Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gratulacje dla Adama Ramsa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 10:29 pm    Temat postu: Gratulacje dla Adama Ramsa Odpowiedz z cytatem

Z okazji ponownego wybrania.
Tak trzymać.
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
wirek



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 56

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fragment wywiadu udzielonego "PL" (Nr 46 - 16.11. 2006 r.)

- Czego mogą oczekiwać mieszkańcy Knurowa od prezydenta Adama Ramsa w nowej kadencji?

- Najpierw chcę bardzo podziękować za minione cztery lata, które dla mnie jako knurowianina były okresem równie ważnym jak dla wszystkich mieszkańców naszego miasta.

Szczerze dziękuję za udział w wyborach i tak duże poparcie. Daje mi ono legitymację społeczną do tego aby nadal w sposób racjonalny i rozsądny współdecydować o przyszłości Knurowa. To też nakłada na mnie ogromną odpowiedzialność, choć mam świadomość, że polityka to zawód wysokiego ryzyka.

Zrobię wszystko, co będzie mozliwe, aby nie zawieść wysokiego, społecznego zaufania.



Oprócz tego tzw. ble, ble, ble... to autor wypowiedzi kompeletnie nie zrozumiał (chyba, że nie usłyszał?) pytania dziennikarza. ZERO odpowiedzi na pytanie.


Inne ciekawe cytaty:

"zawsze ucziwie, różnymi sposobami, informowałem knurowian o (...)".
Miejmy nadzieję, że powiększony zostanie wachlarz tych sposobów.

"Odnoszę wrażenie, że mieszkańcy wybierają ludzi, których znają, posiadających określony dorobek społeczny".
(odnosi wrażenie, tak - tylko wrażenie)

"Będziemy nadal współpracować z innej pozycji samorządowej"
(dotyczy p. K. Kachla - no i po co takie mydlenie oczu, dobrze wiadomo, że fotel przewodniczącego rady został mu "naznaczony" grubo przed wyborami).

Odnośnie rekonstrukcji "zarządu" - tylko mozna to skomentować tak: widać, że nie zdali egzaminu, skoro obydwaj idą do wymiany.


Czy tak trzymać?
Zero konkretów, ale za to ugładzone, ładnie brzmiące "bajanie". No tak, zapomniałem - ludzie tak lubią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@wirek

Twoje komentarze do podanych cytatów są śmieszne... a ten dotyczący tego, że wiceprezydenci się zmienią, bo się nie sprawdzili kipi ignorancją zasad, którymi rządzi się polityka
- zastanów się czy są oni odstawiani na boczny tor czy dostają ambitniejsze zadania, a potem pisz takie komentarze Shame on you

pozdrawiam
bart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wirek napisał:
Fragment wywiadu udzielonego "PL" (Nr 46 - 16.11. 2006 r.)
Czy tak trzymać?
Zero konkretów, ale za to ugładzone, ładnie brzmiące "bajanie". No tak, zapomniałem - ludzie tak lubią.


Mamy demokrację, każdy może mówić otwarcie o swoich poglądach.
Twoje są takie (szukanie dziury w całym?) moje są inne.
I niech tak zostanie.
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RYBKACORP



Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 69

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gratuluje Ramsowi zblokowania z PiSem Applause Dzieki niemu i ogromnej ilości oddanych na niego głosów z mojego okręgu (2) do rady dostał się jeden pisior. Przy normalnym podliczaniu głosów nie miał by szans, a tak głosy na Ramsa częściowo spadły na niego i młody były narodowiec Kamiński dostał się do rady miasta. Szkoda, że nikt o tym głośno nie mówi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem o co masz pretansje do pana Ramsa.
Chciałem Ci tylko uświadomić, że to Sejm IV RP a raczej wspaniała koalicja przeforsowała nową ordynację wyborczoą a pan Rams niczemu tutaj winien nie jest.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Nie rozumiem o co masz pretansje do pana Ramsa.
Chciałem Ci tylko uświadomić, że to Sejm IV RP a raczej wspaniała koalicja przeforsowała nową ordynację wyborczoą a pan Rams niczemu tutaj winien nie jest.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage


Powiem więcej:
to, że PO i PiS nie miały swoich kandydatów
zostało w mistrzowski sposób wykorzystane
Tylko brać przykład Smile
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RYBKACORP



Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 69

PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Nie rozumiem o co masz pretansje do pana Ramsa.
Chciałem Ci tylko uświadomić, że to Sejm IV RP a raczej wspaniała koalicja przeforsowała nową ordynację wyborczoą a pan Rams niczemu tutaj winien nie jest.


To że Sejm uchwalił takie zmiany w ordynacji to jedno, ale nie tłumaczy to decyzji Ramsa, by zblokować się z Pisem, tym bardziej, ze wiadome było, ze w trym układzie, to nie on i jego komitet na tym skorzysta. Dzieki takiej decyzji dużą część Rady Miasta stanowić będą upolitycznieni karierowicze, którzy z nic będą mieli interes miasta, a posady będą tylko odskocznią do następnych wyborów parlamentarnych. Szkoda, że Rams nie przezwyciężył swoich oporów i osobistej niechęci, i nie zblokował się z jakimś komitetem miejscowym, a zamiast tego udowodnił, że woli się babrać w polityce niz zająć się rzetelnie problemami miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RYBKACORP napisał:

Dzieki takiej decyzji dużą część Rady Miasta stanowić będą upolitycznieni karierowicze, którzy z nic będą mieli interes miasta, a posady będą tylko odskocznią do następnych wyborów parlamentarnych.


Jakieś _nazwiska_ można prosić?
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka