Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Refleksje powyborcze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 1:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

onlyyou napisał:
@bart. (...) Czy również jesteś członkiem RM, bo tak mi to wygląda. Twoja postawa niezbicie dowodzi, że nieważne jak, nieważne czym, byle do przodu. (...) dla osiągnięcia korzyści osobistych jesteś skłonny zrobić wszystko. Współczuję. Obawiam się, że masz wypaczone pojęcie demokracji. A na zakończenie to albo jesteś naprawdę bardzo naiwny, albo samym J.T


ale kabaret Wink

rozszyfrowałeś mnie - jestem Panem J.T. i lubością chodzę po forach i próbuje deprawować niewinną młodzież moim wypaczonym pojęciem demokracji Applause
Thumbsup

a tak na serio to jeżeli 4 razy obrażasz mnie w swoim poście to może podałbyś choć jeden argument który przeczy mojej interpretacji całej sprawy

ja nie zamierzam się zajmować Twoją lustracją na forum i jest mi to obojętne czy jesteś sfrustrowanym kandydatem do RM czy zausznikiem jednego z nich...

dla mnie ważniejsze jest meritum, jeśli dla Ciebie też to dyskutuj merytorycznie, a jeśli nie to może przenieś (wróć?) się pod budkę z piwem żeby narzekać na wszystko i wszystkich, bez podawania jakichkolwiek dowodów i argumentów 2 man down

pozdrawiam wszystkich zainteresowanych merytoryczną dyskusją Wave
bart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Kichnął



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arivoy, ciekawe skąd Ty masz te wszystkie informacje? Skąd wiesz że ktoś wykorzystał pieniądze Solidarności ktoś inny swoje oszczędnosci itd.

Uważaj bo Cię sprawdzę! Wystarczy sięgnąć do rozliczeń poszczególnych komitetów, zresztą będzie to badać PKW. Poza tym pieniądze mogą wpłacać jedynie osoby prywatne, a związek zawodowy ma osobowość prawną jeśli się nie mylę.

A jeśli mówisz o jakichś pozaprawnych działaniach któregokolwiek z kandydatów to przedstaw jakieś dowody. I pamiętaj o odpowiedzialnosci za swoje słowa.

Miłego dnia... i pozdrów Zbysia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na nic nie liczę, chcę tylko uświadomić kogo ludzie wybrali na prezydenta.

Info jest pewne.

Sprawa wyszła po wyborach, ale wiadomo co by się stało jakby ktoś się tym zajął... pisać chyba nie musze.
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeeezu ŻYGNĘ zaraz!
Ludzie dlaczego nie potraficie się pogodzić z porażką waszych "garbów"?
Myślałem, że na tym forum tylko Maciej K. kandydat zachowuje się jak dziecko, ale widzę, że dzieci jest więcej, zamiast pogodzić się z zaistniałą sytuacją teraz podkładają świnie i kopią dołki złudnie myśląc, że coś to zmieni. Zamiast pierniczyć takie głupoty i przekrętach złóżcie pismo do odpowiednich instytucji (prokuratura, PKW, Policja) z doniesieniem o popełnieniu przestępstwa, nadużycia czy czego tam jeszcze a nie róbcie syfu bo i tak nic nie zdziałacie po za przylepieniem sobie na plecy niezbyt ciekawej metki.
Dlaczego Marek Ostrowski (Admin) nie robi szumu mimo iż się nie załapał (a szkoda), nie dość, że prowadził bardzo czystą kampanię wyborczą (w przeciwieństwie do niektórych) to teraz bez słowa wynik bierze "na klatę" i z podniesionym czołem działa dalej, a mógłby zacząć szumieć i objeżdżać innych już radnych, a gdyby chciał informacje i dowody pewnie by znalazł bo to najlepiej poinformowana osoba w sprawach miasta na tym forum.
Reasumując jeszcze raz w imię zdrowego rozsądku i dobrej atmosfery na forum o zaprzestanie prowadzenia "świńskiej dywersji" i pogodzenie się z całą sytuacją.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

PS. Arivoy ujawnij źródło swoich informacji i przedstaw dowody na przekręt, który opisujesz. Jeśli tego nie zrobisz nie dość, że zachowasz się jak dziecko lub pewien kandydat z ramienia PO to jeszcze wyjdzie na to, że jesteś po prostu oszczercą, który oczernia innych. Wybacz brachu, ale tak jak tempiłem podobne wypowiedzi Maćka będę tempił Twoje i innych, jeśli oczywiście będą to puste kłamstwa bez dowodów niezależnie kogo by nie oczerniały. Nie chcę aby to forum zmieniło sie w zwykły śmietnik, na którym jeden na drugiego tylko nadawać bezpodstawnie potrafi. Chyba Admin poprze moje zdanie w zadziała w odpowiedni sposób bo w tym temacie mamy bardzo podobne zdanie.
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
przyrodnik



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe dlaczego nie podano do wiadomości wszystkich o sprzedaży Radia Fan w piątek przed wyborami .Czyżby ktoś miał coś do ukrycia
_________________
Uczmy żyć w zgodzie z naturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arivoy napisał:

Info jest pewne.



Myślałem, że się zreflektujesz i będziemy mogli Twoją wcześniejszą wypowiedź potraktować jako wypowiedzianą "w emocji", pod wpływem wrażenia usłyszanej "wiadomości z miasta" (w ramach dozwolonego "doniesienia" o sprawie).

Ale cóż, brniesz dalej. I na tym to zakończmy.

Przekaż tym osobom, od których posiadasz te wieści, niech skierują ją do właściwego adresata (Xander podpowiedział jakich). I wtedy na pewno zostaniemy odpowiednio "uświadomieni" kogo wybraliśmy. W końcu info jest pewne... i szkoda, żeby się "zmarnowało".

PS. Nie masz wrażenia że jesteś wykorzystywany, że jesteś narzędziem w czyiś rękach?
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyrodnik napisał:
Ciekawe dlaczego nie podano do wiadomości wszystkich o sprzedaży Radia Fan w piątek przed wyborami .Czyżby ktoś miał coś do ukrycia


było o tym w przeglądzie oraz jest informacja na stronie UM'u
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniosły mnie emocje, ale to jest prawdą, co wcześniej napisałem z danych Związkowych, ale nie z "S" a z drugiej strony (nie od ludzi, którzy kandydowali!!!)
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego szanowny!
Nie wiem ile masz lat i nie wnikam w to, ja trochę już na świecie pożyłem, pewien bagaż doświadczeń życiowych mam (wcale nie mały) i wiem, że jeśli czegoś na własne oczy nie zobaczę i nie będę miał niezbitych dowodów, że dana rzecz miała miejsce wszelkie "życzliwe donosy" traktuję z bardzo dużym przymrużeniem oka.

Bądź sceptycznie nastawiony do takich rewelacji i jeśli dowodów na to co piszesz nie trzymałeś w rękach lepiej zapomnij o temacie. Jeśli natomiast na własne oczy (namacalnie) przekonałeś się o prawdziwości tych doniesień złóż zawiadomienie w odpowiedniej instytucji (prokuratura, PKW, Policja)

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
MarkPol



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 67

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mamy demokrację. Skoro został ponownie wybrany na prezydenta Adam Rams to należy to uszanować bo taka była Wola Ludu. Ponad 70% poparcia w I turze mnie osobiście zaskoczył. Ale odzwierciedla to poparcie dla jego działań w mijającej kadencji. Pieniądze zostały wydane i to widać. Wydane nie zainwestowane. Inwestycja to sposób zagospodarowania środkow finansowych w taki sposób aby w przyszłaści generowały zysk. Nie sądzę, aby basen kiedykolwiek zaczął przynosic zyski, no ale Wola Ludu. Knurów funduszy unijnych nie pozyskał i nie pozyska. Skoro bez funduszy unijnych prezydent uzyskał takie poparcie to po co się starać sie teraz, ale Wola Ludu. Targowisko również nie doczeka się modernizacji, no bo po co - Wola Ludu. Studenci znowu nie dostaną stypendiów unijnych, no bo skoro prezydent bez matury ma takie poparcie to po co się uczyć - Wola Ludu. Bezpieczeństwo jakie jest każdy widzi. Wystarczy zobaczyć drugą stronę Przeglądu Lokalnego. Mam pytanie: Kiedy ostatnio ktoś widział po zmroku pieszy patrol Straży Miejskiej? No ale Wola Ludu. Mamy demokrację, wiec musimy przyjąć Wolę Ludu, chociaż nie wszyscy z nia się zgadzają.
W wyborach do Rady Miejskiej tez mamy ciekawostki. Zdecydowanie obniżył się poziom wykształcenia radnych - Wola Ludu. Nie wszedł do Rady Miejskiej Tomasz Reginek. W Knurowie około 5% mieszkanców ma wyższe wykształcenie więc dziwne by było aby człowiek z doktoratem znowu dostał się ponownie do RM - Wola Ludu. Zbigniew Gałkowski
również nie został powtórnie radnym. Sprawa jest bardzo prosta. Zachciało mu się zdobyć wyższe wykształcenie i został za to ukarany, no ale Wola Ludu. Teresa Kocierz za poprzedniej kadencji była za bardzo dociekliwa (sprawa garażowiczów za Szczygłowic, spalarnia). A powinna zająć się trawniczkami, krzaczkami i innymi bzdurami i dalej byłaby radną, no ale Wola Ludu.
Prawdopodobnie przed końcem tej kadencji będziemy mięli kryte lodowisko, oczywiście deficytowe, no ale Wola Ludu.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarkPol napisał:
no ale Wola Ludu.
Pozdrawiam

Bardzo trafny Twój głos. Muszę się przyznać, że co prawda bałem się wygranej Ramsa, ale skala poparcia kompletnie zbiła mnie z tropu. Bo okazało się, że myślę zupełnie inaczej, niż znaczna większość mieszkańców Knurowa. Uważam, że mam rację. Okazało się, że i forum i moje środowisko nie było zachwycone stylem Ramsa ale wyszło na znaczną mniejszość.
Jest poważna kwestia, dlaczego tak głosowano? Wiele możliwych przyczyn, ale jedną chcę podkreślić: nie mieli prawdziwego wyboru ludzie, którzy nie mieli informacji. Nie mogli porównać programów, jeżeli praktycznie konkurenci Ramsa przespali kampanię. Mieszkańcom nie pokazano alternatywy a prezydent przez 4 lata nieprzypadkowo się troszczył o to, żeby zamiast informacji dostarczać mieszkańcom propagandę. Jeżeli w społeczeństwie nie rozbudza się zainteresowania sprawami publicznymi, nie upowszechnia się wiedzy i nie szczepi nawyku samodzielnego myślenia o sprawach publicznych, to trudno oczekiwać, że tak "uformowany" elektorat będzie umiał oceniać kandydata. Wybory stają się plebiscytem piękności, w którym ktoś wygrywa, bo jest wysportowany, "dał nam" ładne rondo, "naprawił" kawałek drogi, "wybudował" basen. Dla mnie rządy Ramsa przez nastepne 4 lata wyglądają złowieszczo i uważam, że będzie to gwóźdź do trumny Knurowa, który kompletnie się cofnie w rozwoju i straci swoje szanse (jakie teraz szczątkowo, ale jeszcze posiada).
Są jeszcze inne przyczyny (m.in. nauczyciele i górnicy, których Rams bezyślnie hołubi a którzy poprą każdego, kto im obieca, że nic nie będzie wymagał i niczego nie zmieni), ale właściwie szkoda już słów. Ludzie chcieli, to będą mieli. A ja się pewnie i tak stąd wyprowadzę...
PS. Trzeba wyraźnie powiedzieć, że konkurenci przegrali na własne życzenie. Czy wyciągną wnioski? Nie wystarczy deklarować krytyki na 2 tygodnie przed wyborami, trzeba w opozycji pracować wytrwale przez 4 lata i wtedy dopiero można liczyć na jakieś zaufanie. Uważam, że obowiązkiem m.in. Gałkowskiego jest wziąć na siebie taką powinność i tworzyć realną alternatywę wobec kliki Ramsa. Będzie mu trudniej, bo nie został radnym, ale to nie zwalnia od troski o Knurów i od aktywności w lokalnej polityce. Jeżeli tego nie zrobi, to będzie znaczyło, że był kompletnie niepoważnym kandydatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="secundo"]
MarkPol napisał:
no ale Wola Ludu.
Bardzo trafny Twój głos. Muszę się przyznać, że co prawda bałem się wygranej Ramsa, ale skala poparcia kompletnie zbiła mnie z tropu.


Pozwolę się podpiąć pod tę wypowiedź...
Dla mnie nie jest to żadnym zaskoczeniem od czasu, gdy w jednym z wydań Przeglądu Lokalnego przeczytałem, że poparcia udzielają mu PO, PiS i jeszcze trzecia partia (nazwy nie pamiętam)
Już wówczas twierdziłem w różnych rozmowach,
że wygraną ma w kieszeni...
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plumowski napisał:

Dla mnie nie jest to żadnym zaskoczeniem od czasu, gdy w jednym z wydań Przeglądu Lokalnego przeczytałem, że poparcia udzielają mu PO, PiS

Tak właśnie. Przypomnijmy chociażby rekordowy wynik prezydenta Wrocławia - analogiczne krzyżowe poparcie PO/PiS, które i w Knurowie mogło zadziałać jak automat wyborczy.
Jestem zdania, że obie partie (w ich knurowskim wymiarze) należy rozliczyć z tego, co zrobiły. Było to nad wyraz dziwne popracie. PO podpisem Frankiewicza, wobec czego jawnie (acz nieoficjalnie i... nieskutecznie) buntowała się posłanka Szumilas. Nie byle kto dla PO, bo nr 1 w Knurowie!
Z poparciem PiS jeszcze większa tajemnica, ale wiadomo, że list poparcia podpisał jednoosobowo niejaki Kościarz, który nie uzasadnił decyzji publicznie. Oba poparcia były w moim odczuciu trochę wstydliwie skrywane, nie nagłaśniano ich. Dano je tylko Ramsowi do ręki, żeby sobie wykorzystał w materiałach wyborczych. Na szczegółowe pytania, dlaczego poparły właśnie Ramsa, żadna z partii ani razu nie udzieliła odpowiedzi, co samo w sobie jest już dość skandaliczne. I PO i PiS wyraźnie unikały tematu, jak gorącego kartofla. Było to brzydkie, ale wiele mówi o standardach "demokracji", jakie wyznają knurowscy działacze partii.
Podsumowując: odnoszę wrażenie, że poparcie PiS i PO dla Ramsa miało charakter czysto personalny, wychodził je sobie u dwóch osób, które złożyły podpisy, nie miało to charakteru szerokiej, publicznej decyzji gremiów partyjnych. Czyli bardzo typowo dla zaścianka i klikowości, które są stylem Ramsa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Mieszkańcom nie pokazano alternatywy a prezydent przez 4 lata nieprzypadkowo się troszczył o to, żeby zamiast informacji dostarczać mieszkańcom propagandę. (...) trudno oczekiwać, że tak "uformowany" elektorat będzie umiał oceniać kandydata.


@secundo: nie mogę się z Tobą zgodzić i wątpię aby prawie 3/4 wyborców uległo zwykłej propagandzie - wyrazili aprobatę dla obecnych władz ponieważ dostrzegli różnice co do kadencji poprzednika Ramsa, bo widzieli że możliwe jest aby prezydent potrafił kulturalnie się wypowiedzieć i nie obrażać oponentów w każdym zdaniu, że możliwe jest aby INWESTYCJE powstawały w czasie całej kadencji a nie sprowadzały się do rozkopania chodników w ostatnich tygodniach przed wyborami, że możliwe jest aby na przyszłą kadencję pozostawiać dokumenty o znaczeniu strategicznym (Strategia rozwoju miasta i plany zagospodarowania terenu) a nie nierentowne nabytki (vide: autokar)...

to wszystko skłoniło ludzi aby opowiedzieć się za Ramsem - nie była to propaganda a fakty które były widoczne dla wszystkich. Ludzie nie są takimi idiotami i naiwniakami, na jakich ich kreujesz - czasem dystans ludzi nie zainteresowanych bezpośrednio polityką, daje bardziej bardziej obiektywne spojrzenie... tak potraktuj wynik tych wyborów... Thumbsup

jeśli się interesujesz polityką to pewnie zauważyłeś że istnieją proste zależności:
jeżeli ludziom jest źle to głosują na opozycje jakakolwiek by ona nie była (przykład: wybory parlamentarne w Polsce, po których ekipa rządząca ZAWSZE traciła władze)
jeżeli ludziom jest dobrze i widzą pozytywne zmiany pozwalające mieć nadzieje na jeszcze lepszą przyszłość to głosują na obecnie sprawujących władze (przykładowo CDU pod wodzą Konrada Adenauera wygrywała wybory w Niemczech dobie cudu gospodarczego z hasłem "żadnych eksperymentów!")

secundo napisał:
Trzeba wyraźnie powiedzieć, że konkurenci przegrali na własne życzenie. Czy wyciągną wnioski? Nie wystarczy deklarować krytyki na 2 tygodnie przed wyborami, trzeba w opozycji pracować wytrwale przez 4 lata i wtedy dopiero można liczyć na jakieś zaufanie. Uważam, że obowiązkiem m.in. Gałkowskiego jest wziąć na siebie taką powinność i tworzyć realną alternatywę wobec kliki Ramsa. Będzie mu trudniej, bo nie został radnym, ale to nie zwalnia od troski o Knurów i od aktywności w lokalnej polityce. Jeżeli tego nie zrobi, to będzie znaczyło, że był kompletnie niepoważnym kandydatem.


tu się z Tobą zgadzam - takie współzawodnictwo w czynieniu rzeczy DLA Knurowa byłoby dobre dla wszystkich... Thumbsup
ale obawiam się że znów skończy się na słowach a opozycja obudzi się za 3,5 roku z ręką w nocniku...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:

Przypomnijmy chociażby rekordowy wynik prezydenta Wrocławia - analogiczne krzyżowe poparcie PO/PiS, które i w Knurowie mogło zadziałać jak automat wyborczy.
(...)Było to nad wyraz dziwne poparcie. PO podpisem Frankiewicza, wobec czego jawnie (acz nieoficjalnie i... nieskutecznie) buntowała się posłanka Szumilas. Nie byle kto dla PO, bo nr 1 w Knurowie!


zastanów się nad przyczynami i skutkami - czy w Wrocławiu PO i PiS tak ochoczo poparły Dutkiewicza ponieważ uznały Jego (bezsprzeczne zresztą) zasługi dla miasta? myślę że ważne było to że już wcześniej było wiadomo że zdobył wielkie poparcie, więc wystawianie kandydata przeciw niemu mogłoby zrazić część wyborców - zadecydowano o "podpięciu się" pod niego co zaprocentowało w wyborach do Rady. U Nas ten manewr udał się po pierwsze PiSowi, mniej PO...
Zaufaj mi - partie polityczne myślą po pierwsze o własnym dobrze...

odnośnie poparcia PO to już wyjaśniałem jak było wg. mnie, natomiast nie rozumiem jak p. Szumilas mogła się buntować "jawnie acz nieoficjalnie" wyjaśnij mi to bo to mi jakoś pewnym Maćkiem pachnie....

a tak a propos - przypomnij mi ile głosów uzyskała p. Krystyna "nr 1 Knurowie" Szumilas...

pozdrawiam
bart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka