Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Karuzela się zaczyna
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
staszek nowak



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 11:38 am    Temat postu: Karuzela się zaczyna Odpowiedz z cytatem

Jeszcze ponad rok do wyborów a kampania prawie w pełni
Mówi się iż pan Rams będzie startował z list Moja Gmina Nasz Powiat , ważne jest również powiekszające się z dnia na dzień stowarzyszenie Ruch Samorządowy Zgoda i Przyszłość.
Kto będzie aspirował do funkcji w Radzie Powiatu
Kto będzie startował na funkcję Prezydenta Knurowa ?
Adam Rams , Michał Nieszporek a może Ewa Jurczyga?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Szczypka mam nadzieję ze będzie kandydował na fotel prezydenta wielki szacunek dla tego Pana za to co zrobił dla Knurowa
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smar



Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 66

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje że kariera Pana Ramsa dobiegnie końca. Niestety wypalił sie już co widać po tym , iż od czasu oddania basenu do użytku nie było zadnej powaznej inicjatywy.

Pan Szczypka nie nadaje sie na lidera i samodzielnego polityka kierujacego miastem. To raczej ktoś kto jest ciągle numerem dwa, jako zaplecze( i jako wiceprezydent i jako starosta kiedy pełnił rolę służebna do kaprysów Pana Ramsa).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 10:01 pm    Temat postu: Re: Karuzela się zaczyna Odpowiedz z cytatem

staszek nowak napisał:

Kto będzie startował na funkcję Prezydenta Knurowa ?



Ja.
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smar



Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 66

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przynajmniej człowiek ze świezym spojrzeniem:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 10:30 pm    Temat postu: Re: Karuzela się zaczyna Odpowiedz z cytatem

Plumowski napisał:
Ja.
A jeżeli wygrasz to będziesz jeszcze o nas pamiętał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 10:33 pm    Temat postu: Re: Karuzela się zaczyna Odpowiedz z cytatem

Yo! Gotti napisał:
Plumowski napisał:
Ja.
A jeżeli wygrasz to będziesz jeszcze o nas pamiętał?


Oczywiście.
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 10:43 pm    Temat postu: Re: Karuzela się zaczyna Odpowiedz z cytatem

Plumowski napisał:
Yo! Gotti napisał:
Plumowski napisał:
Ja.
A jeżeli wygrasz to będziesz jeszcze o nas pamiętał?


Oczywiście.

Może jakieś etaty dla forumowiczów? Mr. Green
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 10:51 pm    Temat postu: Re: Karuzela się zaczyna Odpowiedz z cytatem

LeBoucher napisał:
Plumowski napisał:
Yo! Gotti napisał:
Plumowski napisał:
Ja.
A jeżeli wygrasz to będziesz jeszcze o nas pamiętał?


Oczywiście.

Może jakieś etaty dla forumowiczów? Mr. Green


Żeby opozycja miała na mnie haka?
Nie da rady.
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mixer



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 74

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 10:53 pm    Temat postu: Re: Karuzela się zaczyna Odpowiedz z cytatem

staszek nowak napisał:
Mówi się iż pan Rams będzie startował z list Moja Gmina Nasz Powiat


A kto tak mówi? Ploty lub prowokacja!? Przeciez ten komitet wyborczy MGNP to przeciwnicy polityczni (na miare lokalną) ugrupowania prezydenta Ramsa.

staszek nowak napisał:
ważne jest również powiekszające się z dnia na dzień stowarzyszenie Ruch Samorządowy Zgoda i Przyszłość.


A co to za nowy twór?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 10:55 pm    Temat postu: Re: Karuzela się zaczyna Odpowiedz z cytatem

LeBoucher napisał:
Może jakieś etaty dla forumowiczów? Mr. Green
O O O już się rzucają na posadki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gemis



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 274
Skąd: Knurów ul.Łokietka

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale przynajmniej kontakt bezpośredni z władzami już by jakiś był Wink. Jesteśmy w końcu już jakąś grupą reprezentatywną. Smile Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej zawsze mnie śmieszą nazwy tych "nowych" ugrupowań. Fora i platformy samorządowe mogłyby zamiast górnolotnych słów posługiwać się dla jasności np. inicjałami czy imionami hersztów. Np. zamiast powiedzmy "Wspólna Przyszłość" byłoby "Edek wspólnie ze spółdzielnią". Zamiast "Forum Samorządowe Ziemi Jakiejśtam" - "Banda Karola". Zamiast "Pomyślność i zgoda" - "Edgar i doktory po władzę" czy "Oleś i ryle" (zbieżność imion i konfiguracji jest przypadkowa).
Bezcenne byłyby też warianty opisowo-hsitoryczne, np.: "Piąta wolta Mariana i podkupieni Mietka" albo "Siedemnasty raz Eugenii - razem przeciw Józkowi".
Im bardziej górnolotne zwroty, tym u mnie większa podejrzliwość, że inicjatorom chodzi o to, co zwykle: kasiorę i stołki i jeszcze raz kasiorę i stołki.
Dlatego gdyby cudem jakieś nowe ugrupowanie samorządowe miało odwagę nazwać się np. "Wacek do korytka" albo "Piotrusia jeszcze nie było", widziałbym w tym geście istotny przełom w demokracji lokalnej;)
Ps. Proszę nie obrażać się, jeśli któryś z kandydatów ma jeszcze ideały i czyste intencje. Wierzę, że tacy ludzie ciągle startują, ale wiem też, że są systematycznie wycinani w wyborach. Większość woli głosować na kłamstwa i frazesy, a uczciwe diagnozy na sztandarach wyglądają dużo mniej atrakcyjnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pikolo



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 293

PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy czasem nasz stary kolego od "krucjat " nie startuje? Bo jeżeli tak to się chyba przejdę na wybory. Chyba każdy będzie lepszy niż on. Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smar napisał:
Mam nadzieje że kariera Pana Ramsa dobiegnie końca. Niestety wypalił sie już co widać po tym , iż od czasu oddania basenu do użytku nie było zadnej powaznej inicjatywy.

A w Przeglądzie każdy by się chciał pokazywać, ale do pracy Pana Ramsa także nie ma większych zastrzeżeń. Swoją kadencją zmienił obilcze Knurowa, inwestując, remontując, modernizując ważne miejsca w mieście. Są także kontrowersyjne zapowiedzi jak np. Likwidacja stadionu Miejskiego. ogólnie Pan Rams jest jednym z najlepszych którzy mieli okazje stać na czele naszego miasta i za to Jemu chwała Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup

smar napisał:
Pan Szczypka nie nadaje sie na lidera i samodzielnego polityka kierujacego miastem. To raczej ktoś kto jest ciągle numerem dwa, jako zaplecze( i jako wiceprezydent i jako starosta kiedy pełnił rolę służebna do kaprysów Pana Ramsa).

Właśnie tym bardziej się nadaje, jeśli nie będzie już postacią drugoplanową, pomoże mu to rozwinąć skrzydła.
Mam bardzo duży szacunek dla Pana Szczypki i mam nadzieję ze przystąpi do wyborów.

Mamy nadzieję Panie Plumowski ze będziemy jednymi z pierwszych którzy dowiedzą się jaki Pan ma plan na przyszłość dla naszego miasta Smile
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka