Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmuszą nas do akceptowania gejów na siłę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
A jest to choroba ? Jak chcesz to leczyć ? elektrowstrząsami ?
Jestem podobnego zdania co Xander, rób sobie w domu co tylko chcesz, nie obchodzi mnie to. Nie lubię tylko takiego promowania na siłę. Najlepsze jest to, że tacy normalni ludzie homoseksualni nie afiszują się z tym, często nawet nie wiadomo, że dany znajomy jest innej orientacji. Czy komuś to przeszkadza ? nie.

Ja nie uważam tego za chorobę, ale zonku, tak.
Jesli napisał
zonku napisał:
Będę tolerował jak homosie same sobie "zrobią" dziecko. Póki co natura wygrywa z odmieńcami i nie dała im technicznych możliwości aby to zrobić.

to co to ma wspólnego z "robieniem tego w domu" czy "promowaniem " homoseksualizmu? Ale napisałeś, że masz takie samo zdanie jak on.
Problemem jest to, że traktuje się takich ludzi z obrzydzeniem, celem jest zwalczanie takich odczuć, a sposobem oswajanie z tą innością. Tak jak kiedyś musieliśmy oswoić się z myslą, że mieszane pary to nic złego i postulat by takie pary istniały ale nie obnosiły sie z tym, brzmiałby równie fałszywo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Opty: Bezpardonowe afisszowanie się ze swoją odmiennością, usiłowanie wprowadzenia ideologii gender, lansowanie lgbt i wreszcie wmawianie mi, że muszę to tolerować bo tak właśnie należy postąpić...

Pozdrawiam
Xander

Nie przeszkadzałoby cię gdybyś będąc w USA słyszał postulaty, by polscy imigranci nie "afiszowali się bezpardonowo" swoją polskością? W demokratycznym społeczeństwie wszelkie postawy nietolerancji wobec ludzi, którzy nie wyrządzają nikomu krzywdy powinny być zwalczane. Nikt ci nie każe zostać homoseksualistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@opty: ogólnie przyznaję Ci rację, z tym, że jednak przesada w zmienianiu stereotypów może ludzi wkurzać i czasem nawet bywa przeciwskuteczna. Czyli zamiast życzliwej empatii wyzwala agresję. Np. znam takich gejów, którzy wcale sobie nie życzą tego typu reklamy, jak na paradach i uważają też, że są normalni, bez kompleksów, więc nie jest im potrzebna jakaś specjalna gejowska duma itp. Aktywiści LGBT mają zapędy do prowokowania opinii, uprawiają chętnie taki poprawnościowy terroryzm. Nie ma chyba sensu bronić jakoś wyjątkowo tych przesadzonych zachowań, bo społeczeństwo ma też granice akceptacji czegoś, co na teraz jest obce, nowe, dziwne.
Dla mnie taki film o Turingu więcej osiąga, bo może ludziom uświadomić, ile niepotrzebnej krzywdy wyrządzano niewinnym w imię "zwalczania zboczeń".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co raz bardziej przyjacielu dyskusja zTobą zaczyna mnie irytować.
Czyli według Ciebie jeśli nie podoba mi się wszechobecne lansowanie odmienności seksualnej, ale akceptuję taki stan rzeczy (póki co nikt nie narzuca mi ideologii jaką mam się kierować i wychowywać swoje dzieci) i tak powinno się mnie napiętnować z powodu odwagi posiadania własnego poglądu na tą sprawę.

I kto tutaj jest nietolerancyjny?

Pozdrawiam
Xander

Ps. Secundo masz 100% racji Smile
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...





Ostatnio zmieniony przez Xander_cage dnia Wto Cze 30, 2015 8:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo tendencyjnie napisany artykuł. Tylko czemu kurcze nie wkomponują Mahometa w tęcze. Myślę, że by się nie obraził.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opty napisał:
Ja nie uważam tego za chorobę, ale zonku, tak.

horrnet, czytasz czasami inne posty i przetwarzasz co w nich jest napisane ? Pokaż gdzie napisałem że homo to choroba ? Zacytuj konkretny post, ale post, a nie twoją interpretację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Już to tu kiedyś pisałem. Tyłek służy do oddawania kału. Każdy kto uważa inaczej jest odmieńcem w dzisiejszych czasach i trzeba nim gardzić Wink

Taaak akceptujmy ich i pozwólmy im adoptować dzieci! Czemu nie??? Smile
Tylko potem liczcie się z konsekwencjami:

http://www.polskaniepodlegla.pl/component/k2/item/2330-para-lesbijek-faszerowala-chlopca-hormonami-zeby-zostal-dziewczyna

Takich kwiatków będzie znacznie więcej...
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wam się podoba podejście Kościoła do homo? Bo jak dla mnie to szczyt hipokryzji. Z jednej strony zrozumienie i delikatność "dla osoby", z drugiej kategoryczny zakaz seksu, bo grzeszny. No sorry, ale to mi się wydaje jakimś rodzajem tortury: zabierać człowiekowi jedną z jego najważniejszych naturalnych aktywności i udawać, że wszystko ok. Przecież jak się chłopak będzie chciał poważnie do tego zakazu stosować, to albo popadnie w chore poczucie winy albo zwariuje. I to wszystko w sytuacji, gdy mogłoby dwóch ludzi z tego typu orientacją uczciwie żyć razem i dawać sobie szczęście i jakieś spełnienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
Smile

Już to tu kiedyś pisałem. Tyłek służy do oddawania kału....

A do czego służą usta? Masz coś przeciwko seksowi oralnemu? A co z analnym wśród heteroseksualnych par? Tez zboczeńcy?
Co do załaczonej informacji to obrzydliwa propaganda. Strona americannews to jakis niedokończony pic. Jeśli ktoś tak kłamie jak polskanipodlegla.pl to nie ma sensu w ogóle tam zaglądać. Tutaj znacznie szerzej i obiektywniej przedstawiona ta historia.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2043345/The-California-boy-11-undergoing-hormone-blocking-treatment.html
To świetny sposób na rozpoznawanie która strona ma rację. Ci którzy posługują się kłamstwem jej nie maja. Zakładam, że tasknw nie był świadomy tej manipulacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
@opty: ogólnie przyznaję Ci rację, z tym, że jednak przesada w zmienianiu stereotypów może ludzi wkurzać i czasem nawet bywa przeciwskuteczna. Czyli zamiast życzliwej empatii wyzwala agresję. Np. znam takich gejów, którzy wcale sobie nie życzą tego typu reklamy, jak na paradach i uważają też, że są normalni, bez kompleksów, więc nie jest im potrzebna jakaś specjalna gejowska duma itp. Aktywiści LGBT mają zapędy do prowokowania opinii, uprawiają chętnie taki poprawnościowy terroryzm. Nie ma chyba sensu bronić jakoś wyjątkowo tych przesadzonych zachowań, bo społeczeństwo ma też granice akceptacji czegoś, co na teraz jest obce, nowe, dziwne.
Dla mnie taki film o Turingu więcej osiąga, bo może ludziom uświadomić, ile niepotrzebnej krzywdy wyrządzano niewinnym w imię "zwalczania zboczeń".

W filmie "Selma" używaja podobnych argumentów. Martin Luter King miał jednak inne zdanie i organizował marsze mimo narażania ludzi na ciężkie pobicia. Historia pokazała, że miał rację. Zachód już to przeszedł, teraz pora na nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opty napisał:
Martin Luter King miał jednak inne zdanie(...)

MLK nie był gejem, nie wyzwalał homo, nie woził się na platformie w damskich ciuchach z piórami. Nawiasem: skąd w ogóle pomysł, że transwestyci mają być ikonami gejów?
Podobieństwo, że tam i tu broniona jest uciskana mniejszość, nie oznacza, że metody muszą być identyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ami



Dołączył: 26 Lut 2011
Posty: 677

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Secundo Nie bardzo wiem dlaczego wypowiadasz się w odniesieniu do Kościoła i nawet nie wiem czy jest za czy przeciw. Niemniej jednak najogólniej rzecz ujmując Kościół potępia zło czynione przez człowieka a nie samego człowieka, ocenia jego postępowanie nie jego samego to tak najogólniej więcej choćby tu http://zapytaj.wiara.pl/pytanie/pokaz/aeec0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
A jak wam się podoba podejście Kościoła do homo? Bo jak dla mnie to szczyt hipokryzji.
To Himalaje hipokryzji biorąc pod uwagę lobby gejowskie w Watykanie jak i w naszym episkopacie. Tylko z uwagi na ten stan geje powinni siedziec cicho bo jak tak dalej będą zwalczać KK to biorąc pod uwagę wrogów Kościoła wewnątrz i z zewnątrz może dojść do tego co dzieje się na zachodzie. Tam na duchowej pustyni wyrasta nowa/stara religia. A w szariacie gejów traktuje się tak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3108860/Gripped-ankles-man-held-100ft-drop-bloodthirsty-crowd-wait-watch-dropped-death-ISIS-executioner-hope-survive-finish-off.html
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ami napisał:
@Secundo Nie bardzo wiem dlaczego wypowiadasz się w odniesieniu do Kościoła i nawet nie wiem czy jest za czy przeciw. Niemniej jednak najogólniej rzecz ujmując Kościół potępia zło czynione przez człowieka a nie samego człowieka, ocenia jego postępowanie nie jego samego to tak najogólniej więcej choćby tu http://zapytaj.wiara.pl/pytanie/pokaz/aeec0

Dlatego, że wydaje mi się to ważne, gdy 90 proc. gejów należy do KK. Ja znam doktrynę i katechizm, tym bardziej ten sposób stawiania problemu mnie intryguje. Bo myślę, że jest ogromny fałsz w komunikacie "jesteś dobry, Bóg kocha cię takim, jakim Cię stworzył", kiedy jednocześnie mówi się temu samemu człowiekowi "ale twoje najgłębsze pragnienia, twoje szczęście, miłość i emocje są bardzo złe, grzeszne, zostaniesz potępiony, jeśli ich nie stłumisz". Wydaje mi się to stwarzaniem straszliwych konfliktów i wprost produkowaniem bardzo chorych osobowości!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
secundo napisał:
A jak wam się podoba podejście Kościoła do homo? Bo jak dla mnie to szczyt hipokryzji.
To Himalaje hipokryzji biorąc pod uwagę lobby gejowskie w Watykanie jak i w naszym episkopacie. Tylko z uwagi na ten stan geje powinni siedziec cicho bo jak tak dalej będą zwalczać KK to biorąc pod uwagę wrogów Kościoła wewnątrz i z zewnątrz może dojść do tego co dzieje się na zachodzie. Tam na duchowej pustyni wyrasta nowa/stara religia. A w szariacie gejów traktuje się tak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3108860/Gripped-ankles-man-held-100ft-drop-bloodthirsty-crowd-wait-watch-dropped-death-ISIS-executioner-hope-survive-finish-off.html

Brzmi to tak jakbyś żonie też mówł, że powinna siedzieć cicho kiedy czasem ją zlejesz, bo w szariacie będzie miała dużo mniej do powiedzenia i będziesz mógł ją bić prawie bezkarnie. Oczywiście nie sugeruję, że bijesz żonę, ale wskazuję na sposób argumentacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka