na miarę tego czego się od Nich oczekuje. Choć nawet Wachowskim zdarzają się potknięcia jak przy "Jupiter Ascending". W sense8 potknięciem może być poziom promowania gejowstwa. Choć to nie jest tylko potknięcie ale promocja porównywalna z przemocą jaką narzucą całej Europie niedługo.

Chcesz mieć lepsza pracę, ubiegać się o przyjęcie na uniwersytet będziesz musiał milczeć lub głośno wbrew sobie deklarować postawę tolerancyjną. Tak już jest na tzw. zachodzie. Jak jesteś nietolerancyjny to jesteś rugowany towarzysko czy zawodowo. Czy terror ten służy tolerancji? Jak będzie w Polsce?
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam film Gra tajemnic, historię jednego z najwybitniejszych umysłów w dziejach nauki, którego nieolerancyjne społeczeństwo doprowadziło do samobójstwa.
http://www.filmweb.pl/film/Gra+tajemnic-2014-644005
i świetny serial komediowy Nowoczesna rodzina
http://www.filmweb.pl/serial/Wsp%C3%B3%C5%82czesna+rodzina-2009-518115
Dobre lekarstwo na homofobię.

W jakiej sprawie musisz milczeć? Co chciałbys wyrazić? Moim zdaniem powinniśmy akceptować wszystkich ludzi jesli nie robią niczego złego, szczególnie jesli nie krzywdzą innych ludzi. Czy geje kogos krzywdzą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy tępienie osób które są przeciwne homosiom, to nie jest nietolerancja ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
A czy tępienie osób które są przeciwne homosiom, to nie jest nietolerancja ?

Zależy, jak są przeciwne. Jeżeli do tego stopnia, że muszą wkopać gejowi do odbytu butelkę aż pęknie (jak w FR), to tępić surowo. Jeżeli tak, że muszą obrazić, upokorzyć, wyśmiać w twarz, tępić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaczy nie mówię o przemocy, ale oni zakazując nietolerancji, sami są nietolerancyjni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
A czy tępienie osób które są przeciwne homosiom, to nie jest nietolerancja ?

W jaki sposób to "tępienie" się odbywa? Czy jaiś homofob popełnił samobójstwo prześladowany przez zwolenników tolerancji? Czy homofobów skazywano na kary więzienia, nakazywano leczenie i bito na ulicach czy traktowano z obrzydzeniem? Co sprawia że czujesz się tak krzywdzony?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
Znaczy nie mówię o przemocy, ale oni zakazując nietolerancji, sami są nietolerancyjni.

Nikt ci nie każe gejów kochać. W czym się objawia twoja nietolerancja? Czy jesli ktoś jest nietolerancyjny wobec niepełnosprawnych, kobiet czy czarnych to też to jest w porządku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat nie dotyczy gejów i ich problemów w polskim społeczeństwie bo o tym kto chce może pogadać w innym, dedykowanym wątku. Tu problem opisany przeze mnie tyczy się ograniczania wolności w imię poprawności politycznej wobec mniejszości seksualnych. Ograniczanie wolności słowa w tak drastyczny sposób gdzie awans zawodowy będzie zależał od naszej postawy wobec gejów jest tak samo szkodliwy z punktu widzenia stosunków społecznych jak i przemoc fizyczna choć oczywiście o innym ciężarze gatunkowym.

Co do przytaczanego tu filmu przez horrrnet 2 - Gra Tajemnic to nie wiem z uwagi na co został uznany główny bohater jako najwybitniejszy umysł. Każdy kto był w muzeum nauki w Londynie widział maszyny liczące nie mniej zaawansowane od tych stworzonych przez Turinga pochodzące ze wcześniejszych okresów. Oczywiście inni ze względu na to, że był gejem będą go gloryfikować nadmiernie pomijając Zygalskiego, Różyckiego, Rejewskiego bez których Turing nie skojarzyłby algorytmów z mechaniką. Ale oczywiście Anglo-Saski świat dyktuje kto jest najwybitniejszym umysłem, kto jest trendy a kto terrorystą. Są i tacy na słowiańskiej ziemi, którzy będą robić za papugi i przyczyniać się do bezmyślnego zabijania cywilizacji.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem temat "Zmuszą nas do akceptowania gejów na siłę" dotyczy gejów. Nie dotyczy tego jaki wkład maja Polacy w rozszyfrowanie Enigmy. Z twojego postu wynika że to "tępienie" polega na tym , że twój awans zawodowy zależy od postawy wobec gejów. Dośc niejasne to określenie. Na czym ta negatywna postawa miałaby polegać? Gdybyś np. w czasie pracy pluł na współpracownika bo on jest gejem to jestem za tym by cię wywalić za to z pracy, a nie tylko blokować twój awans. Czy negatywna postawa wobec kobiet , niepełnosprawnych lub czarnych też powinna być całkowicie tolerowana? Może więc byś sprecyzował na czym ta twoja negatywna postawa wobec gejów ma polegać?
O jakim "tak drastycznym ograniczeniu wolności słowa mówisz"? To znów ogólniki. Przy tak ogólnym stwierdzeniu użycie określenia "drastyczne ograniczenie" brzmi bardzo niejasno. Porównanie tego zupełnie niejasnego ograniczenia do przemocy fizycznej to już czysta propaganda.
Nie jestem fachowcem, podobnie jak ty by rozstrzygać jak wielkim umysłem był Touring. Jest to zresztą dość mało istotne i zupełnie nieweryfikowalne. Był naukowcem wybitnym i nie sposób ocenić czy to liberałowie go przeceniają czy homofobi próbują umniejszyć jego zasługi i talent. Jeśli mam się pomylić to wolę kogos przecenić niż niedocenić, szczególnie jeśli tworzone przez homofobów prawo doprowadziło go do samobójstwa. Insynuacje , że jego zasługi są przeceniane bo był gejem sa etycznie bardzo niebezpieczne.
Z tym "zabijaniem cywilizacji" to juz całkiem przesadziłeś. Cywilizacja Europy to tolerancja. Jak można utożsamiając cywilizację z prawem do wyrażania obrzydzenia wobec innych ludzi, którzy swoimi zachowaniami nie wyrządzają nikomu krzywdy. Myślisz, że w czasach kiedy w skazywano gejów na kare więzienia cywilizacja była na wyższym poziomie niż dziś kiedy odczuwasz, że zmusza się ciebie ( w sposób nawet w przybliżeniu nie tak drastyczny) do tolerowania gejów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opty napisał:
Moim zdaniem temat "Zmuszą nas do akceptowania gejów na siłę" dotyczy gejów.
To jest twoje zdanie i jak widać z historii twojej tu pisaniny pod różnymi nickami przeważnie nikt się z nim nie zgadzał.
opty napisał:
Nie dotyczy tego jaki wkład maja Polacy w rozszyfrowanie Enigmy.
Ty wywołałeś temat tego filmu więc może przestań offtopować to raz a dwa przestań za to obwiniać innych
opty napisał:
Z twojego postu wynika że to "tępienie" polega na tym , że twój awans zawodowy zależy od postawy wobec gejów. Dość niejasne to określenie.
Gdzie tak jest napisane? Mój awans zawodowy nie jest tu tematem ale może cie bardzo interesuje bo sam szans nie masz? Ja piszę o faktach ty możesz o mitach ale bez insynuacji w moim kierunku. OK?
opty napisał:
O jakim "tak drastycznym ograniczeniu wolności słowa mówisz"? To znów ogólniki. Przy tak ogólnym stwierdzeniu użycie określenia "drastyczne ograniczenie" brzmi bardzo niejasno. Porównanie tego zupełnie niejasnego ograniczenia do przemocy fizycznej to już czysta propaganda.
Ty cały czas piszesz niejasno, prowokujesz i insynuujesz. Sam jesteś tubą dla liberalnej propagandy więc najpierw zrób rozrachunek sam ze sobą potem pomagaj w tym innym.
opty napisał:
Nie jestem fachowcem, podobnie jak ty by rozstrzygać jak wielkim umysłem był Touring. Jest to zresztą dość mało istotne i zupełnie nieweryfikowalne. Był naukowcem wybitnym i nie sposób ocenić czy to liberałowie go przeceniają czy homofobi próbują umniejszyć jego zasługi i talent. Jeśli mam się pomylić to wolę kogoś przecenić niż niedocenić, szczególnie jeśli tworzone przez homofobów prawo doprowadziło go do samobójstwa.
Jak sam napisałeś wcześniej, że temat nie "dotyczy tego jaki wkład maja Polacy w rozszyfrowanie Enigmy" zatem nie dotyczy też filmu na ten temat i tej tematyki. Sam sobie przeczysz i sam nie trzymasz się tematu tego wątku. Skup się!
opty napisał:
Insynuacje , że jego zasługi są przeceniane bo był gejem sa etycznie bardzo niebezpieczne.
Etycznie bardzo niebezpieczne jest by tutaj wracać pod innym nickiem i dalej insynuować innym użytkownikom twoich chorych podejrzeń. Skoro cię wyrzucono to znaczy, że był powód. Myślę, że między innymi dlatego, że takie insynuacje wobec innych użytkowników przychodziły ci tu zbyt łatwo i nieuprawnienie.
opty napisał:
Z tym "zabijaniem cywilizacji" to już całkiem przesadziłeś. Cywilizacja Europy to tolerancja. Jak można utożsamiając cywilizację z prawem do wyrażania obrzydzenia wobec innych ludzi, którzy swoimi zachowaniami nie wyrządzają nikomu krzywdy. Myślisz, że w czasach kiedy w skazywano gejów na kare więzienia cywilizacja była na wyższym poziomie niż dziś kiedy odczuwasz, że zmusza się ciebie ( w sposób nawet w przybliżeniu nie tak drastyczny) do tolerowania gejów?

Co ma do tego co było kiedyś? Jeśli ja nikogo nie dyskryminuje ze względu na ideologię, przynależność religijną czy seksualną to mam prawo by mi nikt nie narzucał czy do czegoś zmuszał. Wobec tego protestuje i temu się sprzeciwiam i tego tyczy się ten wątek.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wujek Władek



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 78

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Homoseksualiści to niebezpieczne nacja. Dobrze wiem, że w Gliwicach raz dwójka gejów zaczęła usilnie podrywać mojego znajomego i mało brakowało, a sprawa wylądowała, by w sądzie. Większość gejów jest niebezpiecznych dla społeczeństwa sam lider zespołu Bayer Full w programie Kuby Wojewódzkiego mówił, że został, też napadnięty przy wieczornym klubie (nie był to klub dla gejów) na ekipę homoseksualistów dla i on na również niezbyt ciekawe zdanie w tej kwestii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujek Władek napisał:
Homoseksualiści to niebezpieczne nacja. Dobrze wiem, że w Gliwicach raz dwójka gejów(...)

W Gliwicach to pikuś, ale w Przyszowicach i Czerwionce są najbardziej niebezpieczni) Wszyscy faceci noszą grube kalesony na okoliczność ataku.


Ostatnio zmieniony przez secundo dnia Pon Cze 29, 2015 8:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeGolas



Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 49

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Secundo Mr. Green Mr. Green
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.

Kurt Cobain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
wujek Władek napisał:
Homoseksualiści to niebezpieczne nacja. Dobrze wiem, że w Gliwicach raz dwójka gejów(...)

W Gliwicach to pikuś, ale w Przyszowicach i Czerwionce są najbardziej niebezpieczni) Wszyscy faceci noszą grube kalesony na okoliczność ataku.
kalesony mozna sciągnąć. Najlepszą metoda to umieszczenie ciała obcego w newralgicznym miejcu. Nikt nie lubi tłoku.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cała ta sytuacja jest delikatnie mówiąc dziwna / chora / popier....
Homoseksualizm istniał, istnieje i będzie istnieć dopóki istnieje człowiek myślący.
Kiedyś homoseksualiści (geje, lesbijki) żyli w podziemiu, bojąc się napiętnowania i odrzucenia społecznego. Kiedy ich "odmienność" została w miarę zaakceptowana zaczęli domagać się wszechobecnej tolerancji czy też uprzxywilejowania ze względu na swą "odmienność". Jako, że akcja rodzi reakcję momentalnie odezwali się ludzie, którzy nie akceptują odmienności, ale siedzieli cicho aby nie naruszać panującej równowagi.
No i się zaczęło: marsz wolności kontra "prawilniaki", palenie tęczy, piętnowanie odmienności, wstawianie tęczowych fotek na FB, słowem klub wesołego szampana...
Osobiście nie jestem ani zwolennikiem, ani przeciwnikiem jednych i drugich. Staram się zachować neutralność. Jeśli homoseksualiści chcą tolerancji to niech nie zalewają całego społeczeństwa wiecznym użalaniem się nad swoją odmiennością i brakiem wobec niej tolerancji. Jeśli chcą zalegalizowania związków partnerskich - niech mają, zróbmy to z pożytkiem dla konkubinatów heteroseksualnych. Założę się, że jeśli zakończy się piętnowanie homofobii i "nietolerancji" to homofobia zniknie i pojawi się tolerancja. Jak pisałem wcześniej jestem neutralny w tej kwestii, ale moja neutralność zakończy się w momencie, w którym ktoś będzie mi na siłę narzucał swoją rację w tym temacie, czy też wpajał moim dzieciom tęczowe ideologie typu "gender" bez wcześniejszego zapytania mnie o zgodę.
Wszyscy mamy prawo do równości, wolności i spokojnej egzystencji, i żadna ze stron nie ma prawa domagać się żadnego uprzywilejowania.

Pozdrawiam
Xander

Ps. Celowo nie wspominam o prawe do wychowywania dzieci bo temat jest niemiłosiernie skomplikowany...
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka