Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

W Knurowie żyje się coraz gorzej
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujek Władek



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 78

PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 6:18 pm    Temat postu: W Knurowie żyje się coraz gorzej Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że w naszym mieście żyje mi się coraz gorze, co pewnie są wstanie dostrzec, także inni ludzie. Mój Knurów wygląda tak:
- przez 15 minut próbuje się włączyć do ruchu z mojej ulicy;
- następnie jadę 5 km/h w korku w których kilkakrotnie wjeżdżam do zapadniętych studzienek oraz jadę po fatalnym stanie drogi,
- przy okazji z okien samochodu widzę odrapaną i zmarginalizowaną dzielnicę III kolonii oraz metrową trawę wzdłuż ul. 1-go Maja (wiem, że jej ścięcie należy do władz powiatowych, ale że jest to główna arteria w mieście i powinna być wizytówka naszego miasta warto, by nasz samorząd też poczynił starania w tej kwestii),
- jak chce zaparkować do przez 20 minut szukam miejsca do postoju;
- do pracy muszę jechać po za Knurów, gdyż w naszym mieście nie ma totalnie żadnych zakładów pracy nie licząc kopalni;
- jadąc, np. przez ul. Zwycięstwa w Krywałdzie odnoszę wrażenie, jakbym był na odludziu/ końcu świata i w miejscu gdzie jest brzydko i szaro;
- kiedy przejeżdżam koło stadionu w Krywałdzie (Zwycięstwa) to chce mi się płakać jak ono wygląda. Nie mówię już o super boisko, ale żeby przenajmniej była skoszona trawa i można było, by grać w piłkę;

ITD. Zdjęcia oraz dalsze powodu, dla którym Knurów jest brzydkim miastem opisze w późniejszym czasie. A ty Ala pochwał się lepiej ile prezydent daje ci kasy na taką reklamę miasta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdaje się że ktoś długo poza Knurów nie wyjeżdżał, może zamiast lamentować proponuję zwiedzić dzielnice Zabrza, Bytomia itp Na bank zmienisz zdanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gratius Catholicus



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 103
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 10:56 pm    Temat postu: Re: W Knurowie żyje się coraz gorzej Odpowiedz z cytatem

wujek Władek napisał:
Muszę przyznać, że w naszym mieście żyje mi się coraz gorze, co pewnie są wstanie dostrzec, także inni ludzie. Mój Knurów wygląda tak:
- przez 15 minut próbuje się włączyć do ruchu z mojej ulicy;
- następnie jadę 5 km/h w korku w których kilkakrotnie wjeżdżam do zapadniętych studzienek oraz jadę po fatalnym stanie drogi,
- przy okazji z okien samochodu widzę odrapaną i zmarginalizowaną dzielnicę III kolonii oraz metrową trawę wzdłuż ul. 1-go Maja (wiem, że jej ścięcie należy do władz powiatowych, ale że jest to główna arteria w mieście i powinna być wizytówka naszego miasta warto, by nasz samorząd też poczynił starania w tej kwestii),
- jak chce zaparkować do przez 20 minut szukam miejsca do postoju;
- do pracy muszę jechać po za Knurów, gdyż w naszym mieście nie ma totalnie żadnych zakładów pracy nie licząc kopalni;
- jadąc, np. przez ul. Zwycięstwa w Krywałdzie odnoszę wrażenie, jakbym był na odludziu/ końcu świata i w miejscu gdzie jest brzydko i szaro;
- kiedy przejeżdżam koło stadionu w Krywałdzie (Zwycięstwa) to chce mi się płakać jak ono wygląda. Nie mówię już o super boisko, ale żeby przenajmniej była skoszona trawa i można było, by grać w piłkę;

ITD. Zdjęcia oraz dalsze powodu, dla którym Knurów jest brzydkim miastem opisze w późniejszym czasie. A ty Ala pochwał się lepiej ile prezydent daje ci kasy na taką reklamę miasta?




Litości!!!!!!!!!! Ludzie, czy Wy się dobrze czujecie? Najpierw jeden zaczął że demolują nam miasto, teraz następny że żyje się tu coraz gorzej. No to może ruszcie dupy i coś zróbcie zamiast siedzieć i biadolić zza monitora! Gdzie był szanowny Jonas jak banda kiboli demolowała ponoć miasto? Dlaczego nie stanął pomiędzy glinami a kibolami żeby zaprotestować przeciw temu co się dzieje? A Ty Wujaszku Władziu? Co zrobiłeś żeby zmienić to co się Tobie nie podoba? Dobro nie zaczyna się od grupy, ale od jednostki. Od każdego z nas z osobna zależy czy będzie lepiej, ale na pewno siedzenie z dupą przed kompem, i wypisywanie kolejnych "mnie się nie podoba" na pewno niczego nie zmieni. Co Wam się wydaje że p. Rams siedzi też przed kompem i czyta na WK co się temu czy tamtemu nie podoba? Bo domyślam się że te i inne "nie podoba się" kierowane jest do p. Prezydenta i rady miejskiej. No to proszę ruszyć tyłki i iść z tymi pretensjami do nich a nie zaśmiecać forum. Człowiek chce potem coś znaleźć i musi się przewinąć przez kilometry zaczętych, dennych tematów. Skończcie z tym biadoleniem. Typowa polska mentalność: pieprzyć bez sensu, narzekać na ludzi i stan rzeczy anonimowo, ale żeby pójść i pogadać w cztery oczy to już odwagi brak. Też mi odwaga! a teraz czekam na Jonasa, który znowu sugerując się "Catholicus" w nazwie jak tempa blondyna będzie się doszukiwał w mojej wypowiedzi katolickiego kontekstu, czy też urażonej katolickiej dumy. No ale już tak to jest z tym prostym, niedouczonym ludem, że języków nie zna, to myśli tendencyjnie. Ale żeby nie było:

Cytat:
co pewnie są wstanie dostrzec, także inni ludzie.


Potrzebujesz dowartościowania innych? Sam ze swoim zdaniem nie potrafisz zostać?


Cytat:
przez 15 minut próbuje się włączyć do ruchu z mojej ulicy;


Liczyłeś z zegarkiem w ręku? Myślę że jednak było to maks ok. 5 minut. A ilu Tobie się zdarza ludzi przepuszczać gdy widzisz że stoją w bocznej ulicy i nie potrafią wyjechać?


Cytat:
następnie jadę 5 km/h w korku w których kilkakrotnie wjeżdżam do zapadniętych studzienek oraz jadę po fatalnym stanie drogi


Biedactwo! Aż 5 km? Która to ulica przez 5 kilometrów ma tak fatalny stan? Za mało znam Knurów chyba. Choć pewno tak, bo więcej chodzę pieszo po Knurowie, gdyż to zdrowsze.


Cytat:
przy okazji z okien samochodu widzę odrapaną i zmarginalizowaną dzielnicę III kolonii oraz metrową trawę wzdłuż ul. 1-go Maja (wiem, że jej ścięcie należy do władz powiatowych, ale że jest to główna arteria w mieście i powinna być wizytówka naszego miasta warto, by nasz samorząd też poczynił starania w tej kwestii),


No tak, świat najlepiej wygląda z okien swojego domu, swojego samochodu itd...ja jakoś nie mam takich myśli jak jadę, idę i patrzą na III Kolonię, co do trawy...faktycznie ma metr? Ile razy byłes w tej sprawie w powiecie? W UM...Wujaszku?


Cytat:
jak chce zaparkować do przez 20 minut szukam miejsca do postoju;


20 minut? Mnie to się jeszcze nigdy nie zdarzyło w Knurowie żeby 20 minut szukać miejsca do zaparkowania. I tak serio? Mierzyłeś czas? wiesz co mnie się czasem zdarza? Że jak chcę iść np. do banku na Merkury, to muszę przy Netto zaparkować, albo jak chce iść do sklepów na ul. Niepodległości to muszę za ratuszem parkować. I fakt - mam wtedy parę metrów dalej. Ale wiesz, nawet jakbym miał kilkanaście, kilkadziesiąt metrów, czy nawet tych kilkaset, to wiedząc że i tak mogłem samochodem sobie tak blisko podjechać, a potem się trochę dla zdrowia przejść, to bym się cieszył, a nie robił z tego problemu.


Cytat:
do pracy muszę jechać po za Knurów, gdyż w naszym mieście nie ma totalnie żadnych zakładów pracy nie licząc kopalni;


"Zakłady pracy"? Co za komunistyczny zwrot. Sorry, ale co to za problem? Jakiś żal że Ci nikt roboty pod nosem nie zapewnił? Typowe komunistyczne podejście że miasto, państwo mnie powinno niańczyć. Jedź za granice pracować jak niektórzy forumowicze, a potem stamtąd udawaj że niby tu mieszkasz i źle się tu czujesz.


Cytat:
jadąc, np. przez ul. Zwycięstwa w Krywałdzie odnoszę wrażenie, jakbym był na odludziu/ końcu świata i w miejscu gdzie jest brzydko i szaro;


"jadąc, np..." - to tak sobie wybrałeś? To jakie jeszcze ulice poza Dworcową i 1 Maja i Zwycięstwa zrobiły na Tobie "wrażenie"? Aż mnie korci zapukać do kogoś mieszkającego na ul Zwycięstwa i zapytać: "Czy Pan/Pani uważa że tu jest brzydko i szaro i czuję się tu jak na odludziu lub końcu świata?" Bzdety wyssane z palca podsycone paroma płytkimi słowami.


Cytat:
kiedy przejeżdżam koło stadionu w Krywałdzie (Zwycięstwa) to chce mi się płakać jak ono wygląda. Nie mówię już o super boisko, ale żeby przenajmniej była skoszona trawa i można było, by grać w piłkę;


Wiesz, jak ja bym chciał tam grać w piłkę, a widział taki stan rzeczy, to bym męczył prezydenta ile tylko się da, rozmowami, listami żeby coś z tym boiskiem zrobić, a nie biadolił na forum. Ha! Ja bym nawet próbował dostać pozwolenie na to żebym mógł we własnym zakresie skosić tę trawę tam rosnącą. Nawet bym z własnych pieniędzy wyłożył, czy to sam kosząc czy to z czyjaś pomocą, bo na tym polega obywatelskie, wspólnotowe działanie, aby innych pobudzać do zrobienia czegoś na rzecz wspólnego dobra. Ale Tobie chyba nie chce się tam grać w piłkę co?


Nie znoszę się rozpisywać na forach itp...zrobiłem dla Ciebie Wujaszku mój Kochany wyjątek! Nawet horrrrrrrrrrrnnnnnnnnneeeeeeeeeeetttttttt (nie za dużo tych rrrnnneeetttt napisałem?) z tym swoim żałosnym obsranym awatarem, i Jonas nie dostąpili zaszczytu żebym poświecił im tyle uwagi także czuj się wyróżniony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 11:24 pm    Temat postu: Re: W Knurowie żyje się coraz gorzej Odpowiedz z cytatem

wujek Władek napisał:
Muszę przyznać, że w naszym mieście żyje mi się coraz gorze, co pewnie są wstanie dostrzec, także inni ludzie. Mój Knurów wygląda tak:
- przez 15 minut próbuje się włączyć do ruchu z mojej ulicy;
- następnie jadę 5 km/h w korku w których kilkakrotnie wjeżdżam do zapadniętych studzienek oraz jadę po fatalnym stanie drogi,
- przy okazji z okien samochodu widzę odrapaną i zmarginalizowaną dzielnicę III kolonii oraz metrową trawę wzdłuż ul. 1-go Maja (wiem, że jej ścięcie należy do władz powiatowych, ale że jest to główna arteria w mieście i powinna być wizytówka naszego miasta warto, by nasz samorząd też poczynił starania w tej kwestii),
- jak chce zaparkować do przez 20 minut szukam miejsca do postoju;
- do pracy muszę jechać po za Knurów, gdyż w naszym mieście nie ma totalnie żadnych zakładów pracy nie licząc kopalni;
- jadąc, np. przez ul. Zwycięstwa w Krywałdzie odnoszę wrażenie, jakbym był na odludziu/ końcu świata i w miejscu gdzie jest brzydko i szaro;
- kiedy przejeżdżam koło stadionu w Krywałdzie (Zwycięstwa) to chce mi się płakać jak ono wygląda. Nie mówię już o super boisko, ale żeby przenajmniej była skoszona trawa i można było, by grać w piłkę;

ITD. Zdjęcia oraz dalsze powodu, dla którym Knurów jest brzydkim miastem opisze w późniejszym czasie. A ty Ala pochwał się lepiej ile prezydent daje ci kasy na taką reklamę miasta?

No proszę, objawy wzrostu zamożności nie pasują? Jak z dziećmi. Nigdy nie dogodzisz. Kiedys płakałeś, że PO piekło nam urządziło, dzis okazuje się, że główną bolączka tego "piekła" jest zbyt wiele samochodów i brak miejsc parkingowych. Straszne!!!!!
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.


Ostatnio zmieniony przez horrrnet dnia Wto Maj 12, 2015 9:00 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 4:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny post, kolejny temat a wy ciągle o tym samym.
Admin i Moderatorzy działajcie coś bo
chce się płakać jak powstają kolejne tematy o tym jak
Knurów jest straszny, brzydki, mało kolorowy, z dużą ilością aut, bez porządnych imprez plenerowych, z brzydką koloniją i
z siwym tym co mu zawsze po drodze.
Czy wy na prawdę nie macie co robić?
Chodźcie pod ratusz i korzystacie z darmowego neta żeby komuś z WK dopier***** i pomarudzić?

Zaprawdę powiadam wam
OPIĘTAJCIE SIĘ bo bliski jest totalny upadek naszego forum.

Ps. Czy my zawsze musimy głosić do starostwa albo UM ze trawa ma metr wysokości? Czy oni nie wiedzą że lada moment będziemy mieli 3 miesiąc wiosny i trawa nawet na takiej szpetnej i brudnej 3 koloniji patrząc z szyby brudnego samochodu potrafi urosnąć?
Od czego są firmy zatrudnianie za nasze pieniądze, gdzie są Radni nieporadni ?
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 5:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się w Knurowie dobrze żyje. Dojeżdżam do pracy poza miasto, trudno oczekiwać że w niespełna czterdziestotysięcznym miasteczku górniczym będzie konkurencyjny i atrakcyjny rynek pracy. Nie da się ukryć, że coraz trudniej o miejsce do parkowania, liczba samochodów wzrasta a osiedlowe parkingi nie są z gumy aby mogły się rozciągnąć. Wspominany wzrost liczby samochodów przedkłada się na wzmożony ruch, ale jakie korki są chociażby w Gliwicach? Takie są trendy w komunikacji, ciężko będzie je zatrzymać. Kwestia koszenia trawy i obiektów sportowych w mieście była już wielokrotnie poruszana na forum, nie widzę sensu rozwodzić się na tym w kolejnym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przyrodnik



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 7:20 am    Temat postu: Prosta sprawa. Odpowiedz z cytatem

Za wygląd zieleni i jej stan jest odpowiedni departament w UM.Ale jak pani z 5 calowym obcasie ruszy na miasto ,kiedyś były tam 2 teraz 5 .Za stan ulic najlepiej zwalać wine na powiat czy woj.Stadion na Krywałdzie ma dobre położenie i super drenaż [wiem bo go robiłem] oraz miejsca parkingowe ,oby tylko ktoś nie przenosił Conkordi tutaj ,jak by wyglądała feta z okazji wygranej kibiców Szczygłowic -Knurowa .Sztachet w płotach już niema [znam z autopsji reakcje po meczach na Uni] Jedną dobrą sprawą było by to że burdy odbywały by się w lesie a nie na ulicach miasta.
_________________
Uczmy żyć w zgodzie z naturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurde ale drama. Teraz nawet narzeka się, że się narzeka. Oczywiście jak napisze się posta, że w Knurku jest extra, super, cool to też będzie nieteges bo a nóż siedzi prezio Rams za taką twórczością lub Jego podwładny. I tak wkoło. Niedługo sami się pogubicie w tym czy narzekacie na narzekanie. Tymczasem stawiacie się w roli cenzorów co chyba nie jest uprawnione bo temat regulaminu nie łamie jak np. mój psychofan co nie życzy sobie abym mu wypominał jego background i nie trolluje jak nasz dyżurny troll ani nie narzeka (tak nie narzeka) na poziom dyskusji na forum. Tu jest forum dyskusyjne nauczcie się, że jak ktoś sobie założy wątek to nie po to by dyskutować jaki on jest (chyba, że Admin wstawi taką opcję typu rate the topic) tylko jak się nie podoba to nie otwieramy go, nie czytamy co tam napisane i nie płaczemy, że w ogóle powstał.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurde, teraz narzeka się nawet na to, że narzeka się na to, że się narzeka. A przecież piekło mamy. Jakby obcięli pensje o pół to i samochodów mniej by było, i korki mniejsze i parkingów dużo....
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bananek



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 234

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nawet Jonas i nawet Horrrnet nie widzą problemu to zal.

Autorowi tematu chodziło o to, że jeżeli jest postęp czyli przybywa samochodów to za tym postępem powinien nadążać rozwój miasta, który nowe niedogodności związane z postępem zmniejszy, czyli: budowa parkingów, nowe drogi lub modernizacja starych, zmiana organizacji ruchu itp., a tego brakuje, bo rzeczywiście stoimy w korkach, które kiedyś były czymś niewyobrażalnym w naszym miasteczku.

Danirad - rozumiem, że Twoja wypowiedź to była ironia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gratius Catholicus



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 103
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
O kurde, teraz narzeka się nawet na to, że narzeka się na to, że się narzeka.


Ostatni raz, śmiałem się na tym forum kiedy secundo zapodał temat rozdartych portek, i dał jeszcze zdjęcie ale te słowa horrrneta mnie tez rozbawiły. Bez złośliwości oczywiście. Bo faktycznie, tak to śmiesznie wychodzi w tych naszych rozmowach. A poważnie...


Cytat:
Jakby obcięli pensje o pół to i samochodów mniej by było, i korki mniejsze i parkingów dużo....


Rozwala mnie to kiedy widzę, jak ludziska w niedzielę, mając z buta do kościółka 10, 15, 20 minut - jadą samochodem. Gdzie te czasy kiedy spacer z bliskimi, do kościoła, do parku, do sklepu itd. był czymś naprawdę pożądanym. Ale już tak to jest że jak się lud wyrwał ze szpon komuny, ma trochę grosza, kupił auto z salonu, to przecież musi się estetycznie wyżyć i gdzie tylko da pokazywać. Pal licho kwestie parkowania, czy korków, ale jak te nasze wózki powietrze zatruwają., Jakby mało było generatorów co nam powietrze psują. Jednak godzę się z tym że Knurów, nie jest miejscem które ma mi gwarantować czyste powietrze. Jak chcę czystego powietrza to jadę w góry - a akurat nie ma daleko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bananek napisał:
Jeżeli nawet Jonas i nawet Horrrnet nie widzą problemu to zal.

Autorowi tematu chodziło o to, że jeżeli jest postęp czyli przybywa samochodów to za tym postępem powinien nadążać rozwój miasta,

Autor nie tak dawno rozpaczał, że rządy PO spowodowały w Polsce prawdziwe gospodarcze piekło. Teraz mówi o postępie? To może przyznałby, że bzdury opowiadał?
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deejay turn



Dołączył: 05 Wrz 2007
Posty: 550
Skąd: Slonsk !

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratius Catholicus napisał:


Cytat:
Jakby obcięli pensje o pół to i samochodów mniej by było, i korki mniejsze i parkingów dużo....


Rozwala mnie to kiedy widzę, jak ludziska w niedzielę, mając z buta do kościółka 10, 15, 20 minut - jadą samochodem. Gdzie te czasy kiedy spacer z bliskimi, do kościoła, do parku, do sklepu itd. był czymś naprawdę pożądanym. Ale już tak to jest że jak się lud wyrwał ze szpon komuny, ma trochę grosza, kupił auto z salonu, to przecież musi się estetycznie wyżyć i gdzie tylko da pokazywać. Pal licho kwestie parkowania, czy korków, ale jak te nasze wózki powietrze zatruwają., Jakby mało było generatorów co nam powietrze psują. Jednak godzę się z tym że Knurów, nie jest miejscem które ma mi gwarantować czyste powietrze. Jak chcę czystego powietrza to jadę w góry - a akurat nie ma daleko.


Święte słowa. Polać mu Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bananek napisał:
Jeżeli nawet Jonas i nawet Horrrnet nie widzą problemu to zal.
Ależ ja widzę problem. Bronię autora wątku do wolności Jego wypowiedzi. Chyba to jasne? Poza tym źle widzi mi się mój szanowny (psychofana słowa) nick obok tego tam w jednym zdaniu. Nie rób tego więcej Wink.

horrrnet napisał:
O kurde, teraz narzeka się nawet na to, że narzeka się na to, że się narzeka.
back off
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pietas



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 282

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się w Knurowie nie podobało , więc mieszkam gdzie indziej i jestem baaardzo zadowolony, ale brakuje mi ilości sklepów i knajp.
Ale nie potrzebowałem forum do tego .

Na chwilę obecną jazda do knurowa to dla mnie kara i wolę jechać do Katowic niż na Knurów bo jadę tylko 10 min dłużej ( w tygodniu oczywiście)

Jak się nie podoba to może sprzedaj mieszkanie i kup gdzies indziej a za resztę kasy wyjedź na miesięczny urlop lub kup sobie tłuczek do mięsa i się nim soczyście pier***j w łeb.

Jedź do Czerwionki na tydzień to pokochasz Knurów.
Jedź do Jasla, Krosna , Tarnowa, wodzisławia śląskiego, Mikołowa... zobaczysz co to są korki. (miasta z porównywalną liczbą ludności)

Akurat w Knurowie pracy jest od chu*a ... Dlatego szukasz miejsca przez 20 minut i nie umiesz go znaleźć, tak samo jak i roboty. Znam takich co jadą 40 km w jedną stronę do knurowa do pracy.. da się? Da!
Ale zapomniałeś dodać, że nie wszyscy mają szanse na zatrudnienie w knurowie.. no nie bo gamoni w Knurowie do roboty nie chcą
W Du**e byłes i gó**o widziałeś!!!



Zapomniałeś dodać że na karetkę czekasz 50 minut bo jest tylko jedna.
Szpital wygląda jak ... szkoda słów
Stoisz w kilometrowych kolejkach na poczcie
a Targowisko przyprawia Cie o kur**ce macicy...[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka