Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uwaga na mężczyznę zaczepiającego małe dzieci.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 9:02 pm    Temat postu: Uwaga na mężczyznę zaczepiającego małe dzieci. Odpowiedz z cytatem

Iknurow.pl

Pilne, ważne informują internauci :

W okolicach naszej szkoły, ulicy Koziełka, ulicy Spacerowej dzieci w wieku szkolnym zaczepia mężczyzna około 30 - 35 lat, bez zarostu, szczupłej budowy ciała, wzrostu 180 -185 cm, ubrany
w ciemną kurtkę do pasa, w spodnie jeansowe, na głowie miał czapkę i okulary przeciwsłoneczne. Bardzo ważne : mężczyzna na zewnętrznej stronie prawej dłoni miał tatuaż w kształcie pająka lub coś podobnego. Każdy , kto zauważy osobę, która pasuje do opisu proszony jest o telefon na policję. Proszę zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo dzieci podczas drogi do szkoły, na plac zabaw czy boisko szkolne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://miastoknurow.pl/42241,policja-sprawdza-informacje-o-zaczepianiu-dzieci-w-rejonie-szkoly-nr-1.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bruce



Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 25

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2015 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to ten sam podejrzany, ale wczoraj widziałem kogoś podobnego do tego rysopisu. Wysoki w czarnej kurtce dokładnie ze skóry, zwrócił moją uwagę, bo na szyi z prawej strony miał wytatułowany znak SS dokładnie taki:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Schutzstaffel#/media/File:Flag_Schutzstaffel.svg

niestety nie zwróciłem uwagi na rękę, bo dopiero dzisiaj przeczytałem tego posta, ale tatuaży miał więcej.
Widziałem go koło fińskich domków szedł w stronę Kazimierza Wielkiego i Merkur ok 15.30. Może chodzi o niego, ale mogę się też mylić, ale kto normalny sobie robi takie rzeczy coś na szyi ?!?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
subim



Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 115
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 13, 2015 7:30 pm    Temat postu: Re: Uwaga na mężczyznę zaczepiającego małe dzieci. Odpowiedz z cytatem

dzisiaj podobne ostrzeżenie pojawiło się odnośnie Szczygłowic i MSP 4
_________________
- Poruczniku Drebin, czy pan wie, że miasto opanowały pawiany???
- To chyba wina wyborców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy człowiek, o którym mowa w temacie, był jeszcze przez kogoś widziany w maju/czerwcu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka