Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Refleksje powyborcze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Ala : Ponieważ jesteś na forum od niedawna (30.10.2006) i pewnie mnie nie znasz oznajmiam Ci, że jest spora różnica między byciem "poprawnie politycznym" a byciem apolitycznym. A właśnie ja jestem apolityczny. Nie oznacza to, że nie będę się interesował problemami nurtującymi nasze miasto.
Przejdźmy jednak do meritum tego co chciałem Tobie napisać.
Rozumiem, że nie wszyscy na tym forum są zadowoleni z wyboru Pana Ramsa na prezydenta i szanuję Wasze zdanie, ale gdzie byłaś podczas kampanii przedwyborczej?
Pytanie kieruję bezpośrednio do Ciebie Alu gdyż na wszystkie moje posty w tematach politycznych odpowiadasz atakiem na moją osobę i usiłujesz mnie zdyskredytować. Przypomina mi to zachowanie Maćka Kandziora, który dyskredytował wszystkich i wszystko w obliczu swojej niewiedzy i braku argumentów.
Mogę śmiało stwierdzić, iż robisz to z powodu totalnego braku agrumentów. Posiłkujesz się tym co napisze Secundo i inni z tym, że Oni zachowują twarz i nie czepiają się każdego kto usiłuje uspokoić nieco atmosferę (w przeciwieństwie do Ciebie).

Co do mojej specjalności to wbrew temu co piszesz nie masz pojęcia czym się zajmuję zawodowo.
To, że przyczyniam się razem z SDS Team (Nie mylić ze Studium Sztuk Walk) do poprawienia bezpieczeństwa na imprezach nie oznacza, że moim ulubionym zajęciem jest bicie, kopanie i inne takie.
Dziewczyno przypuszczam, że nie masz zielonego pojęcia o przepisach prawnych regulujących pracę ochrony i służb porządkowych. Nie masz też zielonego pojęcia o zawodzie w którym pracuję (jeśli wiesz to zachowaj dla siebie) . Proszę Cię więc po raz ostatni nie krytykuj mnie i nie usiłuj dyskredytować bo mnie nie znasz i nie masz bladego pojęcia o tym co robię. Mam nadzieję, że wykarzesz odrobine zdrowego rozsądku i zreflektujesz się nad tym co robisz.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

Ps. Mogła byś ujawnić swoje dane tak jak ja (na forum nie jestem anonimowy). I na przyszłość jeśli masz coś do mnie to pisz na GG, mail lub PW możemy spokojnie podyskutować bez robienia syfu na forum.
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 12:11 am    Temat postu: Re: Patrzcie co sie dzieje z Nieszporkiem. Odpowiedz z cytatem

Rudolf napisał:
przyrodnik napisał:
Dlaczego pisuar kturego głosy to pryszcz wobec ilo�ci głosów oddanych na Nieszporka ma zostać starost? ,Adam skomentował to jako [wyższ? racje] kogo !!!!!!!!!!!!! napewno nie nas.


Pominąwszy błędy ortograficzne oraz obrażnie osoby którą nazywasz "pisuarem", nie zważajac na składnię oraz brak komunikatywnosci, odniosę się do tego o czym (prawdopodobnie) piszesz.

Speak to the hand Wczoraj ukazał się "DZ" w którym podano, że najprawdopodobniej nowym Starostą Gliwickim zostanie obecny wiceprezydent Knurowa Adam Szczypka. Moim zdaniem to bardzo dobry wybór: kompetentny fachowiec, spore doświadczenie samorządowe, współautor sukcesu obecnej kadencji w Knurowie, knurowianin!


no cóż, jeśli chodzi o styl i tendencyjność wypowiedzi, przyrodnik coraz bardziej mi przypomina debiutanta i polisha, którzy jakoś po wyborach zniknęli Wink

po pierwsze
jeśli chodzi o ilość głosów - Rudolf wyjaśnił już bezzasadność porównywania ilości głosów Nieszporka i Szczypki...
poza tym obserwując sposób wypowiadania się Pana Szczypki, stwierdziłem że należy do nielicznej grupy samorządowców którzy wypowiadają się składnie, kulturalnie i konkretnie, unikając jakiegokolwiek populizmu...
jednak już przed wyborami przypomniała mi się scena sprzed 13 lat kiedy to przed wyborami parlamentarnymi, wypowiadał się w TV przedstawiciel Unii Demokratycznej (lub KLD) mówic że "nie obiecuje on złotych gór i gruszek na wierzbie"... wynik wyborczy był mizerny, ale tak to już jest jak się rezygnuję z populizmu na rzecz konkretów i profesjonalizmu... dlatego nie dziwiło mnie że p. Szczypka nie zdobył dużego poparcia w wyborach do RM...
mimo wszystko myślę że właśnie takich ludzi nam potrzeba, a populizmu mamy pod dostatkiem - jak go komuś brakuje to niech włączy TV lub przypomni sobie zeszłoroczne wybory Wink

po drugie,
myślę że mimo że działalność powiatu i starosty nie jest zbyt widoczna w mediach, to jednak w ostatniej kadencji zdarzyła się wielka gafa jeśli chodzi o stypendia unijne - pech chciał że z powodu niedopatrzeń starostwa ucierpiał tylko Knurów, ponieważ inne gminy w naszym powiecie dostały dofinansowanie ponieważ podpadały pod inny warunek jakim była ilość mieszkańców <20tyś...
w tym kontekście brak poparcia w Radzie Powiatu dla p. Nieszporka nie jest zaskoczeniem...

po trzecie
cieszę się że starosta będzie tak bardzo związany z Knurowem i prezydentem Ramsem, ponieważ na tym szczeblu wyjątkowo wiele zależy od współpracy i małe wojenki (przypomina mi się Kowolowe "starostwo-dziadostwo"Wink mogą zaszkodzić po pierwsze miastu...

teraz trzymam kciuki za Moszyńskiego z gliwickiej PO, żeby został marszałkiem... jeśli tak się stanie to mamy bardzo dobre perspektywy jeśli chodzi o współpracę z innymi organami samorządu...

pozdrawiam
bart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 3:59 am    Temat postu: Re: Patrzcie co sie dzieje z Nieszporkiem. Odpowiedz z cytatem

Jak wiecie, nie jestem fanem Ramsa i jego ekipy (delikatnie mówiąc). Ale w poruszanej sprawie ja im bardzo dobrze życzę! Bo jeśli już rządzić, to skutecznie. Nie ma nic przyjemniejszego, niż skuteczna polityka. Inna sprawa, że na mojego nosa nic podobnego im z tych roszad nie wyjdzie;-) (Gang Olsena też miał zawsze superplan).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj Xander_cage

Treść moich postów odnosi się do wypowiedzi na forum i oceny faktów zaistniałych w rzeczywistości, co potwierdzam linkiem do sprawy lub cytatem komentowanej wypowiedzi.
Nie jest moim celem atakowanie ani obrażanie osób na tym forum jak i z "reala".

A teraz mój komentarz do treści postu ( nie autora )
Cytat:
Ponieważ jesteś na forum od niedawna

Usiłujesz mnie zdyskredytować ?
Cytat:
Rozumiem, że nie wszyscy na tym forum są zadowoleni z wyboru Pana Ramsa na prezydenta i szanuję Wasze zdanie, ale gdzie byłaś podczas kampanii przedwyborczej?

Odwalałam robotę przedwyborczą za mojego "szefa"
Cytat:
Pytanie kieruję bezpośrednio do Ciebie Alu gdyż na wszystkie moje posty w tematach politycznych odpowiadasz atakiem na moją osobę i usiłujesz mnie zdyskredytować.

Nie atakuję tylko podejmuję dyskusję w temacie wypowiedzi.
Cytat:
Mogę śmiało stwierdzić, iż robisz to z powodu totalnego braku agrumentów.

Cytat i link do komentowanej sprawy, nie są wystarczającą argumentacją
Cytat:
Przypomina mi to zachowanie Maćka Kandziora, który dyskredytował wszystkich i wszystko w obliczu swojej niewiedzy i braku argumentów.

Nie widzę podobieństwa.
Cytat:
Posiłkujesz się tym co napisze Secundo i inni z tym, że Oni zachowują twarz i nie czepiają się każdego kto usiłuje uspokoić nieco atmosferę (w przeciwieństwie do Ciebie).

Skoro moje zdanie pokrywa się z ich wypowiedzią dlaczego nie.
To jest forum dyskusyjne, a nie klub wzajemnej adoracji i zawsze będzi występować różnica poglądów dlatego nie widzę sensu twojej misji rozjemczej.
Cytat:
Dziewczyno przypuszczam, że nie masz zielonego pojęcia o przepisach prawnych regulujących pracę ochrony i służb porządkowych.

Posiadam takowom wiedzę i wiem o naginaniu swoich uprawnień w tej grupie zawodowej. Nie oceniam twojej osoby ani twojej pracy, odnąszę się tylko do braku respektowania prawa przez "agencje ochrony"(licencje chyba wiesz oczym mówię)
Cytat:
Mogła byś ujawnić swoje dane tak jak ja (na forum nie jestem anonimowy).

Moja anonimowość gwarantuje mi, że nie stracę pracy "za ideologię"

Pozdrawiam

Ps. Prosiła bym o cytowanie komentowanych(ocenianych) moich wypowiedzi.Łatwiej jest wtedy się odnieść do zarzutu jaki mi się czyni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ przyrodnik c.d.
...po czwarte nie rozumiem czemu sugerujesz że p. Szczypka jest powiązany z PiSem - nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek startował z ich listy lub był członkiem tej partii... a Ramsa poparło PO i PiS...
ale sądząc po twoim słownictwie i ortografii to wszystko sobie upraszczasz w życiu, generalizując i redukując... ale uwierz mi - rób to na swoje potrzeby - bo niektórzy (patrząc na posty to większość na tym forum) lepiej rozumieją taaakie skomplikowane rzeczy jak politykę, więc się tylko ośmieszasz Wink

pozdrawiam
bart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ ala: Mój comment jest jeden i więcej nie będzie.
Mam nadzieję, że PW jakie wysłałem wyjaśni Ci pewną kwestię i nie będziemy wracać do bezsensownych offtopiców.
Co do samego tamatu (reflekcji powyborczych) to cieszę się, że cała sytuacja potoczyła się tak, jak się potoczyła. Mam nadzieję, że współpraca Prezydenta z RM będzie bardzo owocna i wyjdzie nam mieszkańcom na dobre.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Xander_cage Na PW już odpowiedzałam.

Twój post nasunął mi pomysł:
Cytat:
Mam nadzieję, że współpraca Prezydenta z RM będzie bardzo owocna i wyjdzie nam mieszkańcom na dobre.

Może utworzymy temat :"Co się podoba, a co nie w pracy RM i Prezydenta" i będzie jak znalazł za 4 lata materiał do rozliczenia kadencji.
Można by poprosić o wgląd do sprawozdań z obrad RM (chyba nie są tajne), i wyniki głosowań nad uchwałami (kto jak głosował)

Propozycja do rozważenia przez Adminów z racji wytężenia pracy moderatorów (łamanie prawa i nadużycie swobody wypowiedzi)

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę tylko podpisać się obydwoma rękami pod przedmówczynią. Jestem całkowicie za tym pomysłem i myślę, że Admin również będzie za.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka