Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Siłownia w Knurowie lub okolicach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sebek_1989



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 27

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktoś może cos aktualnie polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
srebrny_motylek



Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 110
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowa bardzo duża i fajna siłownia w forum w gliwicach.
jeśli komuś nie przeszkadza odległość to na pewno będzie zadowolony. Ja osobiście nie byłam ale pracuję w gliwicach i bardzo dużo znajomych poleca to miejsce.
Siłownia jest duża więc tłoku i ścisku nie ma, trenerzy doradzą i pomogą, sprzęt nowy i jest go sporo.

tylko szkoda ze to gliwice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 30, 2010 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś się orientuje czy na Szczygłowicach jest jakiś instruktor?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

instruktora nie ma, przynajmniej jak ja tam trenuje to nie widzialem jeszcze. Ale silka ogolnie spoko, dobry sprzet i zadnych zastrzezen wiekszych. No i cena, dla studentow 26zł za karnet 10 wejść- super Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mystique



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 54
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy w Knurowie jest jakaś porządna siłownia dla kobiet?
Bo widzę, że tylko panowie się wypowiadają w tym temacie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalinka



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 68
Skąd: Knurów :)

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mystique napisał:
Czy w Knurowie jest jakaś porządna siłownia dla kobiet?
Bo widzę, że tylko panowie się wypowiadają w tym temacie Smile


Jak szukasz siłowni albo fitnessu to lepiej pojechać do Gliwic. Ja chodziłam na body ball przy Ziemowita. Byłam zadowolona. Dużo osób z Knurowa tam wtedy chodziło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sirmorgoroth



Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 2

PostWysłany: Wto Sty 18, 2011 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pewien problem. Mianowicie nie znam się totalnie na ćwiczeniach na siłowni, a chciałbym uniknąć naśmiewania w moim kierunku które się raz zdarzyło. Dlatego chciałbym zapytać czy mając około 162 wzrostu i około 80 kg wagi mogę chodzić na siłownię. chciałbym zaznaczyć że mam 23 lata i dawno temu usłyszałem że jestem za mały jak sami widzicie nadal nie nalezę do "wielkoludów". Czy moglibyście mi poradzić czy warto i jeśli tak to gdzie są wyrozumiali instruktorzy?

Przepraszam za długi tekst
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CZECHO



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 194

PostWysłany: Wto Sty 18, 2011 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siłownia wymaga bardzo dużego zaangażowania a efekty są mało widoczne chyba ze masz mocny charakter . . Ja osobiście polecam rower , basen , i zasadę MŻ czyli mniej żry... . no i może jeszcze gimnastykę poranną i wieczorną . Słyszałem też że jeśli ćwiczysz przed śniadaniem to dużo szybciej spalisz tkankę niż ćwicząc po jedzeniu .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 18, 2011 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam siłownię, ale raczej jako uzupełnienie diety i ćwiczeń aerobowych. Zależy jaką masz kondycję, ja preferuje rower i bieganie. Jeśli masz miejsce w pokoju i troszkę kasy, to kup rowerek stacjonarny i zacznij regularnie jeździć. Do wiosny nabierzesz w miarę kondycji, żeby spróbować biegania. Powodzenia! Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anamari



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 86
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 18, 2011 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uczeszczam do Pure w Forum w Gliwicach jest super !!!Ale prawda jest taka ,że oprócz fajnej siłowni trzeba mniej żrec heheh SmileI działa jak nie wiem co?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sirmorgoroth



Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 2

PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak... w 2008 byłem w wojsku i wtedy jak się można domyślać byłem dość szczupły. Od wyjścia niestety przytyło mi się "trochę". Biegałem, pływać, pływałem sporadycznie i nic mi to nie dało, dlatego pomyślałem o siłowni. Niestety nie grzeszę pieniędzmi więc spróbuję częściej na ten basen chodzić bo na kupno rowerka nie mam co liczyć. Jednak bardzo dziękuję za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anamari



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 86
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja i powiem ,że jak ograniczysz białe pieczywo ,makarony ,,słodycze ,sosy ,tłuste mięsa ,będziesz spadał z wagi jesli własnie jeszcze będziesz sie ruszał.Nie zapominaj o wypijaniu wody mineralnej niegazowanej.SErki kupuj lighty -ceny te sama co zwykłe)Miesko najlepiej spozywaj duszone ,gotowane ,bądź grilowane ,nie ma cudów ,że jak sie mniej je i do tego nie za tłusto to się zrzuci .Ja byłam na diecie dukana tej proteinowej ,schudłam w bardzo szybkim tempie przy tym oczywiscie trzeba unikac alkoholu .Teraz odżywiam sie unikając to co wyżej napisałam ,efektu jojo nie ma.Powodzonka!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CZECHO



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 194

PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rowerek na allegro kupisz za 100 zł max. Odpuść też słodycze i podjadanie .
Jak zastosujesz się do zaleceń Anamari to sukces gotowy .
Ziemniaki odpuść , pieczywo zamień , nie jedz kolacji jak się da lub jedz nabiał ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mati9191



Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 7

PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 11:17 pm    Temat postu: Siłka Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje karet na siłkę w szkole podstawowej nr 2 i ile kosztuje opłata jedno razowa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Wto Lut 01, 2011 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam słowa przedmówców - po pierwsze mniej jeść, wolniej gryźć jedzenie no i przede wszystkim bez słodyczy. Jeżeli coś słodkiego to kostka gorzkiej czekolady albo jakieś kruche ciastko typu LU GO.

Mój przypadek - od 1 stycznia do 30 kwietnia bez specjalnej głodówki i morderczych ćwiczeń zjechałem z wagi z prawie 100 na 85 kg. Oczywiście na początku nie widać zamian na wadze i nie czuć tego spadku ale jak się przeżyje pierwszy tydzień to każdy następny będzie łatwiejszy.

Acha... i polecam się zakochać. To jest najlepszy dopalacz zbędnego tłuszczu. Wave

A w ogóle najlepiej stracić na wadze jak się ją kupi za 100 a sprzeda za 50 Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka