Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nocne wilki czyli swołocz jedzie przez Polskę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto kolejna relacja potwierdzająca smutna prawdę, że Rosjanie nie umieją zachować się normalnie z poszanowaniem lokalnego prawa poza granicami swojego kraju.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
jacekgliwice



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 233
Skąd: knurów / zabrze

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestes kolejnym pokrzywdzonym z antyrosyjską fobią?
_________________
pasja życia - kompleks RIESE

http://pl.wikipedia.org/wiki/Riese
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwiń swoją myśl panie Jacku bo skróty myślowe można różnie interpretować. Moge tutaj i na teraz zostawić Cię z hipotezą, że rośnie zagrożenie atakiem Rosji na Polske a kolejna hipoteza, która jest powiązana z innymi wątkami tutaj jest taka, że: NATO nam nie pomoże. To tyle na razie czekam na pana rozwinięcie. Chętnie się odniose. Pozdrawiam
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacekgliwice



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 233
Skąd: knurów / zabrze

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakies dowody na to zagrożenie... ?

Przepraszam, w hotelu jestem, nie mam ochoty klasc się na cudzej wykladzinie podlogowej.
A jest to niezbędne by dostosowac sie do poziomu tej dyskusji.
Bez odbioru.
_________________
pasja życia - kompleks RIESE

http://pl.wikipedia.org/wiki/Riese
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze, że najlepiej obrażać kiedy grzecznie proszę o rzeczową dyskusję. Kiedy się nie ma argumentów to najlepiej palnąć coś o podłogach. Raczej nie porozmawiamy bo ja stoję na podłodze twardo a Ty leżysz a zdaje Ci się co innego.

Jesteś kolejnym dziś już drugim forumowiczem, który mnie obraża bez wyraźnego powodu. Nigdy z ani jednym w jakąkolwiek interakcję na tym forum nie wszedłem. Nie wierze w przypadki. Każdy zbierze to co zasiał.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacekgliwice napisał:
Jakies dowody na to zagrożenie... ?

Przepraszam, w hotelu jestem, nie mam ochoty klasc się na cudzej wykladzinie podlogowej.
A jest to niezbędne by dostosowac sie do poziomu tej dyskusji.
Bez odbioru.


... odnosząc się do Pana kolejnej wypowiedzi w stosunku do bardzo konkretnego forumowicza Jonasa to również to samo można napisać w Pana stronę.

A więc napiszę:

Jakim to ignorantem lub też zwyczajnym poczciwym głupcem należy być nie dostrzegać agresywnej polityki Rosji w stosunku do Polski.

Ich zakłamanej fałszywej antypolskiej propagandy.
Ich bardzo dyskryminujących zachowań w stosunku do nas itd.

W sieci ( każdy średnio inteligentny człowiek znajdzie je bez trudu - ew. chętnie pomogę ) znajdzie wiele niezależnych ( czyli nie polskich ) dokumentów ( filmów, nie mam na myśli plików ) , które przedstawiają pełny obraz rosyjskiej polityki od tyłu ( czytaj od zaplecza Wink )

Ich powiązania z mafią, ich dwulicowość, powiedziałbym nawet barbarzyństwo itd.

Polecam nawet posłuchać radia Sputnik ( nadaje z Warszawy w audycji w radiu Hobby ). Po kilku audycjach wyraźnie można dostrzec, że istnieje ICH PRAWDA i prawda ZACHODNIA.

Ich wszystkie wypowiedzi i zachowania wskazują na kompletny brak szacunku do nas. A kilka gestów wykonanych przed fotoreporterami to czysta kurtuazja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pią Maj 08, 2015 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nocne wilkił żyli hołd żołnierzom poległym w drugiej wojnie światowej dziś tj 8/05/2015 w Berlinie. 70 lat temu przodkowie owych nie mieli raczej powodów do dumy.
Cały świat miał zobaczyć, że sztandar zwycięstwa zatknęła na gmachu Reichstagu ręka radzieckiego żołnierza. Ale najpierw z przegubu tej ręki trzeba było wymazać "zdobyte" w Berlinie zegarki.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka