Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nocne wilki czyli swołocz jedzie przez Polskę
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 8:29 pm    Temat postu: Nocne wilki czyli swołocz jedzie przez Polskę Odpowiedz z cytatem

Sympatyzujący z Władimirem Putinem gang motocyklowy "Nocne wilki" chce w szczególny sposób uczcić 70. rocznicę zwycięstwa ZSRR nad Niemcami. Motocykliści planują przejechać 6 tys. km. - z Moskwy do Berlina. Mają również zamiar przemknąć przez Polskę.
W związku z tym moja propozycja przyjęcia tych "gości" jest taka:
1.Drobiazgowa odprawa na granicy ze sprawdzeniem czy nie maja narkotyków czy innych podejrzanych substancji, broni palnej, mundurów ze sklepu sportowego lub militarnego, emblematów zakazanych w Polsce a nawiązujące do ZSRR. Oczywiście sprawdzić wizy i sprawność pojazdów, na których będą jeździć - razem kilka godzin
2.Kontrole drogowe co np. 50 km ze sprawdzaniem stanu technicznego maszyn, trzeźwości, czy nie przebierają się za "zielone ludziki" czy nie próbują gwałcić jak ich ojcowie.
3.Fotoradary w każdym kuble na śmieci w każdych zaroślach a mandaty uiszczane od razu tylko w naszej walucie. Płatności muszą uiszczać w pozie klęczącej a oczy mają wyrażać głęboką pokorę coś na styl kota ze Shreka.
4.Kontrola nad miejscami nocowania i postojów a zwłaszcza czy nie kradną i nie zaśmiecają i nie piją wódki, spirytusu, wody brzozowej czy denaturatu.
5.Szczegółowe zaznajomienie się z kulturą i dobrymi obyczajami kraju przyjmującego z uwzględnieniem szlaków śmierci NKWD jako obowiązkowe lekcje poglądowe uzupełniające tę wycieczkę krajoznawczą.
6.Czołgów niet!
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
abc



Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 201

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez Knurów nie jadą więc w czym problem Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LwG
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2015 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś 5 rocznica katastrofy. Nie wypada o tym nie wspomnieć także i przy tym wątku... Mam mieszane uczucia z przewagą tych samozachowawczych wobec tego przejazdu. Każdy wie czym zakończył się ten marsz czerwonej armii przez część Europy. Ale w Rosji nie chcą tego zrozumieć i nie wiem jakie argumenty musiałby paść aby tamta strona zaczęła choć trochę rozumieć co narobili ich "wyzwoliciele".
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2015 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Polska popełni błąd i wpuści ich przez granicę, musieliby jechać w silnym policyjnym konwoju, żeby dotrzeć w całości do Niemiec. A ja nie mam ochoty płacić polskim policjantom za ochranianie motocyklowej bojówki Putina.
Jeżeli to ma być masowy zorganizowany przejazd z pewnością wymaga odpowiednich uzgodnień. Polska nie powinna wydać zgody na manifestację postsowieckiego nacjonalizmu, poza tym czołowe postaci przejazdu z powodzeniem można uznać za osoby niepożądane w RP (za zachowania przy aneksji Krymu).
Polska ma świetne alibi, bo wcześniej odmówiła zgody na rajd rowerowy szlakami Bandery.
Jeżeli putlerowcom tak bardzo zależy, żeby dojechać do Berlina, mogą sobie wykupić prom morski albo powietrzny, który ich tam dowiezie bez gwałcenia polskiej wrażliwości i wartości, które na tej ziemi obowiązują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2015 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://naforum.zapodaj.net/82438ca92c5a.jpg.html
http://naforum.zapodaj.net/7a8efa2d635e.jpg.html
http://naforum.zapodaj.net/8a7cd3575270.jpg.html
MY NA NICH POCZEKAMY Shame on you
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2015 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robi się nieprzyjemnie bo lider tych pachołków Putina nie przebiera w słowach by nas sprowokować. Myślę, że jego słowa: "...jednak to nie do nich jedziemy w gości (do Polski przyp. moje), naszym punktem docelowym jest Berlin. Jaka będzie akcja przeciwko nam, taka będzie reakcja z naszej strony. Nie zrezygnujemy z naszej akcji." są celową prowokacją Polaków i traktowaniem ich jako kraju o małym znaczeniu jeśli w ogóle podmiotu praw międzynarodowych. Wcześniej żądali eksterytorialnej linii kolejowej do Kaliningradu (jak niegdyś Niemcy autostrady do Prus) a teraz ich przejazd mamy tak samo traktować jako ich prawo do jazdy jak chcą i na jakich warunkach chcą. Zero szacunku do kraju przez który przejeżdżają i praw jego. Więc lepiej aby Polskę w jakiś sposób sobie ominęli. Może transport lotniczy??? Ale to oczywiście nie nasz ale ich problem.

Pamiętam, że kiedyś jak bywałem w Krakowie to większość Rosjan by zapytać gdzie są i gdzie znajduje się ich punkt docelowy pytało się w swoim języku, nawet nie zapytali wcześniej czy rosyjski znam od razu mnie pytając po ichniemu. Pamiętałem ten język na tyle by takim odpowiedzieć ale ze względu na ich brak kultury nie raz okazało się, że polski rozumieją a i stawiać pytania nagle się po polsku nauczyli. Wot sabaki.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2015 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram Twój głos, Jonas. (Nawet z przyjemnością zauważam, że się często ostatnio zgadzamy;) A propos Rosjan chciałbym tylko koniecznie dorzucić, że Rosjanie SĄ RÓŻNI. Staram się z nimi jak najczęściej kontaktować w necie, znam wielu i zauważam, że oprócz tzw. waty (betonu, który stanowi tam większość, nie ma informacji o świecie, bezkrytycznie popiera Putina i hołduje retoryce neoimperialnej) jest tam mnóstwo fajnych młodych ludzi, którzy wyraźnie dystansują się od kursu Kremla. Jasne, że żadna to opozycja, ale wyczuwam, że np. wstydzą się swojego państwa, unikają tematu, mówią np. "mam w d... czyj jest Krym", a w Rosji już nawet to, że wyraźnie nie popiera się wodza, jest jakąś manifestacją).
Niestety nie brakuje tam absolutnych chamów, którzy np. nie mają zamiaru uczyć się angielskiego i jadą na forach po rosyjsku, tak jak opisałeś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2015 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Popieram Twój głos, Jonas. (Nawet z przyjemnością zauważam, że się często ostatnio zgadzamy;)
Można się nie zgadzać a też jest przyjemnie jeśli szacun pozostaje. Wink
secundo napisał:
A propos Rosjan chciałbym tylko koniecznie dorzucić, że Rosjanie SĄ RÓŻNI. Staram się z nimi jak najczęściej kontaktować w necie, znam wielu i zauważam, że oprócz tzw. waty (betonu, który stanowi tam większość, nie ma informacji o świecie, bezkrytycznie popiera Putina i hołduje retoryce neoimperialnej) jest tam mnóstwo fajnych młodych ludzi, którzy wyraźnie dystansują się od kursu Kremla. Jasne, że żadna to opozycja, ale wyczuwam, że np. wstydzą się swojego państwa, unikają tematu, mówią np. "mam w d... czyj jest Krym", a w Rosji już nawet to, że wyraźnie nie popiera się wodza, jest jakąś manifestacją).
Niestety nie brakuje tam absolutnych chamów, którzy np. nie mają zamiaru uczyć się angielskiego i jadą na forach po rosyjsku, tak jak opisałeś.


Rosjanie tak jak my są Słowianami i widzę więcej między nami wspólnego niż odwrotnie. Obawiam się tego, że jak w portalach internetowych głośno o tym trąbią to znaczy, że komuś bardzo zależy na podgrzaniu atmosfery. Oczywiście koledzy Putina też dostaną odpowiednie wytyczne a nawet na bieżąco będą w kontakcie ze sterującymi tą akcją. Jak dojdzie do rozróby to na dzień dzisiejszy (o ile ktoś nie wypracuje "metodyki" na tą specjalną okazję) żaden policjant w Polsce nie podejmie interwencji. Będą dzwonić do komendanta wojewódzkiego z prośbą o instrukcję a ten będzie dzwonił do głównej a komenda główna do MSW i MSZ zanim ktoś coś zrobi. W tym czasie ktoś może oberwać a w razie czego ofiary zostaną przemilczane jak poszkodowani w wypadkach drogowych z udziałem BOR. Oczywiście cały mechanizm będzie filmowany i monitorowany (Ruscy od dawna nas podsł***ą) by wiedzieć jaki podjąć następny krok w celu destabilizacji. Oczywiście jeśli policja zachowa się zbyt agresywnie to też nikt okazji do robienia zdjęć nie przepuści. Do zajęcia Krymu nie potrzebowali aż takiej prowokacji a tutaj napaść na "pokojowy" przejazd motocyklistów może być następną radiostacją gliwicką.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abc



Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 201

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2015 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do tego trochę inaczej podchodzę. Póki co my też jeździmy tam np rajd Katyński. Może nie słyszałem ale nie pamiętam żeby jakieś incydenty były. Wg mnie niepotrzebnie to rozdmuchano, przejechali by i tyle byśmy ich widzieli, a tak narobiliśmy im darmową reklamę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2015 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abc napisał:
Ja do tego trochę inaczej podchodzę. Póki co my też jeździmy tam np rajd Katyński. Może nie słyszałem ale nie pamiętam żeby jakieś incydenty były. Wg mnie niepotrzebnie to rozdmuchano, przejechali by i tyle byśmy ich widzieli, a tak narobiliśmy im darmową reklamę.
tu reklama im nie jest potrzebna. Rajd katyński to nie rajd nacjonalistów bynajmniej nie tego sortu jacy tutaj przybędą.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2015 9:21 pm    Temat postu: Re: Nocne wilki czyli szwołocz jedzie przez Polskę Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
gang-motocyklowy...przejedzie-przez-polske"Nocne wilki" chce w szczególny sposób uczcić 70. rocznicę zwycięstwa ZSRR nad Niemcami.

Chętnie bym dołączył
Szerokości życzę Wilkom Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2015 9:44 pm    Temat postu: Re: Nocne wilki czyli szwołocz jedzie przez Polskę Odpowiedz z cytatem

cichy napisał:
Jonas napisał:
gang-motocyklowy...przejedzie-przez-polske"Nocne wilki" chce w szczególny sposób uczcić 70. rocznicę zwycięstwa ZSRR nad Niemcami.

Chętnie bym dołączył
Szerokości życzę Wilkom Thumbsup
Idea niezgorsza tylko, że marsz przez Polskę był okupiony gwałtami i morderstwami i jakoś im się zasiedziało u nas mimo, że nikt ich o to nie prosił. Czy to dla Ciebie nieistotne?

Co do rajdu to jak już mają się pojawić to przynajmniej niech kaczkę z Moskwy wezmą. A przy okazji może i Częstochowę odwiedzą.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2015 10:31 pm    Temat postu: Re: Nocne wilki czyli szwołocz jedzie przez Polskę Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
Idea niezgorsza tylko, że marsz przez Polskę był okupiony gwałtami i morderstwami i jakoś im się zasiedziało u nas mimo, że nikt ich o to nie prosił. Czy to dla Ciebie nieistotne?

Jest to dla mnie bardzo istotne i ubolewam nad tym, aby się nigdy nie powtórzyło. Przyglądając się polityce sekty pis zdaje się że to nieuniknione, drapanie drapanie DRAPANIE strupów dotyczy to również oszustów z PO doprowadzi do powtórki z historii.
Ale polityka nie może być ponad pasją ludzi, którzy w siodle motocykla chcą coś robić, udowodnić, zmienić RESPECT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2015 11:05 pm    Temat postu: Re: Nocne wilki czyli szwołocz jedzie przez Polskę Odpowiedz z cytatem

W ogóle nie chodzi o uczczenie zwycięstwa nad faszyzmem. (Tego nie da się zrobić w najbardziej faszystowskim dziś państwie Europy!). Rocznica to pretekst, żeby zaszantażować kilka krajów UE (Polska, Czechy, Niemcy) plus Austrię. Liderzy moskiewskich bajkerów są normalnymi agentami FSB, mają zakaz wjazdu w ramach sankcji za to, co robili na Krymie. Jeżeli tak im koniecznie zależy, żeby wjechać, to znaczy że szykują prowokację.
Tak samo jak Jonas przeczuwam scenariusz wielkiego międzynarodowego skandalu: któryś z nich oberwie, zostanie ranny, zginie. I wtedy Rosja rozpęta paneuropejską histerię przeciw Polsce.
Ale nawet jeżeli rozsypiemy im pod koła płatki róż, to ten scenariusz zostanie przeprowadzony a ich opinia publiczna dowie się tylko tego, co zmanipulują im kremlowskie media.
Już teraz na ruskich forach roi się od postów, że skoro pszeki nie chcą bohaterów wpuścić, to trzeba rozjechać polskich panów nie na motorach, ale czołgami. Posty z Polski nie ukazują się wcale, są regularnie blokowane przez ich cenzurę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka