Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Groźna rura w Aquarelax?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 04, 2015 6:10 pm    Temat postu: Groźna rura w Aquarelax? Odpowiedz z cytatem

Byłem z dziećmi pływalni w Knurowie przy ul. Szpitalnej, zjechałem parę razy rurą. Mam dziurę w kąpielówkach i odarcie skóry na... wiadomo czym pod kością ogonową. Na miejscu zlekceważyłem sprawę, bo nie bolało za mocno, ale goi się już parę dni, no i ta dziurka w majtach. Ewidentnie któreś łączenie rur, albo łączenia potrafią zrobić krzywdę i nie jest to ok.
Czy ktoś z Was miał tam podobne doświadczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
JurgenKlinsman



Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 362

PostWysłany: Sro Mar 04, 2015 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm nie powinieneś się chwalić swoim życiem osobistym heh Mr. Green no no
_________________
M-jak mordo ty moja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzma



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 293
Skąd: Knurów/Gierałtowice

PostWysłany: Sro Mar 04, 2015 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o przetarcie stroju tez mi się to przydarzyło, ale to było na początku otwarcia basenu - później już nie korzystałam z tej atrakcji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 04, 2015 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzma napisał:
tez mi się to przydarzyło, ale to było na początku otwarcia basenu

No ale to by znaczyło, że ta rura ma wadę i od lat przeciera ludziom stroje, kąpielówki i skórę. I nikt nic z tym nie zrobił?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 04, 2015 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm korzystałem kilkakrotnie ze zjeżdżalni i nie zdarzyła mi się taka sytuacja, chyba miałem szczęście Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzma



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 293
Skąd: Knurów/Gierałtowice

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może to kwestia ilości wody w tej rurze? Smile
Choć nie wiem czy może być taka sytuacja, że raz jest jej więcej, a raz mniej Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
golarz_filip



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 110

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
to by znaczyło, że ta rura ma wadę i od lat przeciera ludziom stroje, kąpielówki i skórę. I nikt nic z tym nie zrobił?


Nie ma takiej rury na świecie, której nie można odetkać... Wav
_________________
little death for everyone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi to przyszło do łba, że ilość wody. Plus na pewno waga. Tzn. dzieci to chyba nie dotyczy. Ja ważę powiedzmy 76 kg, ale jestem chudy, mało buforówWink Tak czy inaczej nie może rura majtek przecierać. Przyjrzałem się i kapielówki zostały... jakby stopione w dwóch punktach, czyli od tarcia o jakieś plastikowe wyboje na łączeniach czy śruby?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 6:08 pm    Temat postu: Re: Groźna rura w Aquarelax? Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Byłem z dziećmi pływalni w Knurowie przy ul. Szpitalnej, zjechałem parę razy rurą. Mam dziurę w kąpielówkach i odarcie skóry na... wiadomo czym pod kością ogonową. Na miejscu zlekceważyłem sprawę, bo nie bolało za mocno, ale goi się już parę dni, no i ta dziurka w majtach. Ewidentnie któreś łączenie rur, albo łączenia potrafią zrobić krzywdę i nie jest to ok.
Czy ktoś z Was miał tam podobne doświadczenia?
Pismo od Twojego adwokata do MOSIRu powinno załatwić roczny karnet w ramach przeprosin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kazior



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 134

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzę na basen co jakiś czas z dziećmi i nie przytrafiło mi się coś takiego, do tej pory a razem z dziećmi urządzamy sobie zjazdy na czas Smile
ale z innej beczki
Czy zgłosiłeś to komuś (ratownikowi / gospodarzowi / kierownikowi ?) Dzwoniłeś na basen / byłeś powiedziałeś żę była taka sytuacja.
Kumpel jest tam ratownikiem i mówił, że nie zdarzają się takie rzeczy.

Ale tak na poważnie jak jesteś taki szczupły (chudy) to może twoje kości są zbyt wystające ?? Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ratownikowi nie zgłosiłem, bo na miejscu nie odczuwałem bólu i nie wiedziałem, że łażę z podartymi kąpielówkami. Ranka jest oparzeniowa, dlatego dała o sobie znać później i do teraz się nie zagoiła. Teraz zgłoszę do MOSiR, ale nie chcę żadnej rekompensaty, tylko zabezpieczenia, żeby inni nie mieli podobnych doznań. Sprawa jest błaha i nie jest jednocześnie, bo taka rura musi być bezpieczna w stu procentach. A sam fakt, że tuż po moim poście choćby jedna osoba potwierdziła obserwację, świadczy, że to nie jest urojony problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kazior



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 134

PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry SECUNDO, ale dokładnie tak jak napisałeś "1" osoba potwierdziła że miała taki przypadek na początku (pewnie parę lat temu), a twój wniosek: "ta rura ma wadę i od lat przeciera ludziom stroje, kąpielówki i skórę. I nikt nic z tym nie zrobił?" jest co najmniej idiotyczny, bo piszesz jakby było to normą co się stało. Jeden przypadek kilka lat temu i Twój.
Pomyśl tylko, że pewnie codziennie kilkaset razy przejeżdża ktoś tą rurą (ja kilkanaście razy w miesiącu) a twój wniosek "I nikt nic z tym nie zrobił" zakrawa o histerię.
100 razy większe prawdopodobieństwo jest, że dziecko rozwali sobie spodnie na zjeżdżalni na placu zabaw, albo że potknę się na chodniku. A nazwa postu "Groźna ... ?" brzmi niczym tytuł artykułu z Faktu lub SE Napisz jeszcze tylko że to wina prezydenta Rams / Komorowski - twój wybór Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andriu



Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 97

PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Może należy sobie przypomnieć lekcje fizyki......coś o masie i tarciu.....
"Przyjrzałem się i kąpielówki zostały... jakby stopione w dwóch punktach"
Secundo chce się pochwalić pupą coś w stylu Jennifer Lopez.....
Po prostu obrałeś złą technikę jazdy....przyssałeś cie za bardzo....
Pamiętać należy starą zasadę ....o smarowaniu i jeździe...
Pozdrawiam
Andriu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego zezwolono na zjazd secundo w Knurowie, skoro możliwe było odesłanie secundo na kąpielisko w Paniówkach albo w Tarnowskich Górach.
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo zabawne, faktycznie, uśmiałem się. A teraz czekam na odpowiedź MOSiR. Jedno jest pewne: nie wydłubałem sobie tych dziur ani nie wypaliłem papierosem;) I niestety nie wiem, ilu zjeżdżających miało podobne doświadczenie, wiem, że 1. jedna osoba na pewno je potwierdziła na forum 2. ja również na początku nie zdawałem sobie sprawy ze skutków i nie zgłosiłem od razu. Bo taki jest mechanizm tego obrażenia, że człowiek nie uświadamia sobie go natychmiast.
PS. Aha, i korzystałem dotychczas z kilkunastu innych zjeżdżalni, przy tej samej budowie ciała, masie i "technice jazdy" (ona akurat jest wymuszona a od połowy rury niemożliwa do pełnego kontrolowania przez przyspieszenie), ale dziury w majtach jakoś się nie robiły. Nikt z was nie pomyślał, że może jest tam jakaś wystająca/niedokręcona śrubka, albo odłamany kawałek kołnierza na łączeniach? Chyba warto to sprawdzić, czy nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka